Ali Ay’dan Fernandao açıklaması

Bursaspor Kulübü Başkanı Ali Ay, Fenerbahçeli Fernandao transferi hakkında konuştu.

Devre arasında transfer yapmak istediklerini ifade eden Ali Ay basında yer alan Fenerbahçeli Fernandao iddialarını cevapladı.

Bursaspor Başkanı Ali Ay“Devre arası takviye çalışmalarımız var. Golcü mutlaka istiyoruz. Fernandao haberleri okuyorum. Geçmişte bir görüşmemiz olmuştu; ama şuan düşünmüyorum. Hoca ile birlikte karar vereceğiz” şeklinde konuştu.

Kaynak
Bursa.com

9 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Formda olduğunu duyuyoruz ,iyi niyetinden zaten şüphemiz yok, daha iyisi gelmicekse olsun, mevcut santrofor lardan daha iyi.

  32
  4
 2. transfer yapılacaksa öncelik elimizdeki fazlalıklardan kurtulmamız olmalı. transfer başarının olmazsa olmazı değil. futbolcu ödemelerinin gününde yapılması, stancu, kubi, deniz, badu, agu, delarge ve kembonun performanslarının artması en büyük transferler olur. aslında yaşanan tüm olumsuzluklar parasızlığın sonucudur. agu, badu, delarj ve kembo şu anki görüntüleri ile 45 dakikalık adamlar. bunlardan agu ve badu geldikleri takımda yedek oldukları için 90 dakika oynama alışkanlıkları yok. futbol dilinde buna ”maç kondisyonu” deniyor. bu oynadıkça düzelecek bir durum.
  delarge ve kembonun durumları daha farklı. hazırlık dönemi geçirmedikleri için fizik olarak çok güçsüzler. buna bir de güce dayalı oynanan ligimiz eklenince sahada kayboluyorlar. onlarınki de çalıştıkça düzelecek bir durum. deniz, kubi ve stancuya gelince, aslında üçü de milli oyuncu, performanslarının bu kadar düşük olması takımın genel fizik kalitesinin yetersizliği ile alakalı. diğer bir faktörde moral motivasyon-kondisyon eksikliği… tribünler tarafından dışlanmanın, ağır ve uzun sakatlıktan hiç bir farkı yoktur. futbolu oynayanlar az-çok bilir. moraliniz yerindeyse sahada koştukça koşacağınız gelir, yok moralsizseniz taç atmaya gitmek bile sizi yorar. bu irade dışı fiziksel bir durumdur. işte taraftar bu küçük ama önemli ayrıntıyı bilmediği için iki küçük hatasında oyuncusunu hemen ve kolayca protesto edebiliyor. ve maalesef futbolcusuna ve takımına maddi manevi büyük zarar veriyor… son 7 yılda en çok konuşulan çöp, kazma, kürek, istifa, defol, borç, kazık, düştük, düşüyoruz, düşeceğiz gibi konular hep bu yüzden…

  13
  4
 3. FERNANDAO bu takımda iş yapar, devre arasında FATY, BİLAL, FURKAN ÖZÇAL, DENİZ YILMAZ gibi oyuncularla masaya oturup gönderilmesi konusunda ikna edersek, ilk yarı olan alacaklarını ödeyip 2. yarı olacak alacaklarına karşılık serbest kalırsa, elimizden çıkartırsak en azından sezon sonuna kadar 1- FORVET ve 1-SAĞ BEK alınabilir kısa vadede çözüm Fernandao, uzun vadede 2 tane kaliteli Forvet ismi almalıyız

  1
  3
 4. Kümede kalırsak karar verirsin.. millet 6 aydır bir taraflarını yırttı..duyarsız ilgisiz bilgisiz insanlar nasıl oluyor başkan anlamıyorum..

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı