Ali Tandoğan’a sevgi seli

Balıkesirspor Teknik Direktörü Ali Tandoğan taraftarın büyük ilgisi ile karşılaştı.

Bursaspor‘un şampiyon apoletli oyuncusu Ali Tandoğan Balıkesirspor Teknik Direktörü olarak geldiği Timsah Arena‘da yeşil-beyazlı taraftarların sevgisi ile karşılaştı. Bursasporlu taraftarlar Ali Tandoğan ile fotoğraf çektirip çiçek takdim ettiler.

Ali Tandoğan‘ın ise bu ilgiden oldukça mutlu olduğu görüldü.

8 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @Tulipan yorumuna yanıt olarak

   Arkadaş şaka gibi ! Lig başlamadan “düşmenin en büyük adayıyız” diyenler “takım kreş gibi her maç 5 atarlar kevgire çevirirler” diye homurdananlar hatta “bu iş amatöre kadar gider kulübün kapsına kilit vurulur” diyenler siz ne yüzsüz taraftarsınız !? Pardon “seyirci” ! Şimdi de kalkmış hocaya sallayıp aklınız sıra o dar beyninizle analizlerde bulunuyorsunuz ! Takım şu an liderin sadece 4 puan gerisinde !? Üstüne üstlük 3 puanı silinmiş silinmese şu an liderle arasında 1 puan farkla 2. olacak !? Neyin kafasını yaşıyorsunuz ? Sizin gibi taraftar olmaz olsun !?

   3
   10
   1. @Eser yorumuna yanıt olarak

    Lan her yere aynı yorumu yazıp durma. Eser adıyla yazan arkadaş. Sen ya Yalçın hocanın kendisisin, ya da MEstun Fistan’sın.

    7
    2
 1. Keny miller bunun yüzünden kaçtı Bursa’dan. Adamın karısına sulanan karaktersiz biri. Ama şampiyon olmamızdaki emeğine saygım sonsuzdur

  10
  51
  1. @16brs16 yorumuna yanıt olarak

   Al sana bizi bitiren kahve muhabbetlerinden bir tanesi daha..Yazdığın doğru olabilir kardeşim ama sana ne??
   Taraftar olarak sen çizgini bil yeter. Bu adam bizi şampiyon yapan kadronun en önemli oyuncularından biri mi ? Tamam işte, sana ne Kenny Miller muhabbetinden ? Belki de Miller’ın karısı arandı nereden biliyorsun? Hayatında hiç İskoç yada bir İngiliz hatunla birlikte oldun mu? Oralarda yaşayıp her haltı görüp ,herhangi bir genelleme yapabilir misin? Sana ne ??

  2. @16brs16 yorumuna yanıt olarak

   Gül gibi adama çamur atma kardeş. Bu arada Kenny Miller’ı düşüneceğine sen önce kendi arkanı kolla. Ali Tandoğan duymasın bunları bak, seni de kaçırır Bursa’dan. Ona göre yani.

   1
   5
 2. Biz niye çekinemiyoruz fotoğraf? Neden futbolcularımla bile cekinemiyoruz!?? VIP den bilet alamadık diye mi? Kale arkasında olduğum için mi? Ben böyle adaletin…

  8
  2

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu