Alimpijevic “Kulübüm için gururluyum”

Frutti Extra Bursaspor Baş Antrenörü Dusan Alimpijevic 18 sayı geriden gelerek kazandıkları Gaziantep Basketbol maçının ardından konuştu.

Dusan Alimpijevic “Bu şimdiye kadarki en iyi takım oyunumuzdu. Bu galibiyetten dolayı takımım, ekibim, taraftarlarımız ve kulübüm için gururluyum. Hepimiz bu inanılmaz galibiyet katkı sağladık.

İki önemli oyuncumuzdan maç içinde yaralanamadığımı için bu galibiyet bizim için daha da önemliydi. 18 sayı geriden gelip aldığımız bu galibiyet Onuralp, Enes ve taraftarlarımız içindi.

Bugün salona gelip bizi destekleyen taraftarımıza teşekkür ediyorum.” ifadelerini kullandı.

14 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Buradan Sezer Sezgin’e sesleniyorum!Futbolu, bugün maçın içine eden taraftar gurubu bitirdi.Bir aksiyon almak için; ellerinizle büyüttüğünüz, kurumsal bir yapı haline getirdiğiniz, her maç(taraftar grupları olmasa) izlemekten müthiş zevk aldığımız basketbol şubesinin kapanmasını mı bekliyorsunuz!? Bugün şehir dinamikleri futbol şubeye sahip çıkmıyorsa en büyük müsebbibi yönetimlerdir! Çalıp çırptıkları ve takım siyasi objelerin oyuncağı haline geldigi için artık kimse futbol şubeye günah bile vermiyor! Haftada 2 maç yapan takıma illaki Uludağ icecek kadar büyük başka sponsorlar daha bulursunuz.Evet taraftar itici güç ve maddi bir kapı! Ancak bunlar taraftar değil! Sadece zarar ve ziyan! Tekrardan size sesleniyorum Sayın Sezer Sezgin! Ya buntaraftar gruplarına ayar verin ya da zarar vermesini onleyemiyorsaniz stada girmelerini önleyin! Yoksa futboldaki çöküşü kalan tek branşımız olan basketbolda da yaşayacağız! Bu kendini bilmez,gayesiz,amaçsız,insanlara kötü ornek olan yabancı madde bağımlılarını lütfen ama lütfen stada sokmayın!

  65
  7
  1. @Jukebox yorumuna yanıt olarak

   Tekrar hatırlatmakta fayda var,Fenerbahçe maçında yenen cezanın en büyük müsebbibi bu gruplardır!Maddi konuda sıkıntı çekiyoruz diye,Efes maçından beridir yönetimi uyarmamiza rağmen, polisin oturduğu rakip Bench arkasındaki ilk sıra biletlerini hala satiyorsunuz.Bunun sebibinin maddi olduğunu düşünüyorum.O yüzden o gruplara maddiyat gözüyle bakmayın.O küçük maddi hesaplar ileride Fenerbahçe maçında yenilen cezaların mislini getirecektir.Tekrardan hatırlatıyorum.Bunlar taraftar falan değil.Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün “Vatanını en çok seven görevini en iyi yapandır” sözünden yola çıkarak takımını en çok seven ona her anlamda ve en doğru şekilde destek olandır diyeceğim.Her maç küfür ederek ve endi aranızda kavga çıkararak,çok sevdiginizi iddia ettiğiniz(!) Bursaspor’umuza sadece zarar veriyorsunuz!

   32
   4
    1. @oben bensen yorumuna yanıt olarak

     Ulan sen ne dandik ve bomboş bi adamsın yaa. Kim ne zaman çıkıp doğru dürüst bişeyler yazsa, hemen o cahil kafanla espri üretip karşı yorum yazmaya kalkıyon ve her seferinde sıçıyon. Derin bi cahil olduğu için espri üretebilme kabiliyetin de sıfırın altında. Komik bi cevap yazdığını düşünürken esas kendin komik bi duruma düşüyon. Harbiden 10 numara gerzek ve bomboş bi tenekesin. İlkokul kaçtn tersk’sin sen aga?

     8
     1
     1. @Turgay yorumuna yanıt olarak

      Sn Turgay Bey,

      Böyle trollere cevap vererek ekmeklerini yağ sürüyorsunuz.Cevaplamayarak kaybolmalarini sağlayabilirsiniz.Seviyenizi,troll seviyesine düşürmeyin bence.

      Saygılarimla.

      4
      1
 2. Teksas basketten uzak dur futbolu bitirdiniz basketbolu bırakın ailemle küfürsüz bir şekilde destek veren taraftar gelsin her maç ceza ceza kit kanaat kurulan kadro ile başarı li gidiyoruz emekleri boşa gidiyor Teksas istemiyorsun

  13
  1
 3. Frutti Extra Bursasporumuzun bu galibiyeti çok anlam ifade ediyor.Kısıtlı bütçe,dar kadro amma iki cephede harikulade mücadele ile seyrene keyif veren bir takımımız var.
  Bu tertemiz mücadele edenlerin gayretlerinin,emeklerinin heba edilmemesi için ‘Jukebox,rumuzlu kardeşimizin ikazlarını ciddiye almak ve takıma zarar verenelrin gözünün yaşına bakmaamk lazım.
  Taraftar takımını destekler,köstek olacak,zarar görecek cehalet ve ihaneti yapamaz.Yapana haddini bildirmek,yerleirnin spor salonu ve stadlar olmadığını göstermek ileri görüşlü,sağlıklı düşünen idarecilerin görevidir.
  NBA,Eurolig maçlarını izliyorum.Hakikaten sporu spor olarak görenelr ağırlktadr.Sadece PARTİZAN taraftarları çizgiyi aşsalarda onalr takımına poizitif destekte bizden çook öndeler.
  Ya PASSOLİG’in amacına göre değerlendirme ve karar almak lazım yada bu yol yol değil,dertler artar biline.

  6
  1
 4. Hırs, gurur, inanç ne varsa bugün gördük. Hep devam, tam destek. Teşekkürler Coach Dusan. İyi ki varsın…
  Not: Bu arada zach auguste ayın smacını müthiş bastı. Bravo ayakta alkış sana…

  2
  1
 5. mac sonundaki hırsınız sayesinde basketboldan ümitliyiz hocam. bu hırsınızı bütün takima yansıtabilen ender hocalardan birisiniz. Saolun varolun..

  1
  1
  1. @oben bensen yorumuna yanıt olarak

   Senin gibileri sınır dışı etmek lazım tehdit eder gibi konuşuyor siz kimsiniz bu kulübün yakasını bırakın artık selim denen şahsiyet ve grubuda dahil

   4
   1

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu