Ali Ay’ın namaz kılmasına tepki gösterdiler!

Divan Kurulu toplantısında Başkan Ali Ay namaz kılmaya gidince bazı üyeler tepki gösterdi.

Bir çok üye toplantı salonunu terk etti. Bursaspor Kulübü Başkanı Ali Ay, “Bursa’da Cumhurbaşkanı olsa, Başbakan da olsa, Divanda olsa namaz kılmaya giderim. Ben namaz kılmak için Divan’dan rica ettim. Hacıyım namaz kılıyorum, Bir vakti bile kazaya bırakmadım. Sizi üzdüysem özür dilerim” dedi.

129 Yorum Onay bekleyen yorum yok

    1. @Diriliş Bursa yorumuna yanıt olarak

     akşam namazı çabuk geçer, o yüzden ara istemiş..oraya bıdı bıdıya gelenler muhtemelen içmeye geç kalacaklarından protesto etmişler.

     23
     19
     1. @şekip ayhan özışık yorumuna yanıt olarak

      o zaman atatürkte gavur demekki,burdan bu çıkıyor,atatürk düşmanlığınızı bu kadar belli etmeyin,adam ülkeyi kurtardı,sende çıkmış pire kadar beyninle laf yetiştiyorsun,vatansız yaşayacağıma dinsiz yaşarım daha iyi, ateistim ama en azından atama saygısızlık yapmıyorum senin gibi

      11
      12
     2. @şekip ayhan özışık yorumuna yanıt olarak

      adil denen sahsa cevapla die bişi çıkmamıs burdan yazıyım. burası bursa manevıyatı olan bir sehır bırak turkıye 99 musluman değil ayaklarını…ateist oldugun her halınden belli.. divan uyelerinin de ne mal oldugunu bilioz.

      15
      17
     3. @şekip ayhan özışık yorumuna yanıt olarak

      adil bey yani kısaca gavur olacaksın diyorsun öylemi yazık size biraz okuyun. müslüman cahil olamaz din ve devlet işini ayırırsan gavur olursun. o divandan daha önemli olan Allahın divanı var, hesap var, cehennem var…

      16
      17
     4. @şekip ayhan özışık yorumuna yanıt olarak

      burası müslüman bir ülke değil,milletin yüzde 99uda müslüman değil,burası seküler bir devlet,dinle devlet işlerini ayırmayı bileceksin,kafana göre kalkıp divanı terkedemezsin!

      21
      52
    1. @Morphy yorumuna yanıt olarak

     sen insanların dinini imanını ölçemezsin.kulsan kulluğunu bil.oraya gelenler zaman ayırıp gelmiş.Başkasının dini olarak yapacaklarını beklemek zorundalar mı? hayır. peki itiraz edince niye dinsiz oluyor? yada velev ki ateist bunun konuyla ne ilgisi var? maalesef bu ülkede din diyince bir kesimi istismar etmek o kadar kolay ki ne desen boş çünkü gözlerine perde iniyor

     1. @ankaragüçlü yorumuna yanıt olarak

      müslüman olan ve aklı başında olan biri bu yorumların hiçbirine eksi basmaz ve ali ay’ın namaz kılmasına tepki göstermez, hem adam orda kimsenin dinini imanını ölçmüyor,soru soruyor, herşeyi tersinizden anlamayın

      3
      1
  1. @Salih Bursa yorumuna yanıt olarak

   Allah kabul etsin. Başkanı seversin sevmezsin, başarılıdır başarısızdır orası ayrı fakat adam 10-15 dakika namaz kılmaya gitmiş, en kötü ara verirsin. Buradaki olay o koltuğu adamın kafasına geçirmek isteyenlerin davranışı. İçimizde bu tarz kötü niyetli insanları temizlemeliyiz. Üstüne adam kalkmış namaz kıldı diye özür dilemiş. Dileme başkan, o kalkıp gidenler o özrü dilemeli.

   94
   18
 1. Yahu adam 2 rekat namaz kılacak onu bile olay ediyorsunuz.Adamin inancını dert edene kadar borcu dert etseydiniz bu hallerde olamazdık.Fosil divan sürüsü.

  330
  31
  1. @Green Man yorumuna yanıt olarak

   Tabikide tepki gösterilcek. Böyle çocuk çocuk işlerden prim yapmaya kalkma ali. Neyi saklıyosun neyi kaçırıyosun gündemden. Yallah arabistana.

   4
   15
    1. @Serkooo yorumuna yanıt olarak

     Bütün yorumları eksileyenler sizsiniz herhalde. İster müslüman olun ister ateist, en azından insanların inancına saygı duyun. Terbiyesizlik yapmanın anlamı yok.

     3
     1
   1. @Dimitar yorumuna yanıt olarak

    Namaz çocukça bir iş değil birader, namaz dinin direğidir. Namaz kılmak zorunda değilsin ama en azından insanların inancına saygı duy. Terbiyesizlik yapma.

    4
    1
  2. @Green Man yorumuna yanıt olarak

   burası müslüman bir ülke değil,milletin yüzde 99uda müslüman değil,burası seküler bir devlet,dinle devlet işlerini ayırmayı bileceksin,kafana göre kalkıp divanı terkedemezsin!

   4
   11
   1. @adil yorumuna yanıt olarak

    Adil misin nesin Türkiye cumhuriyeti devleti dinine bağlı müslüman ülkedir senin gibi hristiyanların bunu anlamaz ataistsen azinliksindir müslüman mahallesinde salyangoz satma sen ve senin gibi gereksiz ler yüzünden bugün bu haldeyiz lafini sözünü olc tart biç öyle soyle

    3
    6
 2. İşi siyasi boyuta taşımadan şunu söylemek isterim ki o üyeler saygısızlık yapmıştır. O üyelerin hepsi benen büyüktür ama inanca saygı duymayı öğrenememişler.YAZIKLAR OLSUN!!!!!

  244
  36
 3. Adam rica ettim diyor neden anlayis gosterilmiyor..Allah kabul etsin Ülkemiz ve Bursasporumuz icin de bol bol dua et Baskan..

  220
  25
 4. 1 dal sigara içmek bile 5-6 dk sürüyor. Ve içenlere de saygı duyuluyor toplantıya ara verilebiliyor nedense namaza mı verilmiyor. Yazıklar olsun..

  136
  23
 5. Müslüman bir ülkede bir insanın ibadetin den dolayı tavır koyanlar net söylüyorum… Karekter sorunları vardır

  125
  27
  1. @Orhan oruç yorumuna yanıt olarak

   Müslüman bir ülke olmasına bile gerek yok inançlara saygı her yerde olmalı müslüman ülkedede başka bi inancada saygı olmalı basının abatmasıdır umarım böyle birşey olmamalı

   20
   13
   1. @Yeşil yorumuna yanıt olarak

    burası müslüman bir ülke değil,milletin yüzde 99uda müslüman değil,burası seküler bir devlet,dinle devlet işlerini ayırmayı bileceksin,kafana göre kalkıp divanı terkedemezsin!

    5
    8
    1. @adil yorumuna yanıt olarak

     Aç TÜİK’in sitesini bak bakalım yüzde kaçı müslüman bu ülkenin. Müslüman mahallesinde salyangoz satıyorsun haberin yok.

 6. İbadet tamamen kişisel bireylem,yaparsın sevabın sana,YAPMAZSSANDA GÜNAHI VEBALİ SANA AİTTİR.Dinimiz gayet modern ve ibadet konusunda esnek bir dindir,ibadetini kaza etme imkanı tanınmış,kaza edilen ibadetinde sevabı düşük sayılmamıştır,dolayısıyla insanları kişisel ibadetini yapma adına bekletmek gereksiz sofuluktur,toplantıya katılanlara yapılmış bir saygı noksanlığıdır..Kişinin inancı gereği ibadetini gerçekleştirme adına toplantıya ara vermesine tahammül göstermemek de bir başka saygısızlık örneğidir,İNANÇLARA KARŞI HASSASİYETLİ DAVRANMAK İNSANLIĞIN GEREĞİDİR .bu işler ince işler,malesef hep ağzımıza yüzümüze bulaştırıyoruz…

  70
  228
  1. @kıllanan adam yorumuna yanıt olarak

   ve aşşağıda da görüldüğü üzere yine ağzımıza yüzümüze bulaştırmışız.ŞU EKSİ VERENLERİN YÜZDE ONU BEŞ VAKİT NAMAZ KILIYOR OLSUN,YÜZDE BİRİ NAMAZDA OKUDUĞU SURELERİN BİRİNİN MANASINI BİLSİN KILLARIMI KESERİM.Çevir bunları cuma günü yolda,ne diyor bu sela hacı anlat bize de dut yemiş bülbül gibi bakar suratına…

   1. @kıllanan adam yorumuna yanıt olarak

    Beş vakit namazımı kılıyorum; ve Fatiha sûresini (ve Türkçe mealini) paylaşacağım şimdi:

    Bismillahirrahmanirrahim. Elhamdulillâhi rabbil’alemin. Errahmânir’rahim. Mâliki yevmiddin. İyyâke na’budu, ve iyyâke neste’în, ihdinessirâtal mustakîm, Sirâtallezine en’amte aleyhim, ğayrilmağdûbi aleyhim ve leddâllîn. Âmîn.

    Rahman ve rahim olan Allah’ın adıyla. Hamd, âlemlerin Rabbi olan Allah içindir. O, rahman ve rahimdir, Din Günü’nün sahibidir. Ancak sana ibadet eder; ve ancak senden yardım dileriz. Bizi doğru yola ilet; kendine nimet verdiğin kimselerin yoluna ilet; gazap edilenlerin ve sapmışların yoluna değil. Amin.

    Şimdi kes bakalım kıllarını da görelim.

  2. @kıllanan adam yorumuna yanıt olarak

   sen ilahiyatcimisin neye göre fetva veriyorsun, namazin kazasi yoktur . Peygamberimiz s.a.v savasta bile terk etmemistir, kilmadigin namazi sonra tövbe edip kilarsin o ayri, ben sonra kaza ederim diye birsey yok.

   18
   16
  3. @kıllanan adam yorumuna yanıt olarak

   Arkadas oyle keyfe keder toplantiymis işmis yolculukmus v.s namaz kazaya kalmaz savasta bile kilinir once dinimizi bi ogrenelim o yoneticilere gelincede eger bu olay dogruysa cok yazik namaza saygi gostermeyen hiiiic birseye saygi gostermez

   30
   12
  4. @kıllanan adam yorumuna yanıt olarak

   usta müslüman mahallesinde salyangoz satmaya gerek yok… namazın hangi durumlarda kazaya bırakılacağını araştır , ondan sonra gel burda entel yorumlar yap… hümanizme saygılıyız ama bi yere kadar.. Senin gibi bilmeden konuşanlara kusura bakma ama saygı filan duymuyoruz tabii..

   31
   22
  5. @kıllanan adam yorumuna yanıt olarak

   Kardesim dinimizde kaza namazi diye bi namaz yoktur. Namaz kazaya birakilmaz. Emperyalistlerin ortaya cikardigi biseydir o. Bak bakalim peygamber efendimiz hic namazini kazaya birakmis mi? Bir kere sabah namazini geciktirmiştir ve Allah ona vahiy gondermistir. Baskanimkz burda en dogrusunh yapmıştır. Bos bos konusup da milleti mesgul etmeyin burda. Hadi Allah’a emanet

   37
   21
   1. @Ali yorumuna yanıt olarak

    ali saçmalamışsın kardeşim dinimizde en güzel ve efdal namaz zamanında kılınan çok n çok mecbur kalmadıkça kazaya bırakılmaz burada öyle bir şey yok rica etmiş izin almış helal olsun başkana

    13
    11
  6. @kıllanan adam yorumuna yanıt olarak

   Yavaş kıllan kuran-ı kerimde kaza namazı diye birsey yoktur.Tövbe edenler geçmişe yönelik namazlarını kaza ederler alimlerin fetvalarına göre hiçbir zaruret olmadan keyfi bir namazı heleki cuma namazını dünya işi için bırakamassın o kaza namazı kılanarın inşallah rabbim niyetlerini ve namazlarını kabul eder inşallah.

   42
   22
  7. @kıllanan adam yorumuna yanıt olarak

   Sen kimsin fetva makamımısında kazaya bıraksın yok esnek olsun..sen maaşın için diyormusun patron bu ay 15 gün ettele yada tuvaletin geldimi karnın acıktımı kazaya bıraksana mesela öğlen yemeğini gece ye ne dersin.. namazı terkedenin islamdan hiç bir payı yoktur.. yahudi ve hristiyandan daha kafirdir..

   43
   23
   1. @Aaa yorumuna yanıt olarak

    tövbe de len eyy cehli mürekkep,.bak ibadetine,çorbana da,elalemi kafirlikle falan suçlayıp ahiretini tehlikeye sokma

  8. @kıllanan adam yorumuna yanıt olarak

   Ne konusuyon sen ya dinden bi haber oldugun belli bile bile terk edilen namazin kazasi olmaz uyuyan uyanana dek unutanda hatirlayana dek kalem kaldirilmistir vakti gecen namazin baska telafisi yok bide cok biliyomus gibi konusuyosun bos bos

   42
   25
  9. @kıllanan adam yorumuna yanıt olarak

   Kim allahdan ..daha büyük ..allahın divanına durmadan huzuruna varmadan ..daha önemli ne var…gaflete düşme yorum yapayım diye kendini rezil etme

   43
   25
  10. @kıllanan adam yorumuna yanıt olarak

   Kaza namazi yoktur , kaza orucu vardir. Uyuya kaldin Vs kaza yapip Kabul olmasi icin dua etmek lazim. Asil durum ,keyfi olarak namaz terk edilemez, yolda, savasta, hastayken bile. Oturarak, gozunle imayla namaz kilma neden olsun o zaman

   43
   24
  11. @kıllanan adam yorumuna yanıt olarak

   Normal şartlarda namaz kazaya bırakılamaz.Savaş durumunda dahi namazın nasıl kılınacağı belirtilmiştir.İsteyen Nisa 101,102 ye bakabilir.

   44
   18
  12. @kıllanan adam yorumuna yanıt olarak

   Sen kaza namazı olduğuna dahil ne delilin var Allah namazı kaçıranları değil namazı geç kılanlara bile soracak ne demek kazaya bıraksın iki kuruşluk zevkiniz için adam namazı kazaya bırakamaz ve en doğru işi yapmıştır

   44
   17
  13. @kıllanan adam yorumuna yanıt olarak

   Amerkadayken namaz kilinca saygi duyuyorlardi. Turkiyede 5dk tahammul edemiyorlar. Sigara molasina veya cay molasina bir sey demezler. Divan kurulunu degistirmek lazim. 1arpa katkisi yok bursaya bunlarin.

   46
   18
 7. Dün arkadaşım birisi İrlandalılardan bahsediyordu aha işte İrlandalılar Helal olsun başkan keşke tüm takım Müslümanlardan Kurulu olsa

  44
  24
 8. kim bu divan üyeleri başkan ifşa et herkes bilsin bunları.saygısız kişiliklerin Bursasporumuzun divan üyeliğin de de yeri yok tur.

  34
  19
 9. Adam Allah’ın huzuruna çıkmış sizin değil helal başkan sonuna kadar arkandayız. ALLAH C.C büyük kimse olmaz

  34
  15
 10. Başkan doğru olanı yapmış bırakın da adamın namazına karismayin bende ikinci başkanla beraberdim bu cuma namazinda yanyana sorunu olan mi var

  32
  18
 11. Başkanın yalnız ve desteksiz bırakılma nedeni az çok kendini belli etti. Vay divaneler kurulu vay Yandaşları vay. Adam boşuna Yel Değirmenleriyle tek başına mücadele etmiyor demekki.

  29
  16
 12. Hangi din olduğu önemli değil biz büyüklerimizden saygıyı öğrendik müslümanların dini bayramı cuma günü saati belli o anda toplantı programı yapanın müslümanlara saygısı yok . Başkan en doğal hakkınızdır kullanmış buna tepki gösteren kişileri Bursasporumuzdan uzaklaştırmak lazım

  27
  13
 13. müslüman bi ülkede nasıl oluyorda namaz kılmak tepki görüyor anlayamıyorum kılan kılar kılmaya kılana saygı duyması lazım.ayıp bu şeyler günah keşke herkes kılsa ama neyse başkana yanlış yapılmış.

  26
  12
  1. @mrt yorumuna yanıt olarak

   burası müslüman bir ülke değil,milletin yüzde 99uda müslüman değil,burası seküler bir devlet,dinle devlet işlerini ayırmayı bileceksin,kafana göre kalkıp divanı terkedemezsin!

   6
   7
 14. Eğer gerçekse yazıklar olsun diyorum.Hem milyonlari saç,hem namazını kıl birde namaza tepki gösterenlerden özür dile.nazik adam,dost adam.Allah kabul etsin başkan taraftar seni eleştirdiği gibi arkanda olmayi da bilir.Eleştiri yapanları ateşin bol olduğu yerde zebanilerle muhabbetler dilerim.

  21
  13
 15. BAŞKANIM ALLAH KABUL ETSİN İNSALLAH BU OLAYI BÜYÜTÜP SALONU TERK EDENLER BENCE YANLIŞ HAREKET ETMİŞTİR

  19
  11
  1. @Bursasporlu mesut yorumuna yanıt olarak

   Ya Ada’m tuvalete gitse onbeş dakka gelmese ne olurdu tepki gösterenler Ermeni tohumlarıdır tepki göstermişler namaz kılmaya gitti diye ayıp lan ayıp helal olsun Başkan’a tepki gösterenler bidaha gelmesinler

   13
   13
 16. Sen kimsin ulan Adam ALLAH CC nun divanına çıkmış. Densiz herifler biraz had bilin artık yıllardır Müslüman mahallesinde sattığınız salyangozlar bitti.

  13
  15
 17. Divan kuruluna Patronum ile birlikte hayatımda İLK DEFA gittim arkadaşlar, ben henüz yaşım itibariyle Divan kurulu üyesi değilim, İZLEYİCİ kartı verdiler bana, Başkan ona söz verilmesi zamanı gelmiş diye göya tepki gösterildi, başta da İdris Sevinç Divan kurlu Başkanı tepkiyi gösterdi, neymiş Divana saygısızlık yapılıyormuş, Başkan gidince 5 dk ara verildi bi dışarı çıktık, 2 dk ya durduk durmadık Başkan da zaten abdestliymiş demek hemen kılıp geldi, 5 dk bile sürmedi, Bursasporun durumundan bahsetti, sonra ben söz hakkı istedim Divan üyesi değilim Bursaspor Sevdalısı bir vatandaşım dedim, bu kadar para verdin bu kulübe sahip çıktın teşekkür ettim, takdir ettim sadece bu kadar zor durumda olup futbolcu satmaktan bahsetti, rica ettim geçen sezon gibi olmaması için elimizdeki kadroyu tutmalıyız en azından sezon sonu satmalısın dedim, bu kadar kulüp borç batağında ise kulübümüze yardım kampanyası yapalım dedim ona da itiraz ettiler Divancıklar üstelik ben Divan kurul üyesi değilim diye konuşmamın doğru olmadığını söylediler, anlıcağınız godomanlar orada oturuyor bizim gibi Bursaspor için dertlenenler kadar bi gıdım dertleri yok, hep sohbet muhabbet derdindeler, bu kulüp kimlere emanet hangi Divana daha yakından görme imkanım oldu, yeni fikirler, yeni isimler gelmeli en kısa zamanda diyorum.

  12
  9
  1. @ŞİPTAR yorumuna yanıt olarak

   Bu tam olarak “sen ve senin gibilerin görüşlerinin bizim nezdimizde değeri sıfır.” demek. Bu memlekette ne yazık ki insanlara da fikirlere de saygı yok. Ondan başkan namaza gidince birçoğu toplantıyı terketmiş ya…

   8
   3
 18. Dünyevi değerleri yaradanın emri ve rızasından üstün tutanların siz anlamasını beklemiyoruz başkanım..Rabbim kabul etsin.. O terbiyesizleride hidayete erdirsin.

  10
  11
 19. O giden üyeler bi daha gelmesinler. Lazım değil böyle üye . Ulan çişiniz gelse ara verirsiniz , sigara molası verirsiniz , namaza gelince tepki verin öyle mi ? Zorunuza giden ne ? Gece gece deli ediyorlar insanı !!!!!!

  8
  11
 20. Başkan helal olsun sana bu çapsızlara ( başlarım onların yaşına başına böyle büyük olmaz olsun camiada ) allah yolunun herşeysen herkesten önce geldiğini göstermişsin. Bakma sen o çok bilmişlere beş basar karakterin onlara. Çok dertse bursasporun borcunu dert etsinler.

  6
  9
 21. Namaz vakit ibaredir ve uyuma ve unutma dışında kazası yoktur.A.S. Uhud savaşı esnası dışında namazını bırakmamıştır.Bilgi sadece.Boşuna seccade eskitmeyin.

  4
  9
 22. kazaya birkmak nedir sen dunya isini birakma namazi kazaya birak kasti cezasini cekersin ahiretde rabbim cumlemize Hidayet nasipeylsin amin

  4
  11
 23. ben tofaşta çalışırken italyan müdürlür ramazanda müslümandır bunlar deyip yanımızda yemez içmezlerdi bu kimliklerinde müslüman yazan edepsizlere ne oluyoki ALLAHIN emri olan namazı kılarken tepki koyuyalar müslüman mahallesinde salyangoz satmak dedikleri bu olsa gerek. birde başkananın bu olaydan dolayı yanında olan yazılarada eksi diye tepki koyan arkadaşlar kimliklerindeki dini islam yazısınıda silsinlerki münafıklıklarını ortaya koymasınlar net olsun mümünler cennete kafirler cehenneme münafıklar cehennemin dipine gidecek

  4
  4
 24. Ali başkan doğrusunu yapmış. Allah’ım huzuruna çıkmak, iki üç kulun huzuruna çıkmaktan daha değerlidir. Kula özür dilersin bir şekilde ama Allah’a özür kolay dilenmez. Allah bizi yaratan. Ve de önceliğimiz hep o olmalı. Olayın bu kısmı böyle.

  Şimdi ikinci kısmında ise şuna dikkat çekmek istiyorum. Cuma günü öğle saatine denk gelecek şekilde neden toplantı ayarlanır? Toplantıyı sekteye uğratmak için mi? Yoksa öncelikle gidenlere sonrasında kalanlara zillet vermek için mi? Hem toplantının hayrı da kalmaz böyle. Tam herşey konuşulamaz. İşler çözümlenemez. Ha eğer kasdiyet varsa. Millet cumaya gitmişken muhalif bir karar almak veya dışlayıcı ve rencide edici bi eyleme donüştürülmesi nedeniyle yapılmışsa Allah’a havale ediyorum. Siz de öyle yapın.

  Şimdi diğer bi durum ise. Ali Dedeye seslenmek istiyorum. Ali dedecim bak hacca da gitmissin. Allah kabul etsin. Yalnız şimdi dünyada normal sayılan ama normalde haram olan bir kumar parasınım da içinde bu klüp. İddia vs. gibi yerlerden gelen para haram biliyorsun. Onlardan futbolcularin maaşını ödemek de onlarin haram yemesine sebep oldugu icin ayriyeten haram. Faiz yiyen bile Allaha ve resulune savas acmis kabul ediliyorsa kumari dusunemiyorum. Dede namaz onemli ama bu da onemli. Hesap gunu hesabimizi verebilelim sen de verebil diye diyorum. Bak şu borç işleri varya o da hep haramdan. İddia olayı kalksın klüp bereketlenir beklemedigin yerden ne paralar gelir.

  Ve son olarak haddim degil biliyorum. Senden kucugum bu yuzden konusmamda yanlis bi ton varsa affet. Ama hakkı söylemek de zorundayim.

  Son olarak Ali dedem hakkım olmayarak söylüyorum. Bunu ben degil aslinda kur’an soyluyor. Onun icin benden duydun diye alinma. Kimsenin önünde başın eğilmesin, Allahtan başka. Allah her kapiyi acip yolu gosterendir. Madem inaniyorsun. Buna da inanıp yapmak haktır.

  Bu haberi yapanlara teşekkürler. Şu sitede Hakk’ı konuşabilmek de nasip oldu. 🙂

  3
  9
 25. Helal olsun başkanım bunların hepsini gönder namaza saygısı olmayanın hiç birşeye saygısı olmaz bunlar bursasporlu olamaz

  3
  10
 26. efendimiz gemi batıyoken gemide bulunsan ikindi vakti girse ikindini kılacaksınız buyuruyor işte namaz bu kadar önemliyken idris sevinç denilen insanın bu kadar namaza
  lakayıt davranması asla göz ardı edilmemelidir .başkana gelince kendisini verdiği cevaptan dolayı canı gönülden kutluyorum.

  3
  6
 27. DİVAN İSTİFAAAA… PARA YOK DİYOR BAŞKAN SES YOK DİVANDAN, LOJA SATAMİYORUM DİYOR SES YOK DİVANDAN. SADECE BURSASPORLULUKLA OVUNMEKLE OLMAZ BU İŞLER. İHTİYAR HEYETİ YUHHHHHH SİZİN ERVAHINIZA,

  3
  6
 28. Sn. Baskanımızı yakinen tanıyan biri olarak soyluyorum hacca gidip geldiginden beri hic bir farz namazını kazaya bırakmamıştır üstüne ustluk hacdan onceki kılamadığı her vakit namazını da farz namazlarının arkasında kaza kılarak ALlaha olan namaz borcunu ödemeye calısmaktadır . varıyla yoğuyla aklı ile zamanı ile parası her an Bursasporu dususnen boyle bir baskana tum Bursanın ve her gorusten olan zumrenin Bursaspor icin destek olması ve kesinlikle baskanın bir donem daha devam etmesi icin baskı yapması gerekmektedir eger uzerinde calıstıgı projeleri gerceklestirebilir ve yeni donemde de devam eder ise Bursaspor kurtulabilir yoksa halimiz harap .

  3
  7
 29. burası müslüman bir ülke değil,milletin yüzde 99uda müslüman değil,burası seküler bir devlet,dinle devlet işlerini ayırmayı bileceksin,kafana göre kalkıp divanı terkedemezsin!

  3
  7
  1. @adil yorumuna yanıt olarak

   Burasi %99 u müslüman ülke % 1 e dahil olarak senin bunu söylemen bişey değiştirmez. Ayrıca kafasına göre değil ezan okumuş. Din işi diye bişey olmaz onun adı kulluk borcudur. Seninde bunu anlamani beklemiyoruz. Ancak önce Namaz… Bursaspor taraftarları ve tüm Türkiye olarak Elhamdülillah Müslümanız . Sen kabul etsen dee etmesendee

   2
   4
   1. @Shqptr16 yorumuna yanıt olarak

    kurandan namazdan bihaber olan insanların müslümanım diye geçinmesi gerçekten aptalca,gençler arasında namaz kılma oranı sıfır,çünkü bişeylerin farkındalar,birçok sözde müslüman gibi ferrari takıp namaz kılmaktansa hiç kılmam daha iyi diyolar,diğerlerininde çoğu işten güçten kılmıyor,al sana yüzde 99 dinsiz,islamda herkesin inancına saygı duymak vardır ama siz sözde müslümanlar gayrimüslimlere sürekli hakaret ediyorsunuz,inançlarına saygı duymuyorsunuz,bende bu yüzden islam dinine saygı duymuyorum!

    1
    2
  1. @Burrrsa yorumuna yanıt olarak

   burası müslüman bir ülke değil,milletin yüzde 99uda müslüman değil,burası seküler bir devlet,dinle devlet işlerini ayırmayı bileceksin,kafana göre kalkıp divanı terkedemezsin!

   2
   1
 30. Ali Ay Bursa nin başına gelmiş en vizyonsuz başkanıdır. Ama namaz kılmasına tepki gösteren herkesi kovun kim olursa olsun.

  2
  8
 31. Burda yanlış olan ne anlamadım. Peygamber efendimiz savaşta bile namazını bırakmamış bu ne sabırsızlık asıl saygısızlık Başkana yapılmış özürü onlar dilemeli

  2
  5
 32. Namazı kilarsin kılmasın bunun sevabı veya günahı sanadır lakin kazaya bırak demek nedir bile bile kazaya namaz bırakılmaz İdris bey saçmalamış lakin ülkede bir sürü fabrikada namaz kildirilmiyor maalesef bunlarında yöneten bu inancsizlar

  2
  4
 33. Bursapor la ilgili bir haber değil bu hem de bu tür haberler zamanla Bursaspor a olan ilgiyi azaltır siz zararlı çıkarsınız site yöneticileri

  2
  7
 34. Yobaz tayfa iş başında yine.. Dininizi öğrenin biraz.. Eminim ki orada tepki gösterenlerden birinin kafasını kesecek en az 20 kişi çıkar şu yorum yzanlardan..

  İslamı bildiğini zannedip simyaci kiligiyla ortalikta dolasan ahmakların kendilerine itiraf etmedikleri bir gercek varsa o da islamiyetin hosgoru ile yakindan uzaktan alakasi olmadigi ve bu sebeple diger inanclara minimum tolerans gosterdigidir. bu dumbelekler islam hosgoru dinidir, islam hosgoru dinidir, islam hosgoru dinidir, islam hosgoru dinidir deyi deyiverir insanlarin kafasina hakikaten oyle oldugunu sokmaya calisirlar fakat kafasi calisan okuyan arastiran herkes gorur ki musluman olmayan insanlar islamiyetin ilk caglarinda da gunumuzde de islam siddetinin tehlikesi altindandir.

  ister tasa tap ister inege tap, benim dinim bana senin dinin sana masallariyla insanlari kandirabileceklerini zanneden bu gerzek herifler ramazanda oruc tutmayani doven, mini etekle gezene …… diyen, sokakta el ele tutusanlara sanki ahlaksizlik yapiyorlarmiscasina bakan, inanmiyorum diyeni yeri geldiginde olduren insanlardir. sonra karsimiza gecip islam soyle hosgoruludur soyle sevgi doludur diyip hala kandirma girisimlerine devam ederler.

  islam ulemasinin onayini gec islamin merkezinden olum fetvasini almis ve oldurulme tehdidiyle yasamlarini surdurmeye calisan insanlar oldugu gibi, tek yaptiklari islami elestirmek, inanmamak olan ve bu islamci katillerin kurbani olmus insanlar da mevcuttur.

  senin dinin sana benim dinim banaymis. kimi kandirmaya calisiyosun ulan sen?

  2
  3
 35. Kişinin İBADET ETME ÖZGÜRLÜĞ temel hak ve özgürlüktür.DİVAN ÜYELERİ YA AKLINIZI BAŞINIZA ALIN AY DA DEFOLUN O KOLTUK VE TEMSİLLERDE BULUNDUĞUNUZ YERDEN.Bizim millet olarak en belirgin vasfımız HOŞGÖRÜ-TÖLERANS VE KARŞIDAKİNE SAYGIDIR.ALKOL,SİGARA,FARKLI EĞLENCELERİNİZ İÇİN ZAMANI ÖNEMLİ DEĞİL,ADAM İBADETİNİ YAPACAK Kİ O DA 5-8 DK.DIR.REZİLSİNİZ,BURSA VE BURSASSPORA YAKIŞMIYORSUNUZ.

  1
  1
 36. yorumlara bakıyorumda bu duruma tepki gösterenlere dinsiz ateist diye tepki gösteriyolar.Bu arkadaşlar nasıl oluyorda kendilerini yüce yaradanın yerine koyup insanların imanını sorgulayabiliyolar? hani yaradılanı yaradandan ötürü seviyodunuz?

 37. Arkadaşlar.başkanın namaz kılması tabiki normal.ancak namaz a gidiş şekli ve orada bulunan divan başkanlık Heyet-i ile divan kurulu üyelerine takındığı tavır yanlış.bizim başkana gösterdiğimiz saygıyı onunda divan kurulu üyelerine göstermesi gerektiği inancındayım.birde divan kurulu üyelerinin ihtiyar heyeti olarak adlandırılması bence yanlış bir terim.orada kurucu üyelerde var bu kulübe hizmet etmiş sporculardan herkes mevcut.biraz saygısızlık yapıldığı kanısındayım.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu