Ali Ay’ı çıldırtan açık!

Bursaspor Kulübü Altyapıdan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Ali Turan’ın verdiği bilgiye göre: Yöneticilerin kulübe yapacakları katkıların bir kısmının bankalar üzerinden yapıldığı, bir diğer kısmının ise görevli bir yönetim kurulu üyesi tarafından teslim alındığı ifade edildi.

Toplanan bu paraların ise o tarihte Yeşil Bursa Aş. Başkanı olan Kemal Güler’in hesabına yatırıldığı ve elden toplanan paralarında yine Kemal Güler tarafından alındığı öğrenildi. Yine ifade edilen bir başka detaya göre Yeşil Bursa Aş. takımına prim olarak ödenecek bir meblağın da (52 Bin 700 TL.) yine Kemal Güler’in hesabına yattığı ifade edildi.

Bu durumu tespit eden Ali Ay ve yönetimi büyük tepki gösterirken, ilerleyen dakikalar da eski Başkan Bölükbaşı ile konu hakkında telefon görüşmesi yapıldığı ama tatmin edici cevaplar alınamadığı öğrenildi. Ali Ay başkanlığındaki yöneticiler eski yönetime dair tüm hesapları en ince ayrıntısına kadar incelemeye devam edip, tespitlerini kamuoyu ile paylaşmaya devam edeceklerini ifade ettiler. 

Bursa.com

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu