Ali Ay’ın yönetiminde kimler olur?

Olay Medya Spor Yazarı Beytullah Süat'ın bugünkü köşe yazısıdır.

Kongreyle devam edelim.

Başkan Ali Ay’ın Cenk Ergünle temasa geçmesi zaten aday olacağını açık bir şekilde gösteriyor.

En önemli konu yönetiminde kimlerin olacağı.

Mevcut yönetimden Cem Öztürk, Sezer Sezgin, Yusuf Arslan ve Görkem Akbaş’la yoluna devam eder diye düşünüyorum.

Siyasi kararına göre Fatih Pulat da bu listeye dahil olabilir.

Rahmetli İbrahim Yazıcı yönetiminden de birkaç isim listede olacaktır.

Yine Erkan Körüstan döneminde görev yapan bir iki isimle de görüşmüş Başkan.

10 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Evet görüyorsunuz anlatmama gerek yok Bursaspor tarihinde en başarılı yönetim olan Erkan Körüstan ve yine başarılı bir yönetim olan ali ay yönetimiyle el ele verip tek dertleri olan Bursasporumuzu küme düşürmektir görüyorsunuz.

  61
  7
 2. Siyasi karar derken ? Umarim bursaspor siyasetidir bu yok mevcut siyaset ise ali ay kusura bakma da bursaspor tum siyasi parti ve tüm görüşlerden insanı peşinde sürüklüyor. Bursaspor yönetimi için şart akp değil bursaspora verebileceği hizmet kalitesi ön şart olur. (!) Biz camiayı birlestirim dedikçe ona hakaret buna dışlama. Bu işin ali ay ile olmayacağı aşikar. Kulübün başına çok parasi olan değil aklı çalışan adamlar gelsin. Çünkü ne bursasporun yönetecek çok parası var ne de gelip para koyanlarin kendini sahibi gibi görmesine sabrı.

  37
 3. Eyvah eyvah halen başkanlığı dusunuyo Sivas maçında bütün tribünler istifaya davet etti halen başkanlığı düşünüyor elli milyon verdiya bı elli daha vereyim de bundan sonraki başkan kimse karşıma rakip çıkmasın daimi başkan ben olayım düşüncesi var herhalde

  25
  1
 4. Ne destek verirlerse versinler bu klupte siyasetci istemiyoruz! Ne siyasisinin, ne is adaminin ne de burokratinin kapisinda beklemeyen bir Bursaspor istiyoruz.

  20
 5. Bu adama artık oy veren adamın BURSASPORLULUĞUNDAN şiphe ederim,
  şayet kendi menfaatleriniz yoksa, Bursasporun çıkarlarını düşünüyorsak,
  bu adama kimse oy vermemeli, bu işi bilmiyor, bu durum net değil mi

  14
 6. Başkan hâlâ siyasetten medet umuyor. siyasette kimsenin onu sallamadığının da farkında değil. Daha stadın isim hakkını 2 buçuk senedir satamadı. Bütün gün Ankara’da bütün bakanların kapısında yattı, ama herr kapıdan eli boş döndü. Kulübü yanlış ve pahalı transferlerle bataklığın dibine çekti. Siyasetim ve ticaret dünyasının gözünde hiç bir ağırlığı yok. Para ve destek bulamayınca hemen ağlamaya başlayıp, para vermeyenlere çamur atıyor. RAhmetli Yazıcı olacaktıki bak nooluyodu. Bakanları aradığı zaman 1 hafta içinde ostadın isim hakkını şak diye satardı. Yazıcı zamanında Recep Altepe Özlüce’ye falan giremiyordu. Bu Ali Ay’a ise kalk diyorlar kalkıyor. Yat diyolar yatıyo. Bursaspor başkanlık makamının ağırlığı kalmadı. Tam yalaka bu. Ve hâlâ daha yeni yönetim kurup devam etmeyi hayal ediyor. Yuh be.

  10
 7. Aday olur ve seçilirse hiç şaşırmam neticede bu işler Bursaspor da siyasi oldu artık siyasi desteği de olacağına göre büyük ihtimal seçilebilir kongreye doğru bir lacoste gibi sponsor sallar olur biter.

  4
  4

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu