Ali Ay’a büyük öfke!

Yeşil beyazlı taraftarların Ali Ay'a büyük öfkesi var.

Bursaspor’un içine düştüğü durum taraftarları isyan noktasına getirdi. Genel Kurulun yapılacağı pazar gününe kadar Bursaspor Başkanlık koltuğunda oturacak olan Ali Ay’a son elektrik olayından sonra tepki daha da arttı. Yeşil beyazlı taraftarlar sosyal medyadan Başkan Ay ve yönetimine adeta ateş püskürdü.
Yeşil Beyazlı kulübün, 1 milyon 540 bin 397 lira 23 kuruşluk borcu nedeniyle  elektrikleri kesilmesini taraftarlar şöyle yorumladı:

SAHİPSİZ BURSASPOR

‘Daha ne kadar rezil edeceksin, Stadımızın, tesislerimizin, idari binalarımızın ve altyapı tesislerimizin elektrikleri borcundan dolayı kesildi. Bursaspor’umuz tarih sahnesinden silinmeye doğru koşa koşa gidiyor, Bursaspor bu hallere mi düşecekti?, Sahipsiz Bursaspor, Bugünleri de mi görecektik yazıklar olsun, Elektrikler kesilmiş! Rüyamızda görsek inanmayacağımız şeyler gerçek oluyor’

19 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Aaa lütfen arkadaşlar (!) Hani o sizin dediğiniz gibi cebinden para vermişti ama(!) Noldu cebinden verdiği paraları geri alacağını küçük beyinleriniz akıl edemedi mi(!) Sizin gibi taraftara Mesut Mestan bile lüks Siz ders almamaya ,durmadan birilerini suclamaya, tukurdugunuzu yalamaya,ruhumuzu şeytana satmaya devam ettiğiniz sürece Bursaspor kapanmaya kadar gidecek.Biz zamanında dedik bakın yapmayın etmeyin gelin birlik olalım dedik.Bize denen,”Çıkıntılık yapmayın,adam seçildi artık destek olmak zorundayız,cebinden para verdi” gibi ipe sapa gelmez cümleler kurdunuz.Bugun aynı cümleleri mesut Mestan için de kuruyorsunuz.Yine soyluyorum! Mesut Mestan gelirse Ali aydan beter olacak.Demisti dersiniz.

  82
  15
   1. @Yusuf yorumuna yanıt olarak

    1.si namazında niyazinda olduğunu biliyorum.Ayni camiye gidiyoruz.
    Ancak namazında niyazinda olan insan böyle fahiş hatalar yapmaz.Namazinda niyazinda olan adam işçinin emekçinin hakkının üstüne yatıp kendi cebini doldurmaz.Biz hep dedik.Bu adam bu paraları veriyorsa misli misli geri alacak dedik.İnsanlar bize aynı bugün de dedikleri gibi “siz Bursaspor dusmanisiniz!adam seçilerek başkan oldu!cebinden para verdi! Çıkıntılık yapmayın!bu takımı küme dusuruyorsunuz! ” Diyip ülkemizin temel problemi olan birilerini suçlama eylemlerine giriştiler.Simdi o günlerde dediğim gibi yine söylüyorum Ali ay kuklaydi.Para verdi ve misli misli de geri aldı.Mesut mestanin verebilecek parası da yok.Bu yüzden bu Bursaspor için daha büyük tehlike.Mesut Mestan geldiği gibi Orhan Güney’in pazarladığı bütün verimsiz oyuncuları getirecek.Orhan Güney bugüne kadar bu takıma bir tane hayırlı katkı saglamadi.Saneleri,johnlari,jovicleri allayip pullayip bizim cahil taraftarımıza yedirdi.Dj Sercan ve halaybasi volkanı defaten ve defaten yedirdi.Sercanin son gelişinde maskesi düştü.Simdi de volkan üzerinden Yata Yata para kazanmak için volkanı bu takım çukura düşerken tekme atsın diye getirecekler.Yine söylüyorum.Ali ay bir kuklaydi.Gorevini tamamladı.Sira mestanda.O da toprağa gömüp işi bitirecek.

    3
    3
    1. @Apolitik yorumuna yanıt olarak

     Para verdiği falan yok. Kulübün parasını aynı gün hesabına gecıp hemen kulübe havale yapıyor Çünkü hesapları ıcralı bloke koyulma tehlıkesı var bu sekılde kulübün kendı parasını Nakıt hesabına gecıp kulübe gönderiyor kulübü kendıne borclandırıyor. Adam da hıc para yok bütün hesapları ıcralı. Su an asgari ücretle borcu olmayan kişi bu adamdan zengındır. Mahıyetsız hesaba para transferlere keşke bır incelemeye düşse dava açılsa neler çıkacak ortaya.

   2. @Yusuf yorumuna yanıt olarak

    2002’den beri anlayamadınız ulan. Koskoca 17 sene geçti, adam hâlâ çıkmış namazında niyazında diyor. Kardeşim konunun bununla alakalı olmadığını ne zaman idrak edecek o küçük beyinleriniz. Zorla dininize inanınıza mı sövelim?

    6
    2
  1. @Apolitik yorumuna yanıt olarak

   Ben mesutmuş aliymiş anlamam.hiçbir menfaatim olmaz.yalnız anlamadığım şu.florentin peres aday oldu da seçilmedi mi.yada abramoviçi mi reddetti ler.yok arkadaş yok sahip çıkan.bursasporun başına gelen her başkan bursayı kullandı.buna rahmetlide dahil.tanıyan mı vardı yazıcıyı.tek fark o da bursada kazandı.çıksın sahip çıkacak baba yiğitler.bok atla olmuyor.

   7
   5
  2. @Apolitik yorumuna yanıt olarak

   Zamanında anlatamadık renkdaş keşke o cebinden sanki hayrına ! verdiği paraları vermeseydi de böyle saçma kadrolar kurulmasaydı başarısızliklar olmasa bu kadar borçlanmasaydık. Niyetini bilemiyorum gerçekten faydalı mı olmak istedi yoksa Bursaspora zarar mı vermek istedi çünkü gerçekten takımı göz göre göre düşürdü ama tek bildiğim şey Ali Ay başta olduğu her dönem yapılmayacak ne kadar hata varsa hepsini yaptı.

   7
   1
 2. Alinur aktaşi seçenler ali aya küfür etmesinler. Bunun böyle olcaği belliydi. Büyükşehir lerden en vasifsiz en bilgisiz en acemi şehiriz. Bu kdr basit. Çok üzülmeyin. Kimse bize bsy yapmadi kendi kendimize yaptik. Belediye baslani bile bursaspor sike yapti dedi resmen. Ali ay degil onu oraya getiren ve tutanda suç. 1 sezon boyunca yollayamayan dandik taraftarda suç. KİMSE BOŞ YAPMASİN.

  23
  4
 3. Ne ekersen onu biçersin. Ali Ay denen hırsıza oy verirken her şeyin güllük gülistanlık olmasını mı bekliyordunuz? Böyle taraftara böyle son müstehak.

  13
  1
 4. Bir yonetici geldi.. şanlı armayı şampiyon olmuş camiayı tarihten silinme noktasina getirdi.. bütün bu olanlar kabus olsa bu kadari da fazla derdik.. ne oldu bize böyle..neler geldi başimiza.. tarumar olduk resmen.. bu ali ayin arkasindaki güç en önce sorgulanmasi gereken şeydir bence

  9
  1
 5. ALİ AY DENEN ŞAHIS KULÜBÜ BATIRMIŞ Kİ NE BATIRMIŞ KARANLIĞA GÖMMÜŞ, GÖREVE TALİP OLAN BAŞKAN VE YÖNETİM KURULU ÜYELERİ ELEKTRİKLERİ KESTİRMEMEK İÇİN BİR ŞEY YAPMADIKLARI BELLİ(KİMSE DEMESİN DAHA GÖREVE BAŞLAMADI) BURSA SPOR İÇİN BAŞIMIZI DEĞİL GÖVDEMİZİ KOYDUK LAFIDA OZAMAN İÇİ BOŞ BİR LAF. BURSA SPORUMUZ YANMIŞ Kİ NE YANMIŞ.

  8
  2
 6. Kulüpten alacağın var tamam kabul ama bu taraftarın da senden alacağı var. Sen bu insanların hayallerini söküp aldın beyninden karanlığa gömdün, Bursaspor umuttur diyen ve de bu umutla hayata bağlanan insanların umudunu söktün aldın kalplerinden,senin hakkında, hiç bir durumda bilerek ve isteyerek Bursaspor’a zarar vermez diye düşünen insanların iyi niyetlerini söktün aldın, bunları nasıl ödeyecen?Son olarak söküp alacağın başka bir şey kaldı mı Ali? Kerpeten Aliiiiiiiiiii……..

  8
  1
 7. bu adam okadar para vermiş nereye neye vermiş birisi bana anlatsın bu işte bir katakulle var. hayali paraları klübe verip kendi hesabına çekiyorlar herhalde hesaplar incelensin dökümanlarıyla ortaya çıksın. hiç bir yere bir şeye para ödenmemiş ama bu adama borçlanılmış enresan değil mi ?

 8. İYİ NİYETLİ İYİ Bİ BURSASPORLU ALİ AY ÖYLE DİYOLAR İYİ Bİ İNSANADA BENZİYOR OLABİLİR BENDE ÖYLE OLDUĞUNA İNANIYORUM AMA Bİ YOLA ÇIKTI BECEREMEDİ BEDELİNİ ÖDESİN ARKASINDAN LANETLEMESİNLER İYİ Bİ İNSANDI DESİNLER İYİLERLE HAŞROLUNSUN ARKASINDAN KÖTÜ İDİ DEMESİNLERKİ KÖTÜLERLE HAŞROLUNMASIN O KADAR MALI YANINDA GÖTÜREMİYECEĞİNE GÖRE SIÇTIĞINI TEMİZLESİN ALACAKLARINI HİBE ETSİN HATTA ÜSTÜNE DAHA VERSİNKİ BU TAKIM TEKRAR LİGE ÇIKSIN

  1
  2

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu