Alinur Aktaş “Bursaspor’un transferleri…”

Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş dün gerçekleşen Bursaspor'un transferleri sonrasında hayırlı olsun mesajı yayınladı.

Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda “Bursaspor’umuzun yeni transferleri şehrimize hayırlı uğurlu olsun.” ifadelerini kullandı.

Bursaspor Kulübü ara transfer döneminin son gününde dün tahtanın açılmasından sonra Yusuf Türk, Enver Cenk Şahin, Joao Pedro ve Thievy Bifouma’yı transfer ettiğini açıklamıştı.

41 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @Eser yorumuna yanıt olarak

   Şu adamdan zerre hoşlanmıyorum. (39 yıllık seçmen hayatımda 3 kere oy kullandım o da referandumlarda)

   Lakin bu girişimi sonucunda eğer gelecek sene sonu süper lige dönersek yaşça küçüğüm olsa da kendisine bir teşekkür ve özür borçlu olacağım.

   Yok eğer farklı bir ajandası varsa diyecek sözüm yok.

   Umarım Bursaspor için hayırlı olur.

  2. @Eser yorumuna yanıt olarak

   Hahahaha içine edip kacsinlar birileri Mesih gibi kurtarsın yersen. eser spordaki tavrın siyasette aynı degilse senden yıkık olayım.

  3. @Eser yorumuna yanıt olarak

   BİZLER BURSASPORLU OLARAK HER DAĞİM BURSASPORUN YANINDA GÖRMEK İSTİYORUZ BU ŞEHİR SİZİN DESTEKLERİNİZİ BEKLİYOR BU SEHRİ ARTIK AYAĞA KALDIRMA ZAMANAI GELDİDE GEÇİYOR BİLE TEŞEKÜRLER BAŞKANIM

   30
   7
  4. @Eser yorumuna yanıt olarak

   Arkadaşlar her olaya tek pencereden bakmayı bırakın artık.
   Futbolcu alınır, çöp, başkan gelir tü kaka, tahta açılur peh….
   Gelen futbolcular çöp, aynı futbolcular gidince mücevher!!!
   Lütfen siyasi görüşünüzü ve tek taraflı bakışınızı her şeye katmayın artık.

   31
   2
     1. @Bursasporlular yorumuna yanıt olarak

      Süper lig ten takımı düşüren yani eşeği semerli kaybeden şahıslar eşeği semersiz bulduk diye fazla büyütmeyin ama inşallah işe yarar…

  1. @KaraMustafa yorumuna yanıt olarak

   He aslında emin çok iyiydi ya süper başarılıydı. Hayal aleminde mi yaşıyorsunuz, klüp yönetmeyi çocuk oyuncağı yada bilgisayar oyunu mu sanıyorsunuz. Emin çocuktu öyle zannetti, oynadı Bursaspor’da kaçtı gitti sonra.

   18
   6
  2. @KaraMustafa yorumuna yanıt olarak

   Komplo teorilerini ne de çok seversiniz. istifa ettirip derken? futbolcu satıp gitmedi mi kendi? basına yansımayan bişiy biliyorsan söyle de herkes bilsin.

   19
   7
  3. @KaraMustafa yorumuna yanıt olarak

   Emin de, çok, acemi ,da otlasın büyüsün..

   Bize pişkin tuttuğunu bursamız için Koparan başkan lazım…

   Dedini yapan yaptıran biri…vizionu olan biri..

   Yumuşak olursan yerler seni….

   26
   10
 1. Bilincli veyq bilincsiz kotu yoneterek insanlari maddi manevi degersizlestirip 5 kurusa muhtac hale getirirler, sonra 3 kurus sadaka verip “Allah razi olsun basimizdakilerden” dedirtirler ! Atalarimiz herhalde baska bir millete bakip ta “deveyi diken, insani … yaranir” dememisler zamaninda. (Sadece tek bir siyasi parti icin degildir bu dusuncelerim ve benim dusuncelerimdir.)

  69
  50
  1. @TaraftarimBrsspr yorumuna yanıt olarak

   Kafanda 9 tilki (🦊) hiç birinin kuyruğu birbirine değmiyor.
   Şu çok net. Senin niyetin üzüm yemek değil, varsa yoksa bağcı..!
   Sonuçta yapacak bir şey yok ne yazık ki sen de bu kulübün ve ülkenin acı gerçeğisin.
   Ve ne yazık ki sana tahammül etme zorunluluğumuz var maalesef…

   10
   5
  2. @TaraftarimBrsspr yorumuna yanıt olarak

   taraftarın ,futbolcuların ,yöneticilerin hiç suçu yok zaten bütün suç siyasilerde,yönetime gelip daha baştan büyükşehir başkanına atar yaparsan o adamda sana yardım etmez ,kendim ettim kendim buldum diyeceksin,sosyal medya adamı iktidara getirmek için yeter ama orada kalıcı olmak için sosyal medya yetmez,bir yönetim düşünün herkes destek olmuş ama adamın yaptığı 17 transferin neredeyse tamamı fos çıkmış kusura bakmada sen futbolla ilgilenme git inşaat falan yap

   17
   3
 2. Anlayamıyorum hangi hakla Bursa halkından toplanan vergiyi gelirleri Bursaspor a yatırabiliyorlar. Şehrin trafiği her tarafı berbat durumda Ben Bursasporluyum ama benim belediyenin kasasına giren vergim şehirde refahı sağlamak uğruna harcanmalı, taraftarın oyu için değil.

  17
  15
  1. @Sss yorumuna yanıt olarak

   Farklı bir bakış açısı saygı duymak lazım…
   Ama maalesef tüm buyuksehir takımları faydalandı buna son dönemde biz de…!

   9
   2
 3. Belediye başkanımız el atmasaydı bu gün bursaspor adına özlücede kimse kalmazdı eskisahirle el ele göz göze olurduk halen daha boş konuşanlar var hep laf icraat yok köstek değil destek olmamız gerekiyor maddi manevi

  12
  7
 4. Sevgili Bursasporlular ,Bursaspor sevgidir saygıdır birliktelik dir lütfen farklı düşüncede olabiliriz farklı hayat görüşlerimizde olabilir lakin lütfen Bursaspor sevgisi her zaman birleştricimiz olsun 12 eylül öncesi sağ sol kavgalrı hat safhadayken dahi o stadyumda tirbünlerde birbiriyle çok büyük kavgaları olan insanlar tirbünde Bursaspor sevgisi ile herşey unutulurdu birlik olunurdu bakın bizler bu duruma sen ben diye diye geldik şimdi tüm sevenler imkan ve şartlarını en üst noktaya zorlayıp lütfen maça gelellim bakın birlikteliğimiz o stadyum lütfen burada yorum yazanlar 10 kişiyi maça gelmeye teşvik etse inanki bir 2 daha fazla oluruz bizim gücümüz de sevdamız o da stadyum da ki birlikteliğimiz sevdaya küsülmez kimse kötü diye de sevdadan vazgeçilmez tirbüncüyü eleştiryoruz,siyasetçiyi eleştiriyoruz,yönetciyi eleştiryoruz ,basını eleştiryoruz peki koskoca bir şehirde şartlar ne olursa olsun covit miş aşıymış yok pasolig miş adı herneyse ya Allah aşkına biz hiç mi hatalı değiliz Bursaspor sevdalısı 3-5 bin kişi mi yazık etmeyin yanlız bırakmayalım sen ben biz gelin maça destekleyelim sevdamızı bakın Tamer hoca ve ekibi şu şartlarda dahi bizlerden çok sahiplendiler aynı şekilde futbolcularda asıl bizler o stadyumda 20 bin 30 bin sevdalı olur isek asıl güç biziz lütfen bunu başaralım bugünden itibaren yorumlarımızı herkesimin maça gelmesi için yapalım bırakalım taktil vermeyi o olsun bu oynaSIN I BIRAKALIM takımı kimin yönettiğine bırakalım hocalık yapmayı bizler ilk önce TARAFTAR BURSASPOR SEVDALISI OLDUĞUMUZU HATIRLAYALIM LÜTFEN HERKES MAÇA GELSİN BU GÜNE KADAR UNUTTUK SEVDAMIZI LÜTFEN MAÇA GELİN

  10
  1
 5. Bizi anlamak imkansız! Her maçtan sonra kahrolan biz, ona buna sallayan biz, yok onun arkasında bu var şunun arkasında bu var hikayesiyle saçımızı başımızı yolan biz! Bırakın arkadaşlar boş muhabbetleri az kaldı burdanda düşeceğiz sonra fk mı olur yok mu oluruz hep beraber izleyeceğiz bu kafayla devam edersek! Yıllardır tek kimse sahip çıkmıyor şehrimizin takımına neden? Çünkü çok bilen taraftarlarımız var! Bıkmadan usanmadan sürekli boş eleştiriler yapan! Kendinize gelin artık ve dua edin ki tek belediye değil milletvekili, bakan hatta cumhurbaşkanı sahip çıksınki ayağa kalkabilelim yoksa düşenin ne dostu olur nede elinden tutup kaldıranı!!!

  7
  5
 6. Emin adanur elini öpmediği için destek vermeyen bu herif şimdi kurtarıcı rolüne soyunuyor. Sen değil Bursaspor’u sevmek kim gelirse gelsin başarısız olsun diye tüm siyasi gücünü kullanan insanlar Emin Adanura yardım ve destek vermesinler diye uğraşan biz kişisin…

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu