Ali Ay ve Hasan Parlakay’a Adnan Alp şoku!

Bursaspor Kulübü Başkanı Ali Ay ve Yönetim Kurulu Üyesi Hasan Parlakay hakkında iddialarda bulunan gazeteci Adnan Alp genel kurul üyeleri tarafından aklandı ve haklarını geri kazandı.

Parlakay ve Ali Ay hakkında iddialarda bulunan gazeteci Adnan Alp’i Bursaspor genel kurulu temize çıkardı.

Ali Ay, hakkında yaptığı haberler nedeniyle Gazeteci Adnan Alp’e 1 yıl süreyle “İzleyici Üye” sıfatıyla disiplin cezası vermişti. Bugün gerçekleştirilen Bursaspor Kulübü Olağan İdari ve Mali Genel Kurulu‘nda  genel kurul üyeleri yönetimin Adnan Alp‘e verdiği disiplin cezasını onaylamadı.

Adnan Alp‘in daha önce yaptığı haberden dolayı Bursaspor tesislerine giriş yasağı da bulunuyor.

  • Alp‘in yaptığı haberler arasında “Hasan Parlakay ve Hüseyin Gedik’in yürüttüğü Le Guen transferinde usulsüzlük” iddiası.
  • Yine Le Guen transferinde “Bursaspor’un 300 bin euro’sunun menajer Metin Korkmaz tarafından tahsil edilmesi” iddiası.
  • Yönetim Kurulu Üyesi “Hasan Parlakay’ın, Bursaspor yöneticisi olduktan sonra sahip olduğu yaklaşık 110 bin m2 arsa ve bir daireyi nasıl edindiği” iddiası.
  • Cemil Parlakay’ın, Çanakkale’de bulunan 10 bin 600 metrekare arazisini kulübe bağışlamasına rağmen arazinin Hasan Parlakay’ın üzerine olduğu” iddiası.
  • Bursaspor Kulübü’nde yaşanan bilet yolsuzluğun nedeniyle işten çıkartılan Kemal Doğanlar’ın mahkemeye neden verilmediği” iddiaları yer alıyor.

7 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. SEN ZATEN İSTİFA ETTİN yani mayısta gidicisin İnşallah ,sen bence ibra olamayacağın kongereyi düşün,belki 1060 seni ondanda kurtarır haaa

    9
    1

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu