Ali Tandoğan imzaladı !

Bir hafta içerisinde transfer çalışmalarını tamamlayıp yeni sezona tam kadro girmek isteyen Medical Park Antalyaspor bugün Hasan Subaşı Tesisleri'nde Eskişehirspor'dan Doğa Kaya ile bir yıllık, Bursaspor'dan Ali Tandoğan ile de 2 yıllık sözleşme imzaladı.

Bursaspor'la sözleşmesi sona eren başarılı futbolcu Ali Tandoğan, MP Antalyaspor maçında sakatlandığını o zaman Antalyaspor Başkanı Hasan Akıncıoğlu ve teknik direktör Mehmet Özdilek'in kendisi ile çok ilgilendiğini belirtti.

Kendisine gösterilen ilgiden dolayı çok mutlu olduğunu ve duygusal bir insan olduğunu kaydeden Tandoğan, "Transferimde bu ilgi alaka etkili oldu. İnşallah Bursaspor'da takım olarak yaşadığımız başarıları burada da yaşarız. Bursaspor'da yaşadığım şampiyonluğu inşallah burada da yaşarım. O noktalara kolay gelmedik. Bazı şeyleri çalışarak başarabilecek kapasitede olan bir futbolcuyum. Antalya'ya çok mutlu ve başarılı olacağıma inandığım için isteyerek geldim. Ben bir şeye karar verdiğim zaman başka yerlere geçmem. Benim için önemli olan takımın başarısıdır. Kendime güveniyorum ve sahada yaptıklarımla beni taraftar onurlandıracaktır" dedi.  

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu