Ali Ay’dan sert açıklama!

Ali Ay‘ın açıklaması şöyle: “Özel bir sohbette,muhataba doğrudan ve sarsıcı bir mesaj olsun diye verdiğim örneğin, kamuoyuna aktarılmasını, ardından maksadını aşan ve gerçek niyetle bağdaşmayan bir şekilde yorumlanmasını, altyapıda bir vizyon ortaya koymaya çalışırken karşılaşabileceğim en büyük haksızlık olarak görüyorum. Altyapı BURSASPOR Anayasasını ilk maddesidir ve asla değiştirilemez” 

Olay Medya Spor Müdürü Orhan Güney bugünkü köşe yazısında şu şekilde yazmıştı: Bursalı işadamı Faik Çelik’in, Devlet Eski Bakanı Cavit Çağlar ile Türkiye Futbol Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Çağlar için verdiği yemeğe katıldık dün maç öncesi. Başkan Ali Ay da geldi. Çok enteresan birkaç cümle kullandı Başkan Ay… Aktarıyorum, yorumu siz yapın; “Altyapı altyapı diyoruz ama her yıl 3-5 milyon lira gideri var. Türkiye Futbol Federasyonu destek vermezse altyapıyı kapatabilirim. Başka kulüpler kapatıyor zaten. Sadece U21 takımını tutuyor, biz de öyle yaparız.” 

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu