Ali Ay’ın verdiği süre doluyor!

Günay’a olağanüstü seçimli kongre kararı alması için 10 günlük süre veren eski başkanlardan Ali Ay’ın verdiği süre yarın itibariyle dolacak.

Yapılacak ilk kongrede başkan adayı olacağını açıklayan ve 12 Ağustos’ta düzenlediği basın toplantısıyla Bursaspor Başkanı Recep Günay’a kongre kararı alması için 10 günlük süre veren eski başkanlardan Ali Ay’ın verdiği süre yarın itibariyle doluyor.

Geçtiğimiz günlerde katıldığı televizyon programında kongre kararı alıp imza bile attıklarını açıklayan, sonrasında ise kendi yaptığı açıklamaları yalanlayan Recep Günay’ın, bu süre içinde nasıl bir adım atacağı merak ediliyor.

20 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Ali Ay, Bursaspor’a süre verebilecek bir kişi değildir. Bu ne biçim başlık böyle ya, yazıklar olsun.

  Ali Ay kendi kendine şu tarihe kadar aday olurum, sonra olmam diye karar alabilir. Bursaspor’a süre falan veremez, şu Ali Ay inadınız yüzünden Bursaspor’u ne hâle düşürdünüz gözünüzde, başlıklarınıza da yansıyor.

  Unuttuysanız arşive girip “Ali Ay” diye aratın, düzenli olarak bu adamın adaylık açıklayıp vazgeçtiği oluyor zaten. Bu kongrede de öyle olmuştu, o yüzden Recep Günay seçildi zaten, yoksa başkan seçilecek kalibrede bi adam değil. Ali Ay denen adamın oyuncağı mı olacağız, bi aday oluyor bi olmuyor.

  Umarım aday olmaz ve layıkıyla hatırlanır. Bursaspor’a yaşattığı tüm zararlar da umarım cebinden çıkar.

  Taraftar ve medya da kararsız bi alacaklının peşinden gideceğine mevcut yönetimin borçlar konusundaki ısrarına destek olsun.

  30
  28
  1. @benkahinim yorumuna yanıt olarak

   Ali ay bursaspora süre verecek ne kapasitesi var nede başkan olacak vasfı o verse verse 1060 satılmış taraftara süre vermiştir farkındaysanız 1060 başında bulunan zat toker midir nedir sanki teksasın sahibiymiş gibi kendi kendine gelin güvey olan biri. yolda görsen selam vermezsin selim desen belediyenin maşası hiç ortalıkta gören varmı o yüzden bunların yaptığı imza kampanyası kum saati göstermeler hepsi hikaye birde divan kurulu çok atıp tutuyordu ama birden sesleri kesildi recep günay bazı şeyleri ortaya çıkardı sanırım ali ay yakında yanlızım dostlar yanlızım şarkısını söylemeye başlar

   4
   5
  2. @benkahinim yorumuna yanıt olarak

   taraftar karpuz gibi ikiye bölünmüş.
   kurtarıcı diye gördüklerimize bak! biri ali ay! diğeri recep günay!
   bunlar kim abi ya?
   kulübü bunlar mı kurtaracak?
   bunların, bilgi, birikim, donanım, ve güvenirlikleri ne kadar?
   bu şehirde bu makamı hak edecek çok daha kaliteli insanlar var ama biz bunları aramıyoruz ki.
   daha doğrusu taraftar olarak kaliteyi hak etmiyoruz…

   7
   2
  3. @benkahinim yorumuna yanıt olarak

   Kimin süresi bitiyor ortada ve belli! Mali kongre yapılması konuştuk imzalı karar alınması yeterli çoğunluk vs ile farklı şey ve başkalarının sözlü beyan vs onlarda farklı şeyler eskiden dava edilmiş efendim birşey çıkmamış oda farklı şeyler bazen davalar olur çalan herşeyi çok iyi saklar delilleri vs vermez ama mahkeme derse bu davaya bilirkişi detaylı incelesin isterse 100,000 çaldıklarını bulsun isterse 1 milyon o delil bulundumu ve kimlerin yaptığı ortaya çıkarsa torba taşıyanında olsa oradan çorap söküğü gibi sökülür ve müfettişler atanması gerekir çünkü olay dolandırıcılığa döner ve yapan şahısların mal varlıklarına şirketlere atlar mesela bu şahıslar eskiden başka şahıslarında böyle şirketlerini batırdılarsa iş iyice başka kademeye çıkar! Olay burada 1 koyup 10 alanların ya Bursaspor’un borçlarını silmek veya aldıklarını faizleri ile geri vermekten geçer Bursaspor’un adı büyük bu olay bütün milletvekillerini içine çeker mecburen ingilenmek zorunda kalacaklar ve bir kaç kendini düşüneni gözünü kırpmadan harcarlar!

   11
   5
   1. @Jüri yorumuna yanıt olarak

    Ne dediğin belli değil.

    Önce Türkçe’ni geliştir. Sonra kendini ifade edebilmeyi öğren. Sonra yazım kurallarını öğren.

    Daha sonra gel buraya. 🙁

    6
    4
  4. @benkahinim yorumuna yanıt olarak

   Ağzına eline sağlık…
   Kim ime süre veriyor?
   Hani Bursaspor herşeyden üstündü.
   Hem takımı soy hem hala poz ver kurum kurum gez.
   Suç senin kadar sana değer verenlerde.
   Şimdi hepiniz beğenmedime başın işbirlikçiler haydi görev başına…

   13
   4
   1. @Diego yorumuna yanıt olarak

    olayı ters çevir aynı şeyler savunduğun adam için de geçerli.
    ikisi de bursasporun aradığı kan değil.
    belki kötünün iyisi diyebilirsin ama o da değil.
    ikisi de umutsuz vaka! zaman kaybı! hayal, masal, rüya! kaos, kargaşa…

    4
    1
 2. Bu kendini kurtarıcı falan olarak mı görüyor. Her şeyi satan kapatan bu değil mi?
  Bu kadar borcu yapan temlik koyduran bu değil mi? Eğer bu başkan olmasının sebebi değil kurtarmak eski defterleri kapatmak için geliyordur.

  25
  7
 3. Günay’ın devre arasına kadar almayacağı kesin. Ondan sonrada aday çıkmaz. Bu sene böyle bitecek umarım kümeye düşmeyiz. Furkan Banaz’ı istifa ettirip başımıza Günay’ı saranlar günahı boynunuza. Başta Twitterda sohbet odası açıp tribinde küfür edenler.

  23
  8
 4. Bu recebi bu gün ikna edin ikna olmuyorsa ikna edin yoksa bu aç adam kulübü perişan edecek teksas gidin ikna edin

  10
  23
 5. Ali Ayı in verdiği süre doluyor, ne demek arkadaşlar. Süre doldu, ne olacak şimdi! Takım bu beyefendinin oyuncağı mi? Niye kendisi kurul öncesi aday olmadığının açıklamasını yapmıyor, neden başkanlık aşkının şimdi doğduğunun açıklamasını yapmıyor. Kendisinin başkan olmasını bekleyen taraftarlara, gördünüz ben aday olacaktım, tahtayı acacaktim, transferler yapacaktım, önce 1.lige, sonra da süper lige çıkacaktım amaa, Recep Bey beni engelledi demeye mi getiriyor. Sezon geldi, maçlar başlıyor biz hala nelerle ograsiyoruz! Olabilecek her yönetimin elbette düşünceleri vardır. Ne zaman, gerçekleştirilir, yönetime geldiklerinde. Yönetime geldiler mi? Vizyonlarini açıklama süreleri maalesef geçti ve gitti. Sayın Ali Ay bey, verdiğiniz süre dolunca ne olacak? Zamanında olmadığınız adaylıktan bir kez daha çekilirsiniz olur biter! Biz sizin yönetimde olduğunuz zamanları da biliyoruz.(?)

  6
  1
 6. ya iyide Ali Ay tekrar gelirim diyor ama , Futboldan anlamadığını kendi de söylüyor. tekrar geldiğinde kiminle çalışacak nasıl bir yol izleyecek , birşey demiyor. deneme yanılma yöntemi kullanacaksa gene daha kötü durumlara düşmezmiyiz.????

  3
  1

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu