Ali: ”En iyi şekilde temsil edeceğiz”

Ali Tandoğan'ın maç sonunda yaptığı açıklamalardan Ajansspor.com'un derledikleri:

 

"Rangers maçını maç içerisinde ister istemez düşündüm ama maçtan önce böyle bir düşünce hiç bir arkadaşımda yoktu. Kimseden bu maç ile ilgili bir şey duymadım. Öncelikle hedefimiz 6'da 6 yapmaktı ve bunu başardık. Bizim için çok önemliydi ister istemez istediklerimizi sahaya yansıtamadık ama iyi top çevirdiğim zamanlar oldu. Buca takımı uzun toplarla gelip bizi böyle avlamak istediler ama başaramadılar. Bizim de bazı eksiklerimiz var ve hocamız bunları bize söyleyerek geliştirmeye çalışıyoruz.

 

Ülkemizi temsil ediyoruz ve elimizden geleni yapacağız Valencia maçında talihsiz bir mağlubiyet aldık. Aslında çok iyi bir potansiyelimiz var. Valencia maçında gelen gol moralimizi bozdu ve ikinci gol konsantrasyonumuzu yitirmemize neden oldu. Rangers maçında daha ofansif veya defansif oynayacağımıza hocamız karar verir ama tek düşüncemiz oradan 3 puan almak”

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu