Ali Tandoğan’dan Aziz Yıldırım’a şampiyonluk cevabı!

Fenerbahçe ile Bursaspor arasındaki şampyiyonluk tartışmaları büyüyor. Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'ın Bursaspor'un 2010 şampiyonluğunu FETÖ ile bağdaşlaştırmasına Bursasporlular tepki gösteriyor. Bu konuda son açıklamada dönemin Bursaspor futbolcusu olan Ali Tandoğan'dan geldi.

Ali Tandoğan, Aziz Yıldırım‘ın bu iddialarına karşılık olarak sosyal medya instagram hesabından yaptığı açıklamada “Ne yaparsanız yapın 2010 şampiyonun değişmeyecek. Verilen onca emeği hiçe saymak doğru bir yaklaşım değil. O sahada tüm arkadaşlarım, yüreklerini koyarak mücadele verdiler. Biz karşımızda bize verilen mücadeleyi çok iyi biliyoruz. Herkes bizi yenebilmek için çabaladı ama olmadı çünkü biz en iyisiydik, inanmıştık, başardık evet en zoru başardık ve hak ettik. @ŞampiyonBursaspor” yazdı.

 

11 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Üçüzlerle o sezon yaptığımız maçlar..
  Gs-Bursa:0-0
  Bursa-Gs:1-0
  Bjk-Bursa:2-3
  Bursa-Bjk:2-1
  Fb-Bursa:2-3
  Bursa-Fb:0-1 (Deniz Çoban’ın hediyesiyle)
  İnsanda biraz utanma olur ne diyelim..

  68
  1
 2. Şu ali’nin giydiği formanın güzelliğine ve asaletine bak. Göğsünde ay yıldız olan o değerli formaları çok özledik bu Ali Ay ekibi yüzünden. Beğenmediğimiz Recep Bölükbaşı bile bu takımı UEFA’ya götürdüydü. Şu halimize bak. 2 senedir, her sezonun tek hedefi kümede kalmak. Allah cezalarını versin

  27
  3
 3. Bu adi şikeciler nasıl konuşma hakkı buluyor. Şuraya bak. türk futbolunun söz sahibi şikeciler hırsızlar adi köpekler olmuşlar. Bursa’nın şampiyon olması cinconun şampiyon olmasından yüz defa daha fazla koydu bunlara. Bundan eminim.

  9
  1

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu