Alinur Aktaş “Bursaspor’a sahip çıkalım”

Bursaspor Kulübü Başkanı Mesut Mestan ve yönetim kurulu üyelerimiz Bursa Büyükşehir Belediyesi Başkanı Alinur Aktaşı’ı ziyaret etti.

Gerçekleşen ziyarete Başkan Mesut Mestan ve ikinci başkan Konuralp Yeşil’in yanı sıra Yönetim Kurulu üyeleri Ali Büyükkurt, Ahmet Erarslan, Yavuz Aman, Serhat Yıldırır, Kıvanç Cakalıoğlu ve Erdinç Doğan katıldı.

“Bursaspor Hepimizin”

Başkanımız Mesut Mestan şunları söyledi: “Öncelikle Belediye Başkanımız Alinur Aktaş’a teşekkür ediyorum. Bu güne kadar bize çok destek verdi. Bursaspor hepimizin, bildiğiniz gibi transferlerimizi yaptık, takımımız iyi yolda.Çok yoğun çalıştığımız için resmi ziyaretlerimizi gerçekleştiremedik. Belediye Başkanımıza kabulleri için teşekkür ediyorum”dedi.

“Bursaspor’a sahip çıkalım”

Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş ise; “Tüm şehrimizi ilgilendiren Bursaspor, hepimizin gözbebeği, hepimizin takımı. Bursaspor’a sahip çıkalım. İnşallah layık olduğumuz Süper Lig’e tekrar döneceğiz” dedi.

31 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. çıkamazsak eğer kulup de kapanacak biliyorsunuz demi eskisehir gibi olmayalım suan iyi gibi gözüküyoruz ama insallah devamı gelir sonunu bile düşünmek istemiyorum takımın içine ne zaman siyaset girdi takım bu hale geldi

  100
  26
   1. @1616 yorumuna yanıt olarak

    Ali Büyükkurt’un oturuşa bak. Maddi manevi bi kuruş faydası yok Bursaspor’a. Gerçek bir sinek 8’li ama, oturuşuna bakarsan sanki Bursa Valisi anasını satem. Kaykılmış koltuğa, oohh. Bedava reklam. Başka zaman nerde gircek Belediye Başkanının falan makamına. Bursaspor sağ olsun. Herkese kimlik veriyo.

  1. @ILYAS yorumuna yanıt olarak

   BURSASPOR a sahip çıkacak isen. ..Katlı otopark ı klübe tahsis et ..Maddi anlamda gelir getirir …..Ekonomik anlamda gelir getirecek bir şey ler bulmaya bak klüp maddi anlamda rahatlasın. ..Stad bir an önce etrafı içi ve timsah başının bir an önce bitirilmesi için elinden geleni yap. ..Veeeeeeee Stadın adını büyük şehir belediye stadı değil ATATÜRK Stadı olarak değiştir. .. İşte o zaman BURSASPOR a sahip çıkmış olursun……. BAŞKAN. …

   46
   6
   1. @ATOM KARINCA yorumuna yanıt olarak

    O zaman ne olsun renkdaşım ?? Sana sorayım. …???? İnsan bu ülke yi BAYRAĞI ÖZGÜR CE SALLANDIRANA EZAN ı ÖZGÜR CE OKUTANA VATANIN İÇİN de ÖZGÜR CE DOLAŞTIRANA NASIL BİR DÜŞMANLIK BESLİYEBİLİR ???

    7
    6
    1. @ATOM KARINCA yorumuna yanıt olarak

     Adama ne atar yapıyosun Büyükşehir Belediye Stadyumu ismini değiştirmekten bahsediyor Atatürk Stadyumu ismini değil, onu zaten tarih ettiler. Bir de BÜYÜK HARFLE YAZINCA HAKLI MI OLUNUYOR?
     Saygılar

 2. Bursaspor sevdaluıları buradan lütfen eleştiri yapar iken kimliklere değil kişiler bazında yapın ve her kim olursa olsun Bursaspor a yardım eden ,destek veren i alkışlayalım bursaı siyasetçiyi eleştirme yeri değil Bursaspor a sisyasetçi de elbette destek olacak şu söz çok yanlış Bursaspor dan siyaset uzak dursun peki FB ,GS dan BJK uzak durmuyorda onalra destek olunuyor da neden Bursaspor dan uzak dursun lütfen yapmayın Bursaspor bu şehrin takımı bu şehirde farklı dünya görüşünde olanların,farklı soyo ekonomik yapsıda olanların,farklı kültürel yapıda insanların yanyana outurup birlikte sevindiği kucaklaştığı yer Bursaspor ve stadyum dur lütfen bunu unutmayın 1 kombine ,1 forma alanı da alkışlayalım lütfen

  65
  17
  1. @Eski Teksas yorumuna yanıt olarak

   Maddi destektek yapan bürokrat iş adamı siyasetçiye eyvallah… bizim tepkimiz bu güzelim kulubü hortumlayan siyasetçilere… İçinde Atatürk düşmanlığı ile müze yapılacak denen şampiyonluk yaşadığımız o güzelim tarihi stadın anasını dürteleyen siyasetçiye… bir düşünün ey cemaati müslimin tarihimizde 1 kez yadağımız şampiyonluğun yaşandığı stad artık yok

   3
   1
  2. @Eski Teksas yorumuna yanıt olarak

   Uzak dursun tabi. 600milyon tl ye stat yaptık gösteriyo. Kim bilir ne kadar cukkaladı. Başkan getirip başkan götürüyolar yönetim olduğu gibi ellerinde. Aynı siyasetçiler 3büyükler ve başakşehiri daha çok kolluyolar muhammed şengezer ve emin sarıkaya gibi 2 tane çok gelecek vaadeden oyuncu toplam 8 milyon tl ye aynı siyasetçiler yüzünden gidiyo. Bursaspor için her türlü yardıma hazırız diyip kulübü kullanıyorlar. SİYASET İSTEMİYORUZ.!!

   22
   12
   1. @Suat yorumuna yanıt olarak

    yanlıslıkla eksiledim hakkinı helal et yediler yediler doymadılar Atatürk sdatyumunu aldılar müze yapcaz diye şimdi millet bahcesi olacak yerim sizin bahcenizi siz benim hatıralarıma kazma vurdunuz hayallerimiz vardı koyacaktık real madrite siyasete isyan!!! yeter cekin ellerinizi Bursaspordan

    8
    1
 3. Alinur Aktaş’ı siyasi olarak sevmem ama Bursaspor’a el uzatmasında neden problem bulur bu insanlar onuda anlamıyorum. Siyasi söylemlere alet olmadığı sürece bir problem yok.

  30
  27
  1. @ibrahim yorumuna yanıt olarak

   KENDİSİ BURSASPORA ÇOK BÜYÜK DESTEK VERİYORYA
   KOMBİNE ALİYOR
   SMS ATIYOR
   O YÜZDEN BOK ATMA ÇAMUR ATMA HAKKİNDAOLUSAN SAHİP
   SONRA BURSASPORANEDEN YARDIM ETMİYORLAR
   2 GÜNDE SATILAN KOMBİNE SAYISI ORTADA ONA BAKMAZ

   7
   7
  2. @ibrahim yorumuna yanıt olarak

   Ben sana söyleyim çünkü samimi değil nerdeyse 2 yıldır görevde ağzından çıkan tek şey “bursaspor hepimizin sahip çıkalım” stadyumun hali ortada bitir o stadyumu ne kadar samimisin ne kadar bursaspora sahip çıkıyosun görsün herkes, ama bunlar dünyanın gördüğü en fırıldak siyasetçi takımı o yüzden her hafta o enkazda maç izlemeye devam.. Çünkü bunu hakediyoruz.

   16
   4
 4. Rica ediyorum, siz sahip çıkmayın bu şehre. 19 Mayıs’ta Atatürk’ün adını anmayan, 30 Ağustos’a benim evlilik yıl dönümüm diyen, Bursaspor’a şikeci iması yapan, Beşiktaş’ın yalakalığını yapan bir zihniyet sahip çıkmasın bu şehre. Lütfen.

  19
  6
 5. Dedeye sahip çıkalım hiihihihiihihiihii
  Sonumuz o video gibi olmasın da.
  Yalnız şöyle bir durum var gerçekten çok ciddi bir durum;. FB ve BJK bu sene şampiyon olamazlarsa Kayyum a devri gündemdeymis… O yüzden biz iyiki düştük ve borçları azalticaz

  14
  7
 6. Taraftar olarak biz sahip çıkarız sen merak etme siz burnunuzu sokmayın yeter bize buna siyaset de dahildir.Mesut mestan bırakın şu belediye ye,valiye ,emniyet müdürüne ,cavit cağlara gitmeyi ,spor adamlarına gidin fikir alışverişi alın,sponsor bulun gelir getirici bunlarla uğraşın…

  8
  3
 7. Bursaspor başkanı devamlı belediye başkanının,valinin veya emniyet müdürünün, siyasilerin yanında olmamalıdır.Dakika başı belediye başkanının yanında kardeşim Bursaspor u kim yönetiyor veya Bursaspor un başkanı kimdir?Yönetemiyecekseniz Bursaspor un başkanı olmayın kardeşim.Maşallah hergün Alinur aktaş ın yanından ayrılmıyor her halde Bursaspor un başkanı Alinur Aktaş,bunu Ali tay ve saz arkadaşlarında da görmüştük.Bursaspor bir spor kulübüdür.Mesut mestan göreve geldiğinden beri kaç kere Alinur aktaş ın yanına gittin.Tertemiz sayfa açtık bunu kirletmeye başlamayın.Bursaspor u siyasetten belediyeden uzak tutmadığınız müddetçe Bursaspor başarılı olamaz zaten gördük yıllarca neler oldu ne dümenler döndüğünü Bursaspor üzerinden…Bursaspor spor bilginleriyle profesyonelleşmeyle, proje üreterek, alt yapıdan futbolcu çıkartarak,birlik beraberlikle…başarı elde eder.

  7
  4
 8. Bursaspor camia olarak halen akıllanmamışız Bursaspor bu hallere nasıl geldiğini herkes bilmekte Bursaspor şampiyonluğundan sonra dönemin valisi,emniyet müdürü,belediye başkanı fetö örgütünden sorgulandı,Atatürk stadı yıkıldı, Bursaspor a oyunlar oynandı,Bursaspor küme düştü,hacizler geldi,borçlar arttı,Fb başkanı fetö Bursaspor u şampiyon yapmıştır sözlerinden sonra Bursaspor u kasten düşürdüler.Daha birçok sebep sıralanır…Bursaspor u siyasetten belediyeden validen millet vekillerinden uzak tutun Bursaspor ne hallere geldi yeni yeni toparlanmaya başladığımız bu dönemde bambaşka bir Bursaspor yaratalım eski günlerdeki gibi…

 9. Bizim düsmemizin 2 sebebi var 1 siyaset 2 çorba
  Ama akıllanmamış takım yaparsın görüşmeni basina haberler cikmada amac ne otoparki aldiniz 2 kurusa forma reklami verdiniz adam akilli destek nerde yol kenarlarındaki otopark paralarını ver takıma elinde o kadar imkan var yap desteğini madem kol gibi su faturası yolluyonuz 1er lira takima aktar reklam degil icraat yapın dibi görmüşüz zaten tatavaya gerek yok 2 ay tahta tahta dedik bi tarafımızı yırttık çıkıp ne dedin çok borç var falan fişman başkan şimdi yavaş yavaş işler rayına oturuyor en öndesiniz her zamanki gibi yakışır. Bursa hakediyor sizi devam 😉

  5
  1
 10. Bursaspor sevdalılarına yapacağın en büyük iyilik, stadı tamamlamak olacak Ali başkan, birçok kişi tanıyorum stada ulaşım, vs. nedenlerden ötürü tribüne gelmiyorlar… Timsahın kafasını bitirmek, cafeler açmak şehri ayrı bir havaya sokacaktır.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu