Ali Ay yönetimi mazbatasını aldı

Bursaspor Kulübünün olağan genel kurulunda başkanlığa yeniden seçilen Ali Ay'a ve yönetim kurulu için İbrahim Yazıcı Tesisleri'nde mazbata töreni düzenlendi.

Bursaspor Kulübü‘nün olağan genel kurulunda başkanlığa yeniden seçilen Ali Ay‘a mazbatası törenle verildi.

İbrahim Yazıcı Tesisleri’ndeki başkanlık makamında gerçekleşen törende Ali Ay başkanlığındaki yönetim kurulu, Bağımsız Denetleme Kurulu Başkanı Yalçın Cambaz ve genel kurulda divan başkanlığı yapan İlhan Parseker hazır bulundu.

Başkan Ali Ay kısa bir konuşma yaparken “Kongre üyelerinini teveccühü ile yeniden başkan seçildik. Kazasız belasız, kavgasız ve gürültüsüz güzel bir kongre geçirdik. Evet yeniden başkan olduk ama kazanan Bursapor olmuştur. Biz tüm mesaimizi buraya harcayacağız. Profesyonel isimlerle çalılacağız. Genç yönetici arkadaşlarımız var ve onların projeleri ile düzlüğe çıkacağız.” dedi.

 

25 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Su adamın dedıklerıne hala ınanacak salak var mıdır ? Yazın yine transferle kanser olacagız yıne agulu badulu tarzı çöplerle küme düşmeme mücadelesi vereceğiz. Gerçekten inanıyor msunuz?

  47
  19
 2. Bugun artık Divan kurulu üyelerinin tercihine saygı duymak gerekiyor. Ali Ay begensekte begenmesek te Bursaspor’umuzun Baskanidir. Bize dusen başarı dinlemektir.

  23
  23
 3. Allah hayırlı uğurlu etsin inşallah başarılı bir çalışma hayatı diliyorum ALİ ABİ VE EKİBİ NE

  22
  40
 4. Sportif direktör getirmeden hocayı getiriyor hemde Samet Aybaba’yı!!! Samet diyince ilk aklıma içerde 3 attığımız BJK maçı geliyor… o maç hikmet karaman takımı ileri çıkartsa 5-6 diye gidicekti….
  Bu arada Sivas’ın kadrosunu küçümseyen olursa diye yazıyorum adamlarda robinho kone .. rybalka bizden daha üstün kadroları vardı….. Sağolsun Ali Ay bizi küçülte küçülte yerin dibine soktu…
  Birde şunu ÖZELLİKLE BELİRTEYİM…; Süper ligte İstanbul Bursa İzmir Antalya Trabzon burdan toplam 9 takım var bunların hepsi deniz seviyesinde maç yapıyorlar… Sivas’ın Stadının rakım’ı 1300 metre… Yani oraya gidip o rakım’da oynamak çok zor Samet Aybaba’nın elinde coğrafik avantaj vardı iç saha adına burada olmayacak… Zaten Ali Ay’ın etkili ve doğru transfer yapma ihtimali yok… Keşke hiç yapmasa boşu boşuna zarara sokuyor kulübü…. Yok pahasına Stad ismini satacak para çar çur olacak 10 yıl beş kuruşsuz gelirsiz halde kalacak kulüp….

  16
  12
  1. @Tomorrowland yorumuna yanıt olarak

   Yaşın kaç bilmiyorum ama,
   Şampiyon kadronun ilk temelini atan Samet Aybaba’dir.Bizi tekrardan avrupaya taşıyacak kapasiteyi bende görmüyorum. Fakat şuna eminim, bizim tek kurtuluşumuz Vakıfköydür.Buradaki malzemeyi Turkiye’de en iyi kullanacak adam da Samet Aybabadir.
   Bu seneki Sivas kadrosunda Emre Kılınç diye bir adamda vardı 23 yaşında 2 gol 6 asistle oynadı. Inşallah bizim gençlerimizi de kazanır.

   2
   6
  2. @Tomorrowland yorumuna yanıt olarak

   Kardeşim bu kombine almıcam bilet almıcam diyen abilerimiz maçlara gelirsen emin ol coğrafi şartlardan daha çok zorlarız rakip takımı merak etme

   2
   2
 5. Öncelikle Ali Ay cı değilim,! şimdiye kadar şahıslar/isimler üzerinden hiç gitmedim!!! Ali Ay’ın tekrar Başkan seçilmesi hayrete düşürse de ,çoğu taraftarımız gibi maçlara gitmeyeceğim,kombine , forma vs almayacağım diyemeceğim çünkü BUrsasporluyum,bana destek olmak düşer,41 senelik babadan şehrini savunan düşünce ile Bursasporluluğumu bir şahıs yüzünden kenara bırakamam!!Herkesin bir fikri var herkes bir şey ler yazmış ama herkes Bursasporlu olduğunu unutmuş kin nefret beslemiş ve hep negatif olmuş,bizim negatifliğe değil pozitif enerjiye ihtiyacımız var.ltf sağduyulu olalım,!!!

  12
  5
 6. Bu adama oy veren genel kurul üyeleri kesinlikle Bursaspor taraftarı olamaz bu oy verenler satılmış uyelerdir birilerinin adamları oldukları kesin

  12
  5
 7. Samet’i içine sindirebilen insanlara yazıklar olsun diyorum. Nasıl unutabiliyorsunuz 2008-09 sezonunu?
  Şampiyonluk kadrosunu Samet kurdu diyenler var bir de, bu nasıl bir akıl tutulmasıdır? Hatırlamıyorsanız, bilmiyorsanız açın bakın getirdiği adamlara. Martı sesli Brezilya’nın en iyi forveti Adriano Magrao, Leandrinho , Dani Rezende, Marcelo, Melo, Gutierrez ile mi kurdu şampiyon kadroyu?? Soruyorum size sosyal medyada yorum yapan insanlar. Güney Amerika’nın alt liglerden getirdiği bu ne olduğu belli olmayan menajer itelemesi adamlar o kadar kötülerdi ki, bizden sonra 1-2 yıl içinde futbolu bırakıp yok oldu bu isimler gencecik yaşlarında. Bu kadar rezil takımın içinde fırtına gibi gelen Sercan ile Volkan’ı oynatmak zorunda kaldı diye bu isimleri Samet mi bulmuş çıkarmış oldu cidden? Var olan zımba gibi gençler göstere göstere geldi diye Samet Aybaba genç dehası mı oldu gerçekten?? 20 yıldır çalıştırmadığı takım kalmamış olan bu zatın Türk futboluna kazandırdığı 1 tane isim söyleyebilir misiniz? Hiç mi hatırlamıyorsunuz Atatürk Stadı’nda haftalarca 20 bin kişi tek bir ağızdan s….. ol git Aybaba diye bağırdığımız o günleri? Hiç mi hatırlamıyorsunuz maçlardan sonra saçma sapan konuşup tüm suçu futbolcularına yıkan Aybaba vizyonunu? Taraftarlar ile söz dalaşını? Peki ya bu zatın yönettiği Beşiktaş’ı içeride ezip geçerken Beşiktaş ile tencere kapak hesabı diye pankart açıp dalga geçtiğimiz günleri de mi hatırlamıyorsunuz? Nasıl içinize siniyor bu Samet??? 20 yıldır Anadolu’yu şehir şehir dolaşan, en büyük başarısı Sivasspor’u 7. yapması olan, eski kafalı, berbat top oynatan, kariyerinde mağlubiyetleri galibiyetlerinden açık ara fazla olan bu vizyonsuz adam bırakın Bursaspor’a antrenör olmayı, Bursa şehrine bile adım atmaması gerekirken, nasıl oluyor da hepiniz kabullenip bir de üstüne seviniyorsunuz??? Şampiyon olunca şampiyonluktan daha çok sevindiğim Samet gibilerin birdaha bu kulübe adım atamayacak olmasıydı. Yazıklar olsun. Onca yıldır tüm kalbimle sevdiğim Bursaspor’a Samet geldiği andan itibaren hayatımda ilk kez ara vereceğim ve defolana kadar da zerre takip etmeyeceğim. Ben pes ettim. Samet’in antrenör olduğu takımı kabullenmiyorum ve kabullenmeyeceğim. Samet zerre adam olsaydı zaten 2008-09 sezonundaki o kovuluşundan sonra Bursa’ya adım bile atmak istemezdi. Sevdamızı göz göre göre isteye isteye yok ettiniz. Hepinize yazıklar olsun!

  11
  8
 8. Bu nasıl bir akıl tutulmasıdır , bu nasıl bir mantıktır bu nasıl bir vizyondur . Başarısız, yetersiz, işbilmez bir adama nasıl oy verirler nasıl başkan seçtirirler . Hani koyun felan diyorlar ya boşuna demiyorlar . Hataları , başarısızlıkları başarıymış gibi gösterip algı yönetimi yapıyorlar . Tabi ki amaçları BURSASPORUMUZUN başarısı değil nemâlanmak . Ay a oy verenler şunu bilmiyormu ki; Yazıcıdan sonra siyasi otoritenin baskısıyla başkan olan Körüstan, Bölükbaşı ve son 2 sezondur başakanlık yapan AY Bursaspor u batma noktasına getirdi. Bunlar yaşanmışken şu Ali Ay dan ne bekliyorsunuz ? Sizin kafanız normal mi ? Gs ın şampiyonluğa ulaşan kadrosunu Cenk Ergün mü oluşturdu yoksa Tudor mu ? Cenk Ergün ün istiyeceği futbolcular hangi para ile alınacak ? Samet Aybaba silik kalacak. Bu güne kadar en fazla ne başarısı var . Hatalar silsilesi sayenizde devam ediyor . Beddua etmeyi hiç sevmem fakat şu mübarek günde İNŞAALLAH şu Ay a oy verenler Bursaspor yerlerde süründükçe bunun acısını ve ızdırabını yoğun ve sonuna kadar hissetsinler.

  Birde şimdi birileri çıkıp kenetlenelim felan derler . İstediğiniz kadar kenetlenin bir şey olmaz . Zaten taraftarlardan çok büyük bir kopuş olacak . Ben de Bursaspor un bu halini görüp acı çekmek istemiyorum . Ali Ay ı seçmiş olanlara bu tercihleri pişmanlık olarak geri dönecek .

  4
  4
 9. Dün çakma Bursasporluları sandığa gömdük. 27 gün sonra da Atatürkçü maskesi altında GEZİp devletine ve seçilmiş cumhurbaşkanına karşı her türlü iftirayı utanmadan atma tenezzülünde bulunan münafıklar çetesini Allah’ın izniyle yerle yeksan edeceğiz.

  3
  28
  1. @Toros yorumuna yanıt olarak

   O yalaka ağzına alma ATATÜRK ü. O kişi yaşadığı sürece kimseye yalakalık dalkavukluk yapmadı. Ayrıca milleti böldüğünüz için esas münafık sensin. Benim münafık olup olmadığıma karar verecek bir mercii yok yeryüzünde. Yalnız çok iyi yalıyorsun .Devam et yalamalık yapmaya. ÇORBA CI.

   5
   3
  2. @Toros yorumuna yanıt olarak

   Kardeşim şu içtiğiniz, yediğiniz ne bileyim o şey neyse Allah rızası için bana da verin. Olmuyor ne yapsam ne etsem sizin kafada olamıyorum bak çok rica ediyorum Allah rızası için dedim lütfen..

   9
   4
 10. Adam olmak bir gruba dahil olmak degildir.
  Adam olmak bir duruşa sahip olmaktır.
  Kongre de duruşunu bozanlar , satış yapanlar adamım diye gezmesin , adamı madam yaparlar !

  2
  2
 11. Bursasporun kimleri yönettiğini herkex daha acık ve net görüyor şehrin önde gelenleri çıkıp orda ali aya destek verirse çaktırmadan tehdit ederse seçmeyinde görürüsünüz diye sonuç bu küme düşünce acba dinamikler ne dicek ozaman siz asıl bursaspor sahiplerini görürsünüz bakalım

  2
  1

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu