Ali Ay’dan Turkcell açıklaması

Bursaspor Kulübü Başkanı Ali Ay Turkcell ile önemli gelir kazanacaklarını belirtti.

Turkcell’deki görüşmelerde de olumlu işler olduğunu belirten Ay, ‘Sayın vekilimiz Hüseyin Şahin ile beraber, yönetim kurulumuzdan arkadaşlarla birlikte Turkcell ile bir görüşmemiz oldu. 0516’lı hatlar için yaklaşık 100 bin üyelik için bir anlaşma sağlayacağız. Büyük ihtimalle de 1 aya kadar konu tam anlamıyla çözüme kavuşur. Buradan önemli gelir bekliyoruz‘ diye konuştu.

12 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. 100.000 hedef çok iyi fakat tutturulamaz. Reel olarak bakmak lazım, 516 hatlar yerine her keseye uygun Bursaspor paketleri yapın, biz de bu pakete üye olalım. Kişisel hattımı 15 yıl, iş hattımı uzun yıldır kullanan biri olarak gidip yeni bir hat ya da hazır kart almaktansa, bu pakete geçiş yapmayı tercih ederim. Bursaspor Paketileri’nin bir artısı daha var, takım tutmayan ya da yeni hat almaya yanaşmayan eşimizin, anamızın, babamızın hatta büyük baba ve büyük annelerimizin hatlarından seçim yapabiliriz. Böylelikle 100.000 hedefi hem daha rahat yakalanır, hatta geçilir. Ayrıca sormak istiyorum, yönetimdeki iş adamlarımızın kaçı bu hattı uzun süre kullanır? Elbet alırlar birkaç tane fakat uzun süre kullanmazlar. Anlaşma detaylarını bilmiyorum ama tahminime göre Turkcell 516 hatlardan üyelik dışında ne kadar kullanılıyorsa o kadar pay vereceğini zannediyorum. Sadece üyelik ile iş bitmez, en mantıklısı Bursaspor Paketleri. Yapın 10Gb internet, 1000 dk konuşma ve 1000 sms, aylık 60-70 tl hemen üye olalım

  27
  1. @tmkus yorumuna yanıt olarak

   Belki ileriye dönük bu da yapılabilir çünkü esas gelir 516lı hatlardan değil paket olayından gelir insanların hemen hemen hepsi ilk telefonundan beri aynı numarayı kullanır değiştirmek de istemez bakalım inşallah düşünülür bu da

  2. @tmkus yorumuna yanıt olarak

   O kafa onlarda nerde? Fizibiletisizliğin dibi olan yönetim onu başarabilir mi sanıyorsun?Tuttukları dal kuruyor.Bunu da ellerine yüzlerine bulaştıracaklar.Bu tür işler için önce nabız yoklarsın.Kamuoyu araştırması yaparsın.Kullanırım diyen sayısını ölçersin ama bunlar aklı recep altepeden aldıkları için onun gibi kafalarının dikine gitmeye,en iyisini ben bilirim demeye hız kesmeden devam ediyorlar.Bu kafayla bursaspor u kocaelispor yapacaklar.Dikkat edin yaptıkları eylemlerin hepsinde en iyisini ben bilirim deyip kafalarının dikine gittiler.Aynı recep altepe gibi.

   1. @Ace of Base yorumuna yanıt olarak

    Bursasporumu kimsenin Kocaelispor yapabileceğine inanmıyorum. Bence yönetim başarısız, finansal olarak kulüp yeterli olmayabilir, fakat durumu düzeltmek krediden de öte sportif başarıdan ve pazarlamadan gelir. Biraz vizyon ve işini bilenlerle çalışma sayesinden bunlar başarılabilir. Paket olduğu takdirde, başka operatörler kullanan kullanıcılar bile operatör değişikliği yaparak bu paketi seçebilir. Yönetime çok fazla karışan olduğuna inanıyorum, başkan iyi bir insan olabilir ama çevresine futbolu ve spor yönetimini bilen profesyonelleri toplamalı. Yoksa gittiği yol doğru değil. Olur da düşersek bir Levent Kızıl bulamayabiliriz. Bir İbrahim Yazıcı bir daha bu kulübe gelmez.

    1. @tmkus yorumuna yanıt olarak

     Bu şekilde yönetil(me)meye devam ederse olur bence kardeşim.Kardeşim ali ay bize gösterdi ki paradan daha önemli olan şey vizyon misyon ve iş bitirebilme kabiliyeti.

     3
     2
     1. @Kazoo Kid yorumuna yanıt olarak

      Bir çok sefer belirttim, iyi insan olmaktan ve paradan çok daha önemli olan vizyon sahibi olmak ve yanında iş bilir profesyoneller bulundurmak. Bu iki şart bir arada bulunduğunda para zaten bulunabiliyor. Ve görüyoruz ki büyük paraların döndüğü yerde bu iki şart olmadığı takdirde iyi insanlar hep harcanıyor.

  3. @tmkus yorumuna yanıt olarak

   Katılıyorum kardeşim şahsen ben de 10 yıldır kullandığım numarayı değiştirmek istemem ama paket yapılsaydı gönül rahatlığıyla geçerdim

 2. 10000 aboneyi geçeceğini zannetmiyorum.Çünkü bu yönetim ne güven veriyor nede yaptıkları/yapmadıkları transferlerle rüzgar estirebiliyor.

  14
  6
 3. Fil dişi kulelerden taraftarın ihtiyaçlarını seyredersen ali efendi malasef bu iştede yaya kalacaksın. Mesela ben tam 17 yıldır kullandığım tel no’mu değiştiremem ama vodofonun şartlarının avea dan daha iyi olmasına rağmen avea içinde bulunan BURSASPORCELL e tededdütsüz geçtim. Biraz taraftarın penceresinden bakın,fil dişi kulelerinkinden değil.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu