Ali Ay’dan Günay’a rest!

Olağanüstü kongre kararıyla ilgili Bursa Hakimiyet’e konuşan Ali Ay, “22 Ağustos Salı gününe kadar kongre kararı alınırsa ben bu işte varım. Aksi takdirde bir daha aday olmam.” dedi.

Geçen hafta düzenlediği basın toplantısında Recep Günay yönetimine olağanüstü kongre çağrısı yapan eski başkan Ali Ay “Bir hafta-10 gün içinde kongre kararı alınırsa biz bu işte olacağız. Aksi halde olmayacağız.” ifadelerini kullanmıştı. Bu basın toplantısının ardından Recep Günay yönetimi tüzük gereği Ali Ay’ın başkan adayı olmasının mümkün olmadığını kamuoyuna duyurmuş, kendi döneminde yaptığı harcamaların tüzüğe aykırı olduğu gerekçesiyle de 129 milyon lirayı faiziyle birlikte kulübe geri ödemesini istemişti.

BEN BİR DAHA ADAY OLMAM

Bursaspor Yönetimi ayrıca hatırlanacağı üzere camianın beklentisinin aksine olağanüstü seçimli genel kurul yapılmayacağını, onun yerine yapılması zorunlu olan Tüzük Kongresi’nin toplanacağını açıklamıştı. Ardı ardına karşılıklı restleşmelerin yaşandığı Bursaspor’da, Ali Ay’dan yine bir sert çıkış geldi. Kongre konusunun fazla uzadığını ve Bursaspor’un yıprandığını belirten Ali Ay, Bursa Hakimiyet’e kısa bir açıklama yaptı. Ali Ay açıklamasında, “22 Ağustos Salı gününe kadar kongre kararı alınırsa ben bu işte varım. Aksi takdirde bir daha aday olmam.” ifadelerini kullandı.

9 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Kendini nimetten sayar oldu.

  Sen şampiyon Bursaspor’u kümeye düşüren adamsın. Bursaspor’un çöküşünde en büyük pay senin. Böyle hatırlanacaksın.

  43
  28
  1. @benkahinim yorumuna yanıt olarak

   Tabi tabi elektrik doğal gaz ve su paralarını futbolcu paralarını saymıyorum bile, sen ödersin kızıl maske tmm hesap zamanı hesap sorulur ama şimdi zamanı değil hastaya acil müdahale gerekli..

   25
   10
  1. @haHahaHa yorumuna yanıt olarak

   Hadi bakalım Recep başkan meydan senin görelim neler yapacaksın avukatlığa biraz ara verde birazda başkanlık yap pamuk eller cebe

   15
   11
 2. Parası var diye artislik yapıyor kimse kusura bakmasın ama Recep Günay Bursaspor başkanı olacak biri değil ama bunun gelmesinden daha iyidir. Bari hesap soruyor.

  17
  15
 3. Hiçbir zaman…

  %100,
  tam olarak,
  kesin bir dille,
  net bir şekilde…

  …Adayım! DEMEDİ Kİ.

  Oryantalin kralını yapıyor.

  15
  6
 4. iyi çomaklıyor demek ki Recep bunu. çulsuz falan ama çorbacılarla, kulübü söğüşleyenlerin hakkında geliyor köyün delisi gibi. eldeki kadroyla bu sene kümede kalırsak zaten kaçacak delik arasın söğüşçüler 2024 olağan genel kurulunda. fitil fitil gelecek kulübün mallarına kim çöktüyse burnundan.

  11
  5

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu