Ali Ay’ın Timsah Arena isyanı!

Gündeme dair Bursa.com'a özel açıklamalarda bulunan Başkan Ali Ay, Timsah Arena isim hakkı konusunda dikkat çekici ifadeler kullandı.

Bursaspor Kulübü Başkanı Ali Ay Timsah Arena isim hakkı konusunda bilgi sızdırılmasını eleştirirken “Bu haberin medyada yer aldığını gördüm ve çok üzüldüm. Kim sızdırdı bilmiyorum ama arkadaşlarımla konuşacağım. Bu konunun detaylarıyla gündeme getirilmesi kulübe zarar veriyor. Hepimiz Bursasporluyuz biraz düşünceli davranmak ve kulübün çıkarlarına göre hareket edilmesini beklerdim. Çok rahatsızlık duydum çünkü henüz bitmiş bir şey yok. Ayrıca İsmi geçen banka dışında da görüştüklerimiz var.” dedi.

EMLAK PROJESİNİ DİLLENDİRMEYELİM!

Timsah Arena isim hakkı gibi bu konunun da gündeme gelmesini istemediğini belirten Ali Ay şöyle dedi. “Bu konunun da dillendirilmesi sakıncalı. Yeni belediye başkanımızla bu konuyu görüşeceğiz. O’nun da desteği çok önemli. Hep ifade ediyorum hayata geçirebildiğimiz takdirde Bursaspor’un borcu falan kalmayacak.

9 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. O zaman yönetiminizden tutun da kulüp çalışanlarına kadar bir gözden geçirme ve detaylı araştırma yapın. Kim sızdırıyorsa yaptırım uygulayın. Kulüp çiftlik gibi. Sadece şahsi çabalarınızla nereye kadar gidecek bu durum?

  61
  7
 2. işte sorunda bu, mesleğini onur ile yapanları tenzih ederim ama
  bursaspor üzerinden ekmek yiyen yerel medya aslında bu klübe en çok zarar veren şey.
  üç kuruşluk yazıları yazabilmek için batalla’ya da iftira atarlar, bu klübün projelerinin de önüne geçerler.
  kimse kusura bakmasın her maç istanbul basına sövüyoruz ama esas düşmanımız ne yazıkki bursa basını.
  bu küçük vizyonlu ucubeler yüzünden camia olarak sınıf atlayamıyoruz.

  36
  7
  1. @esnaf yunus yorumuna yanıt olarak

   çok haklısın. ancak asıl suçlu başkan. etrafındakileri doğru seçecek. medyanın yereli-geneli olmaz. bakmayın siz onların ”biz Bursasporluyuz” (istisnalar hariç) dediklerine. haber değeri olan her şey basının önceliğidir. profesyonel bir futbolcunun ve teknik adamın nasıl takımı olmazsa gazetecilerinde öyle.
   BAŞKAN KULÜBE GENEL MENAJER AL…
   BAŞKA YOLU YOK…

   6
   11
 3. bursa basını biri fenerli- diğeri ise galatasaraylı kimlerden söz ettiğim anlaşılmıştır.bilen bilir.
  en büyük bursaspor.

  10
  4
 4. Yeni belediye başkanına sesleniyorum belki okur bizim anlı şanlı Atatürk stadyumumuz vardı bu rantçı Altepe yıktı, Yeni stadın adını da Büyükşehir belediye stadyumu koydurttu ya ismi tekrar Atatürk stadyumu olsun ya da vaad edildiği gibi Timsah Arena stadyumu olsun . Yeter biz Başakşehir değiliz ne belediye stadyumu ?

  9
  5
 5. Bursa medyası o kadar işi bilmezlerden oluşuyorki neyi haber yapıp yapmayacağını hangisi Bursa’ya veya Bursaspora zarar verip vermeyeceğini bilmeyen adamlar topluluğu. Antalya maçının haftası bursa kanalı olan olay tv ve kanal16’yı izleyenler görmüştür golü atanlardan birine badu ve bursaspor alanyaya patladı diye başlık atan medya mensuplarından ne beklersin çağların adamları yine iş başında……

  1
  5
 6. Sen 8jk maçında locayı kiralarsan kulüp böyle çiftliğe döner.önce en yakınlarına bak istersen Başkan.lafa gelince hepimiz Bursasporluyuz ama icraata gelince hiç Bursaspor’a yakışacak hareketleri göremiyoruz !

Bir yorum yazın

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu