Ali Karasu çok sert konuştu!

Mevcut Başkan ve Yönetimi 15 Mayıs 2015 tarihli genel kurulda verdiği sözlerin tam tersini yaparak hem Bursaspor’u ve kendi yönetimini hem de Bursaspor’un geleceğini ipotek altına almıştır.

Başkanlığı bıraktığım 2007-2008 sezonunda 27 Milyon tl. borcun 10 kat arttırılması izah edilebilir bir durum değildir.

Genel kuruldan sonraki geçen 5 – 6 aylık süre içerisinde 100 Milyon tl borcu arttırmak, takımın %95‘ni satmak ve bunları savunmak akıl tutulmasından başka bir şey değildir. Gelecek yönetimlerin eli kolu bağlanmıştır. Bursaspor tarihinde kısa ve uzun vadede bu kadar borç altına sokulmamıştır.

Bursaspor gelecek yıllarda sportif başarı sağlasa dahi bu borcun altında ezilir. Mevcut başkan duygusal bir açıklama yaparak camianın aklı ile alay edeceğine, bu kadar parayı nereye nasıl harcadığını açıklasa daha doğru yapmaz mıydı?

Bu yönetimi ibra etmek Bursaspor’a ihanet etmekle eş değerdir!” Mevcut yönetim yine de doğru yaptığını düşünüyorsa bu kongrede aday olmalı ve muhalifleri mahcup etmelidir. 

Bursa.com

http://www.bursa.com/ali-karasu-yonetimi-ibra-etmek-bursaspora-ihanet-etmektir-n224807/

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu