Alinur Aktaş “Bursaspor Süper Lige çıkacak”

Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş bugün Özlüce İbrahim Yazıcı Tesisleri'nde yapılan antrenmanı ziyaret etti.

Başkan Erkan Kamat ve yönetim kurulumu üyelerimiz ile birlikte gerçekleşen antrenmanı takip eden Alinur Aktaş, Büyükşehir Belediyesinin antrenman sahalarımıza sağladığı destekleri yerinde kontrol etti.

Antrenman sonunda futbolculara tatlı ikram eden Belediye Başkanı Alinur Aktaş şunları söyledi; “Takımımızın göstermiş olduğu performanstan dolayı çok mutluyum. Tüm Türkiye Bursaspor‘u konuşuyor. Önümüzde seri galibiyetler yapabileceğimiz maçlar var, Bursaspor’umuzun ait olduğu Süper Lig‘e çıkacağına inanıyorum.” dedi.

38 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @bursa yorumuna yanıt olarak

   Arkadaşlar dökme alani isteyen , gelir kaynağı verin diyenler var eğer verirseler onada haciz kondurttururlar benzinlik ve dereçavuştaki arsalara ali ay denen adam el koydu bu iki yerin satilsa şuan ki değeri 74 milyon tl ali ay 74 milyona el koydu 150 milyon alacağı var sözde ne kadar doğru acaba o yüzden sıkıntı para desen belediyenin para yardim etmesi doğru değil sen benim paramla o sözde alacaklara ali ay gibilere param gidecek bunu ben istemem ayrıca belediyeninde bütçesi yok ulaşım vs gibi yerlerden para kazanıyor recep altepe 2022 ye kadar olan borcu yemiş yanisi fazla yardım edemez ve kimin bursaspora ne verdiği bilemeyiz yönetim makbuzlarıyla acıklamadıkları sürece

   9
   1
 1. İstediğiniz kadar eksileyin Alinur Aktaş elinden gelen yardımı yapıyor çocukların üç beş kuruş primini belediye ve btsoya avuç açıp bekleyen yönetim utansın. Sorarım bu yönetim kendi arasında toplanıp bırakın sponsorluğu 1 deplasman masrafları da bizden demiş midir ? Herkes belediyeye sallasin, btsoya sallasin.

  76
  84
  1. @Erim yorumuna yanıt olarak

   Arkadaşlar belediye ne yaptı gibi konuşanlar var stadyumu yapan o özlüce deki çim hak mlarini yapan o bizim yönetimler elektrik faturası ödemeyi beceremeyen yönetimler stadyum mu yapacaktı çim mi bakacaklar evet siyasete alet olmayan bir Bursaspor istiyoruz siyasetin olmadığı bir alan olmadığı için bu belediye vb kurumlar karışacak Ali Ay herkes gibi bende ondan nefret ediyorum ama bir kişide çıkıp Ali Ay senin servetin ne kadar da 154milyon TL (eski para ile 154trilyon ) alacağın var demiyor o parayı almayıp ayakta duruyor ise Bursaspor a tefecilik yapıyo demektir buda suçtur ama yönetim susuyor bunu anlayabilmek mümkün değil

  2. @Erim yorumuna yanıt olarak

   tek umudumuz sensin alinur başkan bursaspor başkanlığı sana yakışır sen olmazsan kulüp çoktan kapanırdı elele bu yol super lige gider

   3
   6
  3. @Erim yorumuna yanıt olarak

   sevgili kardeşim, taraftar desteği yoksa yönetim ne yapsın?
   devlet, belediye ve iş adamının desteği kulüplere hediye edilmiş pişmiş balıktan başka şey değil. oysa bir kulübün kurtuluşu onun balık tutmayı öğrenmesinden geçiyor.

   mesela kulübe stat verilmiş ama bakımını ve temizliğini yapamıyor.
   tesis verilmiş, elektriğini ödeyemiyor.
   sponsorluklarla (ziraat kupası, spor toto, ptt ligi falan filan) kaynak sağlanmış, gençler unutulmuş, paralar 30-35 lik turşulara harcanıp, çar çur oluyor.
   vergi muafiyetleri konmuş, borçlar ötelenmiş ve yapılandırılmış ama delik kapanacağına tam tersi açıldıkça açılıyor maalesef.

   bana göre Bursasporu kurtarırsa sadece taraftarı kurtarır.
   nasıl mı?
   maçlar seyircili oynanmaya başladığında taraftar stadını dolduracak.
   oradan küfür ve protestoları kaldıracak.
   şehrinin ve stadının marka değerini yükseltecek.
   böylece, başta stat, tribün ve kapı isim hakları olmak üzere timsah arenanın diğer bütün ticari alanları (reklam panoları, cafeleri, büfeleri, oto parkı) değerinde ve kolayca pazarlanacak kulübün kasasına çuvalla para girecek.

   ayrıca bundan çok daha önemlisi,
   ortaya çıkan bu futbol ortamında aklı başında insanlar cesaretlenecek ve başkan adayı olarak ortaya çıkacak.
   böylece kurumsallaşmanın önü açılacak. teknik ve idari anlamda tercihler değişecek. alt yapı daha üretken olacak ve daha verimli kullanılacak.
   stat gelirlerine, bir de futbol kulübüne yakışır şekilde oyuncu alış ve satış gelirleri eklenecek. böylece ekonomik bağımsızlığımızı kazanıp siyasete ve sermayeye mahkum olmaktan kurtulacağız.

   tüm bunlar çok zor ve maliyetli şeyler değil ki. yapılması gereken sadece,
   ”’ 15 GÜNDE BİR 10-15 LİRA YA KIYIP, TİMSAH ARENAYA GİTMEYİ ALIŞKANLIK HALİNA GETİRMEK, ve ORADA ELİMİZE, DİLİMİZE, EGOLARIMIZA SAHİP ÇIKMAK! ”’

   24
   6
   1. @Tahsin yorumuna yanıt olarak

    Birşey yapması gerekmiyor işte sorun burada. Recep Altepe bakın bakalım şampiyonluk anında protokolde kaçıncı sıradaki koltukta. Sen siyasetin kucağına düşersen, siyasette her türlü seni kullanır, yönetir. Bu duruma düşürenler utansın

    12
    10
  4. @Erim yorumuna yanıt olarak

   Yahu 10 bin lira yardım yapıyor koskoca Özdilek, durmazlar falan ve reklamını yapıp basın toplantısı yapıyorsunuz yazıklar olsun size ya kulübün geldiği hale bak

   49
   1
  1. @Ufuk aycil yorumuna yanıt olarak

   Belediye olmasa şu an çoktaaan 3. Ligin bilmem hangi gurubunda oynuyorduk.
   İyi mi yapıyorlar? tabi ki hayır.
   Bir defa ölmek varken, bu şekilde hergün ölüyoruz.

   10
   6
 2. Ey Nurlu Ali!
  Senin görevin Bursa şehrini yaşanır durumda vatandaşların kullanımına sunmandır.
  ‘Muhterem bir zatım’ kibirinde; zırt pırt medyaya çıkman, idmana-maça gitmen senin nuruna kananları hali ile keyiflendiriyordur muhakkak ama; düş artık bu kulübün yakasından. Samimiyetsiz samimiyetsiz leş yiyiciler gibi Bursaspor markasını kullanıp resim vermekten ne bıktınız ne de rezil halinizden utandınız. Sen git millet parkında hopla zıpla takla at bişeyler otlat…

  33
  10
 3. Sayın Aktaş pr yaptığınız kadar sizden önceki başkanın yapmadıklarını (mesela döküm sahası) yapmanızı bekleriz, hani kulübün en büyük alacaklılarından efsane iş adamı Ali Ay ve saz arkadaşlarının büyük proje diye bahsettiği.
  (Daha öncesinde kulübün katlı otoparkına el konmuştu!)

  30
  7
 4. Allahaşkina bursaspora karismayin,Allah askina yorum yapmayin,Allah askina bursasporun adini agziniza dahi almayin cunku kaybeden hep bursaspor oluyor,cunku bölünen hep bursaspir taraftari oluyor.

  22
  4
 5. Arkadaşlar şehir olarak yeterince lider çıkaramıyoruz. Orhan Özselek, Levent Kızıl gibi birkaç lider adamı da sağolsun bizim bir grup malum taraftar görevden kaçırttılar. Yok arkadaş yok. Şöyle cengaverce çıkıp, tüm kenti de arkasına alıp sürükleyecek bir LİDER çıkaramıyoruz. Bu durum Bursasporumuzu yokoluşa doğru götürüyor. Korkuyorum.

  20
  1
 6. Taraftarın gönlüne göre bir açıklama… Laf olsun diye söylenmiş bir söz… İcraat var mı, destek var mı? Kusura bakmayın da o destek dediğiniz o kadarcık şeyi, liseler arası turnuvalarda okul müdürleri de okul takımlarına veriyor… Anca o kadar… Verilen destek; boş Coca Cola kutusu gibi… Reklamı, dışı güzel, lakin içi boş; tın tın… Taraftar olarak biz de çok fazla iyimseriz, her maçta bir umutla bekliyoruz. Ama gerçekler, ah o gerçekler! Tuzlasporun yedekten soktuğu adamlara bir bakın… Erkan Zengin, Ömer Şişmanoğlu! Bizde ise neredeyse top toplayıcı çocuklar çıkıp oynayacak.. Neyse, enseyi karartmayalım. Seneye Başakşehir de geliyor, al sana TFF 1. Şampiyonlar Ligi 🙂

  18
  1
 7. Elektrik borcu yeniden yapılanmış, yani ötelenmiş. Uzun lafın kısası Erkan Kamat zaten gidiciyim niye ödeyim dedi. Tahtayı da açtırmadı. Elindeki topçuları tutamadı. Eğer başarı gelirse ”bu benim ismimi yükseltir” diye başkanlığa geldi. Aksini iddia eden olamaz zaten. Yeni yönetime de kimse talip olacağını sanmıyorum.(Süpriz isim -adını anmaktan bile imtina ettiğim malum şahıs A.A- hariç) Eğer ki sezon sonu süper lig olmazsa gelir sağlanmazsa tepetaklak olacağız. Bunu görmeyen binlerce insan var. Erkan Kamat isim yapmak için geldi hepsi bu. Klübe pozitif gelir sağlayamayan, vizyonsuz, ne yaptığını bilmeyen, kamuoyunu ve taraftarı aydınlatmayan bir başkan. BTSO, BBB BAŞKANI ve birkaç İŞADAMI olmasa maça çıkacak deplasman yapacak, personel maaşı ödeyecek durumumuz yok. Tek kelimeyle YAZIK.

  17
  1
 8. İşin gücün şov Sayın Başkan
  Antrenmanda baklava dagıtacagınıza
  Elektrik borcunu ödemenin yollarını arayın
  Geçen sezon Budo ile sagladıgın 3 milyon tl
  Destegin bu sezon bitmeden saglanması
  Elimizden alınan tek kalıcı gelirimiz olan
  Otopark geliri yerine verilecegi söylenen
  Döküm sahası gelirinin tez zamanda
  Verilmesini ve bu sezon için inanmasam da
  Süperlige çıkabilecegimizi 2023 yılına Kadar bu şehir hala üst lige çıkamazsa
  Artık bu şehrin koltuklarını işgal edemeyip
  Bu şehrin yönetiminde yer alamayacaksınız

  13
  4
 9. Başkan nasıl olacak o süperlig işi? Daha bugün Limak elektrikleri kesecekti yalvar yakar tekrar süre istedik. 3 milyon 600 bin küsür lira elektrik borcu var ödeyemiyoruz!! 2019 dan beri Limak dan süre isteyip duruyoruz. 1 ay kadar daha ertelediler elektrik kesme işini. 1 ay sonra borç olacak 3.8 milyon tl nereden bulucaz parayı? Artık ne diyeceğimizi şaşırdık. Futbolcular beş kuruşsuz sahaya çıkıyor. Ulan burası Çemişgezek mi??? 3.5 milyon insanın yaşadığı sanaayinin başkenti Bursa burası be. Napalım 3000 lira maaş var gidip onu mu bağışlayayım!! Aç geçirelim bir ay bağışlayalım olur mu?? 3000 lirayı 1 saatte bar da yiyenler var sözde büyük Bursasporlular hemde!!! Tüh yazıklar olsun herşeye ve herkese

  7
  2
 10. Şu sitede bu yada herhangibir haberin altındaki yorumlara şöyle bir göz atarsanız, azıcık ta akıl mantık varsa apaçık şu hakikat görünüyor. Ah bursa vah bursa kala kala bu taraftara mı kaldın.

  5
  6
 11. Ali Nur Başkan Bursa Şampiyoooon!!!
  Büyüksün Başkan Sen bunu söyledin ya çıkmasak bile olur beee !!
  Adamsın Adaaaaaaammm

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu