Ali Ay’dan Fikret Orman’a Harun cevabı!

Beşiktaş'ta Fabri'nin Fulham'a satılmasının ardından kaleci transferinde Bursasporlu Harun'a yönelen siyah beyazlılara, Başkan Ali Ay'dan yanıt geldi. 

Fikret Orman ile Ali Ay arasında yapılan görüşmede Bursaspor Başkanı Ali Ay, Fikret Orman’a esprili bir yanıt verdi. Sabah‘ın haberine göre, Fikret Orman, Ali Ay’a Harun Tekin için, “Ekonomik durumlar ortada. Hiçbirimizde para yok. Bu transferi takasla çözelim.” dedi. Ali Ay, Fikret Orman’a, “Sürekli oyuncu satıp para kazanıyorsun başkan. Bu kadar cimri olma.” diyerek esprili bir yanıt verdi.

Kaynak
Futbol Arena

34 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @@emrkur yorumuna yanıt olarak

   Bir tutturdunuz Orkan’da Orkan… Çok iyi olsa BJK Orkan’ı tutmak ister, Konya bonservisini almak ister. Hem bizim takımda o bölgede oyuncu kaynıyor ne yapacağız Orkan’ı?

   23
   6
  2. @@emrkur yorumuna yanıt olarak

   BJK OSPİNAYIMI ALACAK ZANEDİYORSUNUZ
   HARUNU İSTIYOR ŞENOL HOCA
   BASIN YOLUYLA TUZAK KURUP UCUZA
   KAPATMAYA ÇALIŞIYORLAR
   HEPSİ BU
   FABRİ DENEN ADAMI 6 YA SATMIŞ
   HARUNUDA 2 MİL. İLE BASLAYIP2.5 MİL. EUROYA ALMAYA ÇALIŞACAKLAR
   TEZGAH BU

   29
   1
 1. Hay senin esprine para için ülkenin en iyi yerli kalecisinin millete peşkeş çekiyorsun.birak onlar senin peşinde kossun

  8
  2
   1. @Alp yorumuna yanıt olarak

    Mitroviç milli de Harun gazoz kapağı mı. Biraz değer verin be şu adamlara ali öldürüyor siz öldürüyorsunuz bedavaya verelim madem hepiniz rahat edin emi..

 2. Fabri 6 Mil. yapiyorsa Harun´a en az 7-8 Mil. istemezlerse defolup gitsinler en kötüsü Fabriyi 6 satan Harun icin ayni parayi gözden cikaracaklar ama bizim gerizekalilar 3 Mil. duyarsa hemen satarlar

 3. Takas yoluna bende açığım Ali Ay -Fikret Orman takası olur. Üstüne bir miktar para vermek kabul edilebilir teklif.

  3
  1
 4. İlla da TAKAS diyorsan FİKOOOO,
  3 MİLYON EURO+ ORKAN ÇINAR, GÖKHAN TÖRE ver elinin yiğidom
  hadee gör hayrını, çakal Carlos Fikooooo

  2
  4
 5. Her yerde bangır bangır harun satılık gibi konusursan kimse bu işe parayla yaklasmaz sen oyuncunu resmen değersiz kılıyorsun bu kadae değerli bir oyuncuyu kurtlar sofrasına attın tabiki herkes ucuza kapatmaya calısır cünkü sen resmen gitmesinde fayda var diyorsun harunu bu sattten sonra sat adamı rezil ettin yok gs yok bjk o adam bu kafayla burda nasıl oynacak? Artık değil 4 milyon euro 1 milyon euroya bile sat harunu cok küçük düşürdünüz!

 6. Yerle bir ettiniz harunu valllahi billahi böyle bir kaleci türkiyenin agzına verdiniz harunun psikolojisini düşünün biraz hergüb manşetlerde susun biraz bence

 7. 3 MİLYON EURO+ VAGNER LOVE 1 YIL KİRALIK mmaşını ödemek bjk kulübünün
  Harunun başka bir kulübe satışı söz konusu olduğunda satış bedelinin
  %25 PAYI Bursaspora verilmek şartıyla anlaşma yapılabilir.
  Bundan başka da bir anlaşma kesinlikle yapmayın

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu