Ali Ay’dan prim dopingi

Tüm Bursa nefesini tuttu bugün saat 20.00’de başlayacak olan Galatasaray-Bursaspor maçını bekliyor. Kritik randevudan 3 puan almanın hesaplarını yapan yeşil beyazlılar’da yönetim kurulu da kesenin ağzını açtı. Daha önce iç ve dış saha galibiyetlerine 15 bin TL prim veren Ali Ay yönetimi, bugünkü karşılaşma için rakamı 30 bin TL’ye çıkardı. Yöneticilerin dünkü İstanbul yolculuğu öncesi futbolcularla bu bilgiye paylaştığı belirtildi. 

SON DÖNEM BAŞARISIZ

Bu arada Timsah, güçlü rakibine karşı en son 28 Ocak 2012’de gülmüştü. Atatürk Stadı’nda sadece bayan ve çocukların izlediği mücadelede yeşil beyazlıları galibiyete 50.dakikada Pablo Martin Batalla taşımıştı. Bursaspor, Galatasaray’a karşı son deplasman galibiyetini ise 22 Ağustos 2010 tarihinde aldı. Ertuğrul Sağlam yönetimindeki yeşil beyazlılar İvan Ergic’in attığı gollerle İstanbul’dan zaferle dönmüştü. Galatasaray’a karşı son dönemlerde gerek ligde gerekse Ziraat Türkiye Kupasında başarılı olamayan Bursaspor, Hamza Hamzaoğlu yönetiminde tabloyu tersine döndürmesi herkesin temennisi. 

Olay

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu