Ali Ay’dan Batalla dedikodularına cevap!

Başkan Ali Ay, Batalla'yla ilgili son günlerde ortaya atılan dedikodulara son noktayı koydu.

Bursaspor Başkanı Ali Ay, son günlerde ortaya atılan ‘Pablo Martin Batalla geri mi dönüyor?’ söylentileri ile ilgili yöneltilen bir soruya şu cevabı verdi: “Batalla’yla ile ilgili bir şey yok. Şu anda harcanacak her kuruş önemli.

75 kişi ile yollarımızı ayırdık. Şu an her şey gayet güzel gidiyor. Biz 8-10 yıldır fazla maaş veriyormuşuz.”

20 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Başkan konu Battala ise eğer onunla ilgili transfer var ama ona verecek param yok diyorsan. ???? Orada durup düşünmen lazım. Adam gelip yarım sezon da oynarım diyorsa biz taraftarlar ın bayramı olur. Batalla ile parayı aynı kefeye koyma. …HER ZAMAN BATTALA AĞIR BASAR. ….NOKTA. …..

  45
  1
 2. Başkan sen hani başkan olurken Rahmetli İbrahim Yazıcı gibi unutulmamak istiyorum dedinya seni unutmayı öylesine çok istiyoruzki ama tarihe damga vuran beceriksizliklrin karşısında senidr unutmayacağız.Batallayıda unutmayacağız o bir gerçek efsane,onu tekrar getirecek yürek sende yok ligde kalalım bu yeterlidir düşüncesine bu camiaya alıştırdınız ya sizlere söylenecek söz bulamıyoruz

  31
  4
 3. 75 kişi ile yollarımızı ayırdık,8-10 yıldır fazla maaş veriyormuşuz.Son 3 sene hatta Körüstan dönemi ile birlikte 4-5 senesinde varsın.5000 TL aylık brüt maaştan 5000 TL/ay*12 ay/yıl*8 yıl*75 kişi =36.000.000 Euro yu 6 TL den hesaplarsak 6.000.000 Euro ,Bursasporumuz için 2.000.000 Euro/yıl üzerinden 3 tane süper futbolcu demek.VAH BURSASPORUM VAH.BİRDE ÇIKIP BUNLARI AÇIKLIYORLAR.

  23
  1
 4. Batalla Bursa’ya belediye başkanı olsun. Ataevler çatrağındaki tretuvar düzenlemesi ile trafiğe nefes aldırsın

  14
 5. BATALLA İNADINA ULAN İNADINA gelene kadar yazıp söyleyeceğiz Ali AY VE ÇETESİ…BİRGÜN GELECEK BUGÜN OLMASADA GELECEK BUNU HERKES BİLSİN…Ama futbolcu olarak,ama teknik adam olarak,sportif direktör olarak belki de başak bir görevde gelecek biliyoruz….

 6. Batalla sen varsın diye gitti klübün başına ne geleceğini bildiği için. Sen varken gelir mi bunakkk herif. İstifa et git yeterrr

 7. Gelmesi için kampanya başlatalım nasıl fenev taraftarı ersun yanallı istedi getirdiler.Bizde ısrar edersek neden olmasın…

 8. O olay bir daha gerçekleşmez malesef,
  Bu başkan BATALLA’yı getirmez onu bilir onu söylerim,
  BU saatten sonra PABLOMUZ da gelecekse, kulüpte görev almak için gelmeli
  Antrenör olarak

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu