Ali Ay’dan Aatıf ve Fernandao açıklaması

Bursaspor Başkanı Ali Ay,”Bugüne kadar yaptığım bütün konuşmalarda gerek teknik heyetimize gerekse futbolcularımıza güvendiğimizi hep söyledim. 3-4 hafta sonra çok daha iyi olacağız. Sakatlarımız iyileşsin ortaya daha güzel bir Bursaspor çıkacak. Kayserispor karşısında taraftarında desteğiyle birlikte mücadele ettiler, istediler ve kazandılar‘ dedi. 

İSTEDİĞİMİZ TABLO

Cezalı olduğu için maçları stadyumda izleyemediğini ancak Kayserispor maçında tribünlerle takımın birleşmesinin ekrandan bile açık bir şekilde hissedildiğini belirten Ali Ay ‘Bizim istediğimiz işte bu. Bursaspor her zaman desteği hakediyor. İyi günde ve kötü günde bu böyle olmalı. Taraftarımız maç içersinde oluşan olumsuzluklara rağmen çok iyi destek verdi. Bahane üretmeden herkes Bursaspor’u desteklemeli. Ben şuanki tablodan çok memnunum‘ diye konuştu. 

SİZCE NELER DÜŞÜNÜYORDUR?

Son günlerde isimleri özellikle yaygın medya tarafından Bursaspor ile yazılıp çizilen Aatıf ve Fernandao konusunda da açıklamalarda bulunan Başkan Ali Ay şöyle konuştu: 

‘Bu iyi giden bir işe çomak sokmaktan başka bir şey değil. Şuan Kubilay’ın halini düşünebiliyor musunuz. Neler hissediyordur?. Bunları konuşmak için çok erken. Ortada fol yok yumurta yok. Ayrıca bu isimler 1,5-2 milyon Euro para alıyor. Ben mevcut isimlerin paralarını ödemeye bakıyorum. Bu paraları biz kulüp olarak veremeyiz‘  

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu