Ali Ay’a şok soru!

Olay Medya Spor Müdürü Orhan Güney'in bugünkü köşe yazısından alıntıdır.

Sivas yolculuğunda uçaktaki alkol skandalı kulüp içini biraz karıştırmış… Bazı arkadaşlar, onlara söylemedik diye kafa kafaya verip biraz bozulmuşlar ama medyanın gücü dedik ya, bundan sonra daha dikkatli olurlar… Geçen de o bozulan arkadaşlardan biriyle ilgili enteresan bir bilgi edindim… Daha doğrusu, Başkan Ali Ay’la yaptığı ilginç bir konuşmayı öğrendim… Sözüm ona, başkanın bir akrabası, yakını, kardeşi artık kim dersenizkulüpte çalışan bu arkadaşı istemiyormuş ve başkana kulüpten göndermesi için baskı yapıyormuş… Kulüp çalışanı da, bunu duyar duymaz bir öğle yemeğinde başkan Ali Ay’a soruyor; “Beni şu yakının istemiyormuş, doğru mu?”

Başkan da cevap vermiş, “Sonra konuşuruz.”

Acaba kim bu personel? Kim kimi istememiş, niye istememiş, bana sormayın, olayı yaşayanlar anlatırsa daha makbul geçer…

Aslında, bugünlerde kulüpte kimse kimseyi görmek istemiyor galiba… Bazı yöneticilerin de hedefinde scouting departmanı var diye konuşuluyor… Ben orada kim çalışıyor, kim çalışmalı bilmem ama şu bir gerçek; Bursaspor’un böyle bir departmana her zaman ihtiyacı var… Orada çalışanlar işini yapmıyorsa değiştirirsin… Yalnız, birilerinin gazına gelip orayı kapatmak çok yanlış bir hamle olur… Kim gaz veriyorsa, koyarsın onu, o departmanın başına taşın altına elini koymuş olur…

8 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Site yönetimine ricamdır. Şu orhan güneyin yazılarını sitenizde yayınlamamanız gerekiyor. Takım iyi giderken taraftar kendi arasında iyi giderken. Şehrin takıma baskısını arttırıyor bu tür yazılarla. Resmen başarının önüne set çekiyor. Birtane eleştirmediği yazısı yok siz bu yazıları yayınladıkça bu klübün üzerindeki baskı endişe hep artıcaktır. Bu site yöneticilerin bursasporluluğundan şüphem yok. Ama bu tür kişilere prim vermeyin.

  37
  3
  1. @Ersin E. yorumuna yanıt olarak

   Ersin arkadaşıma yüzde yüz katılıyorum. Fitne fesat bu adamın yazıların taşımayın bu siteye. Yeter bu G.Saraylı adamdan takımın çektiği. Anca kulübü karıştırsın. Lütfen, bu adamın yazılarını görmek İSTEMİYORUM.

   7
   1
 2. Mahalle dedikodusu gibi bir yazı.
  ”Acaba kim bu personel? Kim kimi istememiş, niye istememiş, bana sormayın” açıklayacak cesaretiniz yok ise böyle konulara hiç girmeyin. Böyle habercilik, gazetecilik olmaz.

  25
  1
 3. Böyle yazarlık mı olur kardeşim. Mahalle dedikodusu mu yapıyorsun mişli muşlu cümleler kalite sıfır bıktık bu yazılardan

  7
  0
 4. Salak saçma şeyler. Ali babanın çiftliği mi burası arkadaş. Disiplinli doğru dürüst bir adam atayın şu kulüp müdürlüğüne de ortalığa bir nizam getirsin. Nizamı bozan kim olursa olsun kovulsun. Bu nedir ya. Şampiyonluk yaşamış bir kulüp amatör kulüp gibi yönetiliyor.

  7
  2
 5. Admin yayinlamayin şöyle haberler.takim gümbür gümbür gidiyor.orhan guney de çay kaşığı gibi hep karistiriyor.

Bir yorum yazın

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu