Ali Ay’dan Günay’a sert cevap!

Bursaspor Kulübü eski başkanlarından Ali Ay sosyal medya hesapları üzerinden Recep Günay'a yanıt verdi.

Ali Ay‘ın açıklaması şöyle;

DEĞERLİ BURSASPOR CAMİASI VE KAMUOYUNA;
19.07.2023 Çarşamba günü Bursaspor Kulübü Derneği resmi internet sitesi aracılığıyla Bursaspor Yönetim Kurulu tarafından yapılan açıklama ile şahsım hakkında asılsız ve haksız iddialar gündeme getirilmiştir.

Öncelikle, böylesi mesnetsiz iddiaların, tam da Bursaspor Kulübü’nün yapılacak ilk genel kurulunda başka bir adayın çıkmaması halinde başkanlığa aday olacağımı açıklamış olmam akabinde gündeme getirilmiş olmasını kamuoyunun takdirine bırakmaktayım.

Başkanlığım sırasındaki mali konular, çekler ve sözde 62 dönümlük araziye ilişkin aynı asılsız iddialar ile hakkımda yapılan şikayetlere ilişkin 2 farklı soruşturma dosyası açılmış, bu dosyaların tamamında Bursa Cumhuriyet Başsavcılığınca takipsizlik kararları verilmiş, bu takipsizlik kararlarına yapılan itirazlara yönelik olarak da Bursa Sulh Ceza Hakimliklerince reddine karar verilmesiyle bu kararlar kesinleşmiştir.

Bir diğer yandan, tarafıma yöneltilen bu haksız şikayetler sonucu açılan soruşturma dosyalarında ihbar eden/tanık sıfatıyla adı geçen kişilerden birisi de yine daha önce kulübümüze şampiyonluk yaşatmış olan merhum başkan İbrahim Yazıcı ve yönetim kurulunu da savcılığa şikayet eden bizzat Recep Günay’dır.

Hem başkan hem de hukuktan sorumlu yönetim kurulu üyesi olan Sayın Günay’ın tekrar gündeme getirilmeye çalıştığı bu iddiaların asılsız iddialardan öteye gidemediğinden ve bu durumun Bursa Cumhuriyet Başsavcılığı’nın kesinleşmiş kararları ile sabit hale geldiğinden bihaber olması mümkün değildir. Hatta olmaması da gerekir.

Öte yandan sadece Ali Ay’ı karalamak ve küçük düşürmek adına kulübün resmi internet sitesini sansasyonel bir iletişim aracı gibi kullanıp, yalan yanlış bilgilerle insanları etkileme çabalarının sonunda ülke spor kamuoyunda Bursaspor’umuzun düştüğü durum da ortadadır.

Bursaspor Kulübü’nün bu sezon hiçbir ligde mücadele edemeyeceği gibi söylemlerin çıkış noktası da budur. Sırf ‘’Ali Ay ile uğraşacağım’’ diye yapılan kötü niyetli söylemlerin camiamıza yaptığı olumsuz etkiyi de yine sağduyulu taraftarımızın takdirine bırakıyorum.

Ben bu tür karşılıksız, yalana ve iftiraya dayalı söylemler yerine vaktimi kulübümüzü yeniden eski günlerine nasıl döndürebilmek adına görüşmeler ve girişimlerde bulunarak geçiriyorum. O nedenle sadece görevde kalabilmek adına ne camiamızı, ne yeşil-beyazlı renklere gönül verenleri ne de Bursaspor için gerçekten bir şeyler yapmak isteyenleri yalanlarınızla, iftiralarınızla meşgul etmeyin.

Bursaspor Kulübü Derneği resmi internet sitesinden yapılan 19.07.2023 tarihli açıklama ile şahsıma yöneltilen her türlü haksız itham ve iddialara karşı mevcut başkan ve yönetim kurulu üyeleri hakkında her türlü hukuki yola başvuracağımı ve konunun takipçisi olacağımı da kamuoyunun bilgisine sunarım

Sonuç olarak ;

Bursaspor’un bir kaos ortamı içinde bulunması sadece ve sadece kulübümüze zarar verir. Bundan sonra kaos ortamını sürdürmek de kaosa son vermekte şuan ki mevcut yönetim kurulunun elinde.

Yönetim kurulu olarak ya seçimden önce söz verdiğiniz gibi genel kurul kararı alıp Bursaspor’un önünü açarak camiada yaşanan gerginliğe son verirsiniz, ya da kaos ortamını tercih ederek yaşanabilecek tüm olumsuzlukların devam etmesine neden olursunuz.

Bursaspor Kulübü için de artık kaybedilecek bir zaman yoktur. Bu anlamda yönetim kurulu bir an önce bir karar almalı ve bunu da olumlu ya da olumsuz kamuoyuyla da paylaşmalı.

Yoksa Ali Ay olarak ne dün, ne bugün, ne de yarın bir kaos ortamı içinde bulunmayı asla düşünmedim bundan sonra da düşünmüyorum.

ALİ AY

42 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Rus Uşağı birazdan buraya damlar YANINDAYIZ ALİ AY cebinde 1 kuruş parası olmayan elektrik parası ödemeyecek adam Bursaspor kulübünde başkanlık yapıyor. Rezil Herif imza topluyoruz yakında gideceksin RECEP GÜNAY sende kuduracaksın RUS UŞAĞI

  115
  44
  1. @Teksas16TR yorumuna yanıt olarak

   1. Mevcut kaos ortamından Recep Günay’mı sorumludur?
   2.Ülkede zor duruma düşen birçok kulübe belediyeler, bankalar, hatta hükümet yardım ediyor mu?
   3. Kulübü bu durumlara düşürenlerin yargılanması gerektiğine herkes inanırken, bu kadar yıl oldu yargılanıp ceza alan yok…ve kimse şaşırmıyor… Ya da ortada hiç bir yolsuzluk yok….!
   4.Ali Ay döktüğü sütü toplayabilecekse başkan
   olmalı, niyetinin de sadece bu olduğunu atacağı adımlarla gösterebilmeli…Hatta başkan olmadan bu adımları atabilmeye başlaması onu daha da yüceltir. Bursaspor sevgisini göstermek için başkan olmak şart mıdır?

  2. @Teksas16TR yorumuna yanıt olarak

   Arkadaşlar Recep Günay aynı matbaci başkan gibi 2 ay sonra bırakır 15 milyon hanımın altınları bozdum kulübe harcadım der avantayi cebini doldurmadan gitmez

   6
   5
  3. @Teksas16TR yorumuna yanıt olarak

   Bursasporluları takıma küstürdüler çıkarı olan çorbacı 1060 kişi kaldı onlarda Ali ayı istiyor anlaşılan 1 2 yer kaldı Bursaspor’un elinde onlarda gitsin de herkes kurtulsun kapansın gitsin klüp

   31
   13
 2. Siz nerdeydiniz bu zamana kadar ?

  Bursaspor kulübü 2 aydır başkan arıyor kaç tane kongre yaptı..

  Esasen bursaspor 1.5 yıldır işe yarayan bir yönetimi yok

  Divan başkanı geldi size başkan ol dedi oralı bile olmadınız. Şimdi ne oldu birden esas soru bu ???

  81
  30
  1. @Dimitar yorumuna yanıt olarak

   Tribün Grupları gidip destek istedi oldu mu oldu ? Bu soruyu sorunca ne geçiyor elinize. Çulsuz Recep Günay mı başkan kalsın istiyorsun ? Ulan takımı bir şehirden bir şehire götürcek OTOBÜS bulamaz hala nereydedin diyor!

   41
   36
   1. @Birbursasporlu yorumuna yanıt olarak

    Sana bir şey söyleyeyim bursa spor 2011 yılına kadar başkanların parasıyla deplasmanlara gitmiyordu başkanların parasıyla avrupa da kamp yapmıyordu tranfer paraları bursapor un kasasından ödeniyordu o günkü başkanlar sadece bursasporun parasını yönetiyordu arada 3 . 5 milyon fark olduğu zaman başkan kendi çebinden veriyordu sezon boyunca da zaten başkanın verdiği para galibiyet naklen yayın ve sponsorluklarla tolere ediliyordu bursasporun kendi gelirleri ve taşınmazları vardı ve bursa spor a çok rahat yetiyordu ne olduysa bu kulübün başına bir anda faruk çelik hikmet şahin ve recep altepe musallat oldu ibrahim başkana iftira attılar sonrada ceza evine fırsat buya hemen hikmet şahini bursaspora başkan yaptılar pelerinsiz kahramanlar faruk çelik ve recep altepa dışardan bursasporu yönetmeye başladılar sonrası ise bursaya gelen yeni belediye başkanlarıda kendini destekleyen kendine yakın olan kim varsa bursaspora başkan olması için destek verdi kimdi bunlar
    1 Erkan körüstan
    2 Recep bölükbaşı
    3 Ali ay
    4 Mesut mestan
    Ve bu arkadaşlar resmen bursasporun içini boşalttılar bursasporun otobüsünden tutunda elektirik borcunun ödenmemesine kadar bu süreç devam etti Derken EMİN ADANUR diye biri çıktı bu arkadaş transfer yasağının başlamasına 2 gün kala tahtayı açtı ve taraftarı mutlu etmek adına 2 gün içinde saçma sapan transfer yaparak bursasporun ve kendisinin kuyusunu kazdı tekrar bursaspora nakit sağlamak amacıyla timsah arenanın altındaki dükkanları değerlendirmeye kalktı ne olduysa işte o gün oldu birden eski topçular divan başkanı olay medya sanayiciler ve çorbası kesilen at sinekleri emin adanura küfür hakaret aklına geldiyse yakıştırdılar Emin adanurda salak biri değil ben bu işi buraya kadar getirdim verdiklerimi alırımda giderim dedi sattığı topçuların parasını alarak kenara çekildi sonuç belediye olaya sahip çıktı ne zaman çıktı sezonun ortasında önümüzde 17 maç vardı ipin ucu bandırma maçına kadar önümüze geldi son bandırma maçı ilk 26 dakika bandırma 2 0 önde 37 dakika maç 2 2 oldu berabere veya galip gelsek ligteyiz ama ne olduysa bandırmaya maça giden fazla değil 30 veya 40 kişi bir anda kenditopçularına sövmeye başladılar devre arası ne olduysa oldu sahaya çıkan futbolcularımız birbirlerine resmen ne yapacağız der gibi birbirlerine bakıyorlardı hatta yabancı futbolcularımız isyan edercesine olmaz böyle bir şey oynayalım diye arkadaşlarına gayret vermeye çalışıyorlardı ama ne yazıkki defansımız bandırmanın hızlı hucümcularını 15 . 20 . metre uzaklıktan seyretmeye başladılar onlarda hayatlarının en kolay gollerini atarak maçtan 4. 2 galibiyetle ve biz mağlubiyetle sahadan ayrıldık bazıları işini o kadar iyi yapmıştıki o sene ligde kalan takımı takip edin hangi takımdı ve bu gün o takımın borcu varmı vergi borçları silindimi silinmedimi bursasporu bitirenler ve bu duruma düşürenler utanmıyor bunların foyasını ortaya çıkarmaya çalışan biri utanmaz oluyor 2011 den sonra gelenlerin hepsi çulsuzdu bursasporu soyarak çullu oldular bilginiz olsun

    9
    3
    1. @Rasputin yorumuna yanıt olarak

     Sen ne ayaksın birader Sen Bursalı olamazsın taraftarı gündemi değiştirmeye çalışan her yorumu zorunlu bir insansın.

     20
     20
    2. @Rasputin yorumuna yanıt olarak

     İşine Gelince Adnan Batır he geçen gün site sahibe kadar sallıyordun adam seni banlamadığına şükür lan ortalık karıştırmak isteyen mikser seni burada barındırmayacağız YALLAH hade

     29
     25
  2. @Dimitar yorumuna yanıt olarak

   Ne olacak, parası tehlikeye girdi. Gelir, alacağını alır (çorbacılara biraz ucundan koklatır), sonra güçlü bir yönetim gelsin, biz istifa ediyoruz diye takımı amatöre düşürüp bırakır.

   Biraz balık yemesi lazım bizim milletin (gerçi sezon değil ama). 2 gün önce kulübü düşüren, batıran, alacaklarına karşılık gayrimenkullerine el koyan adama gel kurtar diyorlar. Ali Ay’ı isteyen takımdaşlarıma benden tavsiye, Jet Fadıl’ın Maldivlerdeki adasına da yatırım yapsınlar. Çok para edecek diyorlar.

   44
   27
  3. @Dimitar yorumuna yanıt olarak

   Yolsuzlukları ortaya çıkınca inim inim inlemeye başladı.

   İşsiz çorbacı sürüsüne de imza toplattirip aklı sıra Recep Günay’i istifa ettirecek.

   Çorbacılarada iki kaşık bal çalacak ki Recep Günay’a ettiklerini ona etmesinler.

   Sonra artık ne alabilirse alıp Bursaspor’u kaderine terk edecek.

   Çoluk çocuk tayfada burada bize küfür hakaret edecek.

   Ali Ay’ın derdi Bursaspor değil.

   Sadece usulsuzce üstüne aldığı arazileri geri vermek istemiyor.

   Bir gün anlayacak akilsizlar sürüsü ama iş işten geçmiş olacak.

   53
   43
   1. @Rasputin yorumuna yanıt olarak

    Canım kardeşim bir iddiada bulunuyorsan elinde belge olmalı. Belge varsa hukuki yollardan hakkımızı hep beraber arayalım. Eğer yok sadece çamur at izi kalsın ise Bursaspor düşmanı birinin site sayfasına girip kaos ortamı yaratma düşüncesinde olduğu aklıma geliyor.

    22
    16
    1. @Bulbus Glandis yorumuna yanıt olarak

     Tam da adamına söylüyorsun!
     Bunlar yalanı ve iftirayı otomatiğe bağlamışlar!
     Bunların derdi Bursaspor falan değil, kaos ve kargaşadan istifade edip akıllarınca belediye yi yıpratmak.
     yani bu sitede olma nedenleri sportif değil, politika..!

     4
     6
 3. ALİ AYI SEVMEKSEK DE PARA KOYACAK KİŞİ KENDİSİDİR YANINDAYIZ ALİ AY

  SİTEYİ KARIŞTIRMAK İSTEYEN RUS USAŞIĞINA SEVGİLERLE

  BURSASPOR SENİN BABANIN MALI DEĞİL GİDECEKSİN RECEP GÜNAY!

  55
  37
  1. @Birbursasporlu yorumuna yanıt olarak

   Rasputin rus uşağımıdır değilmidir bilemem ama bildiğim bir şey rusların 36 askerimizi şehit ettiği ve biz gidip putinin kapısında beklediğimizdir biz millet olarak uşaklaştırıldıkta siz farkında değilsiniz pataes soğan doğal gaz herşeyi en üst fiyattan rusyadan alıyoruz uruguaydan gecenlerde anguslarda geldi bandırma limanına indirdiler kokudan bandırmada gezilmez oldu suriyeliler iş sahibi mevki sahibi oldu sizin çocuklarınızda onların işcisi tabii siz uşaklığı nasıl yorumlarsınız bir şey diyemem heralde ayaklarınıza zincir takıldığı zaman tam kölelik başladığı zaman uyanacaksınız daha çok şey yazardım da herkes hak ettiğini yaşasın diyorum

   4
   1
  2. @Birbursasporlu yorumuna yanıt olarak

   Kardeşim, 3 hafta önce neredeydi Ali Ay bey! Şöyle mi yani, sarhoştum aydim, ben bu işten caydim. Bursaspor hiç kimsenin oyuncağı değil. Genel kurul yapilali hesaplayın kaç gün oldu. Ne değişti de şimdi varım deniyor,!

   6
   1
 4. Arkadas gelen baskan ne zaman secildi? Kongre ne kadar zaman once oldu? Ali Ay beyefendi neredeydi o zaman da aday olmadi? Gelen baskan cikti kim ne yedi bu klubu nasil buralara getirdi hepsini ortaya cikaracaz dedi hooooop Ali Ay beyefendi baskanliga adayim dedi. Ya sayin Ali Ay kongre de niye aday olmadiniz o zaman?

  30
  4
 5. belediyeden icazet alıp takımı bu hale getiren adam, şimdi İbrahim Yazıcı’yla kendisini aynı kefeye koyup atarlanıyor. hadi oradan, bu vakte kadar aklın neredeydi? mahkemeden aklanınca aklanmış olmuyorsun, kamuoyu önünde dürüstçe çatır çatır hesap vermeden bu takımın başına geçemezsin.

  destekçilerine gelince: çorba paranızı belediyeyle Ali Ay verdi, ondan sadıksınız hala it gibi, biliyoruz da, bu kadar rezilleşmeyin be… tribündeki menfaat beklemeyen abilerimi tenzih ederim de, it kopuğun lafıyla iş görülecekse kapansın bu takım zaten.

  24
  6
 6. Sırf ali ayın önünü kesmek için yaptığı açıklamada bahsedilen ve dava açacağını söylediği konunun davası zaten görülmüş ve bir sorun olmadığına karar verilmiş. Bunun bilinmesine rağmen ortalığı karıştıran adama karşı dava açılacakmış.

  Dava heveslisi ve recep günay destekçisi arkadaşlarımız kulübü zor duruma düşüren Recep Günaya açılacak karşı dava için de destek olacaklar mı (çünkü bu davanın haklı yönleri var recepinki gibi uydurma değil) yoksa destek olmaları için sadece recepin davacı olup olmadığına mı bakıyorlar?

  Sizin sıkıntınız ne ben anlamıyorum ki, kulübü karanlığa götürmeye hevesli takım elbise hırsızı adamlarla kilit vurmaya çalışıyorsunuz. Diğer tarafta Ali Ay 150 milyon civarı para toparlayacağı ve devre arasında tahtayı açacağı bir yönetim kurmuşken hem de.
  Ali Ay’ın 1060 olayıyla başa gelmesi ve küme düşürmesi büyük hataydı bunda hem fikiriz. Ancak bugünkü durumda Ali Ay (veya başka para bulacak herhangi bir oluşum) gelmemesi hata olur, bunu kavramak zor değil.

  15
  13
  1. @balta yorumuna yanıt olarak

   sen baltayı taşa vurmuşsun da haberin yok recep günay kendi vermiyor mahkemeye bursa spor kulübü adı altında başkan sıfatıyla bursa spor ali ayı mahkemeye veriyor şahıs ve dernekler yasası ayrı bir mahkemedir dışardan bir şahıs elli sefer ali ayı mahkemeye verse kazanamaz ama bursa spor kulüp olarak mahkemeye verirse işler çok değişir burda 2 şahsın hesaplaşması değil burdaki konu başkanlık yapmış olduğu kurumun taşınmazlarını koruyacakken neden kendi üstüne geçirdi komisyon kararı olmadan hangi komisyon bunu imzaladı ve neye karşılık kendi üstüne geçirdi ve komisyonda olan bazı kişiler neden komisyondan uzaklaştırıldı işte bu sorular sorulması lazım

   2
   1
 7. Ali Ay illa başkan olmak istiyorsa kulübün selameti için tüm yapacaklarını made made NET OLARAK açıklasın. Açıkladıklarını yapacağına dair namusu şerefi üzerine söz versin.

  Yemin ederim bu halk, bu taraftar öyle bir kamuoyu oluşturur ki, Recep bey Pazartesi günü (24.07.2023) öğlen olmadan o sımsıkı sarıldığı koltuktan (S.S) kalkmak mecburiyetinde kalır.

  Sorun şu ki; Ali Ay’dan bu tip taahhütler gelmiyor.

  14
 8. Ya işte böyle Recep amca.Camur at izi kalsınlarla olmuyor bu işler.Dur bakayım bende bı çamur atayım.Acarhoroza bedavaya yaptirdigin reklamla alakalı kendisinden ne kadar indirdin?

  13
  17
 9. Mevcut yönetim kurulunun her geçen gün sessiz sedasız kulübü karanlık, hiçbir amacı olmayan bir yola doğru götürmesi gelecek adına da işimizi zorlaştırıyor hatta kulübün kapanabileceği bir yola dahi sürüklüyor. Bursaspor’un kaybedecek 1 günü bile yokken, değer katma amacı güden herhangi bir oluşumun işlerini günden güne zorlaştırmak bu kulübe ihanettir.

  Recep Günay sırf kendi yönetimini sürdürebilmek için, iyi niyetli taraftarları da suistimal ederek doğru olmayan / hukuki usule uymayan davalarla ve açıklamalarla suyu bulandırmaya çalışıyor. İbrahim Yazıcı döneminde “yönetimler hep davalarla uğraştı biraz siz de uğraşın bakalım” diyerek (bunu gerçekten dedi) sebepsiz yere yönetimi dava etmiş bir kişi bu adam. Bugün yaptıklarının aynısını 1999’da da yaptı ayrıca. Adamın gelebileceği en büyük makam bu Bursaspor başkanlığı, Bursaspor’un durumu vs. kendisini ilgilendirmiyor, belki de rüyasında göremeyeceği, yalnızca fırsat çıkınca üstüne konmaya çalıştığı makamı bırakmamak için her şeyi yapacaktır. Bu saçmalıklara gözümüzü kulağımızı kapamak büyük hata olur. Adamın 2 haftalık yönetim sürecinde imza atmadığı saçmalık kalmadı ve hala savunanlar var hayret ediyorum.

  10
  11
  1. @brs yorumuna yanıt olarak

   Artık yönetim değil kavga Bursaspor’da değil 2000 yılların başındaki gibi taraftalar arasında çekişme Teksas ve radikal çatışması.
   Ertuğ tokerin aciklamasinda olduğu gibi Beşiktaş olaylarında ozamanki cumhuriyet başsavcısı feruhun odasından çıkan isimler doğru ve Teksas tribününü sattıkları da doğru odadan çıkarken bizzat görenlerden biriyim Teksas tribunlerini satan bir kaç isim daha var Ertuğ Toker o isimlerden bahsetmemiş onlarida bilenler biliyor.
   Ama söz konusu Bursaspor olsaydı çoktan gereken yapılırdı ama söz konusu Bursaspor değil artık bunlar için yönetim listesine bir göz geçirin isimlerin üzerinde biraz odaklı kalın ne demek istediğimi daha iyi anlarsınız burası isimleri büyütme yeri değil gelin tribünlere orada gösterin kendinizi burada boş beleş durarak Bursaspor’un ismini yeterince küçülttünüz zaman geçiyor sizin gibilerle dahada kücülmeyelim.
   Siz taraftarı sattınız Beşiktaş olaylarında
   BURSASPOR KULÜBÜNE sahip çıkamazsınız taraftarı satan kulübü kökünden satar

 10. Büyük başkan ibrahim yazıcı da şikayet etmişse seni bir bildiği vardır ali ay, ateş olmayan yerden duman çıkmaz demişler hukukun olmadığı yerde istediğin kadar takipsizlik al. Ayrıca sen başkan adayı olacağım demeden önce başladı recep günay iddialarına sen sonra başkan olmaya karar verdin bir şeylerin üstünü örtme peşinde olduğun belli, manipülasyon yaparak algılara oynama bursaspordan aldıklarını geri ver.

  3
  3
 11. Bu kadar manidar durumlar varken hiç birşey düşünmeden yazılan yorumları hayretle okuyorum, hadi diyelim ki Recep Günay kötü bir adam ve yönetme kabiliyeti yok kulübü peki takımı iki kere düşüren basiretsiz bir yönetim sergileyen Ali Ay mı kurtaracak kulübü ? Recep bir iddaa atıyor ortaya mahkemeye vericem diyor, 2 aydır aday olmayan nazlanan Ali Ay bir anda çıkıyor ortaya ve adayım diyor sizce hiç manidar değil mi ? yani Bursaspor vurgun yerine dönmüş Ali Ay’da alacakları olmasa bir tarafına takmaz Bursaspor’u bunu anlayın artık, bu takımın tek kurtuluş reçetesi bu hali ile kapanmak ve yeniden şirket olarak kurulmaktır, Bursa sanayisi ve şehri Ali Ay’dan büyüktür, kimsenin şuan destek olmak istememesi daha önce başkanlık yapıp paraları ve kulübü batırıp kendi alacaklarını arttıranları zengin etmemek içindir başka bir sebebi yok bunu düşünemiyormusunuz ? teksas zaten bitmiş çorba merkezine dönmüş, her gelen başkana küfür eder olmuş kim başkan adayı olur bu zamanda sadece neması olan nemayı kaybetmek istemeyen aday olur,
  he şöyle bişey olabilir nasıl olsa kulüp batmış batıranda Ali Ay gel bu yediğin b.ku temizle kardeşim kafası ile başkan olabilir emin olun alacaklarını aldıktan sonra herpinize el sallar haberiniz olsun, 350.000.000 milyon TL az para değil..

 12. Artık yönetim değil kavga Bursaspor’da değil 2000 yılların başındaki gibi taraftalar arasında çekişme Teksas ve radikal çatışması.
  Ertuğ tokerin aciklamasinda olduğu gibi Beşiktaş olaylarında ozamanki cumhuriyet başsavcısı feruhun odasından çıkan isimler doğru ve Teksas tribününü sattıkları da doğru odadan çıkarken bizzat görenlerden biriyim Teksas tribunlerini satan bir kaç isim daha var Ertuğ Toker o isimlerden bahsetmemiş onlarida bilenler biliyor.
  Ama söz konusu Bursaspor olsaydı çoktan gereken yapılırdı ama söz konusu Bursaspor değil artık bunlar için yönetim listesine bir göz geçirin isimlerin üzerinde biraz odaklı kalın ne demek istediğimi daha iyi anlarsınız burası isimleri büyütme yeri değil gelin tribünlere orada gösterin kendinizi burada boş beleş durarak Bursaspor’un ismini yeterince küçülttünüz zaman geçiyor sizin gibilerle dahada kücülmeyelim.
  Siz taraftarı sattınız Beşiktaş olaylarında
  BURSASPOR KULÜBÜNE sahip çıkamazsınız taraftarı satan kulübü kökünden satar

 13. Artık yönetim değil kavga Bursaspor’da değil 2000 yılların başındaki gibi taraftalar arasında çekişme Teksas ve radikal çatışması.
  Ertuğ tokerin aciklamasinda olduğu gibi Beşiktaş olaylarında ozamanki cumhuriyet başsavcısı feruhun odasından çıkan isimler doğru ve Teksas tribününü sattıkları da doğru odadan çıkarken bizzat görenlerden biriyim Teksas tribunlerini satan bir kaç isim daha var Ertuğ Toker o isimlerden bahsetmemiş onlarida bilenler biliyor.
  Ama söz konusu Bursaspor olsaydı çoktan gereken yapılırdı ama söz konusu Bursaspor değil artık bunlar için yönetim listesine bir göz geçirin isimlerin üzerinde biraz odaklı kalın ne demek istediğimi daha iyi anlarsınız burası isimleri büyütme yeri değil gelin tribünlere orada gösterin kendinizi burada boş beleş durarak Bursaspor’un ismini yeterince küçülttünüz zaman geçiyor sizin gibilerle dahada kücülmeyelim.
  Siz taraftarı sattınız Beşiktaş olaylarında
  BURSASPOR KULÜBÜNE sahip çıkamazsınız taraftarı satan kulübü kökünden satar

Bir yorum yazın

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu