Ali Ay’dan iptal yorumu!

Bursaspor Başkanı Ali Ay, ertelenen Başakşehir maçının ardından beIN Sports'a konuştu. Ali Ay'ın açıklamalarından Ajansspor'un derledikleri şu şekilde:

Başkan Ali Ay “Maalesef görüntüyü engellediği ve hocanın vereceği kararlarda yanlışlık olabileceği için Halis Hoca böyle uygun gördü ve biz onay verdik. Yarın akşam daha çok kar olacağını söyleniyor.” dedi.

24 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @OrhanBursali yorumuna yanıt olarak

   Eeee hakem uygun gordu iiiiiiiii hakem yaptiysa dogrudur aaaaaaa onlar ne derse ben kabulum eeeeee sezon sonu parami alicam oooooooo bursaspor mu o da nee?!!!

   4
   1
  2. @OrhanBursali yorumuna yanıt olarak

   Eee eee sende kına yak birader,Ali ay bu gün var yarın yok fakat BURSASPOR her zaman var olacak,bize düşen takımı ayakta tutmak gerisi teferruat eeeee eeee kardeşim

   23
   16
 1. Şuan ki saha şartları başşaktan puan alabilmen için tek sebep, onu da halis elinden almak için iptal etmeye çalışıyor. Ali ay iptal için onay verdik açıklaması ile habere konu oluyor. Ali ay başgan Bursaspor şampion

  14
  2
 2. Şu ALI AY HIC BIR ŞEYLE BURSA SPOR BASKANLIHINI
  HAK ETMIYOR ADAMA YAKISMIYOR BASKANLIK
  BURSA SPOR ALI AYIN DEHIL BU GUN VAR YARIN YOK
  LAKIN ŞU YARINLARDA BIR GELSE
  BUNDAN DAHA BETERI GELMEZ
  BASKANLIHI BIRAKTIHI GÜN BURSA SPORUN
  KURTULUSU OLACAK
  MAYISTA ADAY OLMASA BARI
  ADAY OLURSA
  3 SEMADIR SECENLER
  MALESEF
  YINE SECERLER BIRAKMA BAŞKAN DIYE
  NE YAPARLAR
  KIMBILIR

  4
  1
 3. SAYIN ALİ AY, ŞU KULÜBE BAŞKAN SEÇİLDİĞİN GÜNDEN BERİ DİK DURAN,HAKSIZLIKLARA İSYAN EDEN, HAKKINI ARAYAN BURSA SPORU HER PLATFORMDA HAKKINI KORUYAN BİR BAŞKAN OLAMADINIZ MALESEF.HER YERDE BU KULÜBÜ EZDİRDİNİZ,KÖY KASABA TAKIMLARI DE DAHİL BUNA…DÜŞEMEDİNİZ BURSA SPORUN YAKASINDAN,DÜŞEMEDİNİZ …..GELDİGİNİZ GÜNDEN BERİ ŞU KULÜP İÇİN BEN ŞU İŞİ OLUMLU YAPTIM DEYECEGİNİZ BİR OLAY YOK…BU SANIRIN HEP SİZİN AGLAMANIZDAN,CAHİLLİGİNİZDEN BİRDE İKİDE BİR FUTBOL FEDERASYONUNA PARA İÇİN BAŞ VURDUGUNUZDA ÇEKTİGİNİZ AVANSLAR YÜZÜNDEN FEDERASYONA BİLE TEK KELİME EDEMEYİŞ ACİZLİGİNİZ HERHALDE BUNDAN KAYNAKLANIYOR…..

  3
  1
 4. Ali Ay : eeeeeee burasi neresi ? eeee macmi vardi ? eeeee bu yagan ne beyaz beyaz ? eeeee ben simdi Bursaya nasil donucem eeee ? Mac ertenince bir daha oynaniyormu eeeee ?

  2
  1

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu