Ali Ay ve Hamzaoğlu ortak açıklama yaptı!

Açıklama şöyle: 

Başkan Ali Ay, hain terör saldırısıyla ilgili olarak şunları söyledi:

Maç çıkışından hemen sonra yaşanan hain saldırıyla birlikte yine çok sayıda polisimizi ve sivil vatandaşlarımızı teröre şehit verdik. Kendilerine Allahtan rahmet ve yakınları başta olmak üzere milletimize başsağlığı diliyorum. Maç günü erken saatlerden itibaren bütün futbolseverlerin güvenliğini sağlamak için görev orada yapan polislerimiz, 6 yıl sonra hiçbir gerginliğin yaşanmasına müsaade etmemiş ama maalesef hain bir saldırının kurbanı olmuşlardır. Acımız çok büyük. İçeriden veya dışarıdan bu işte kimin parmağı varsa Allah hepsini kahretsin.

Teknik Direktör Hamza Hamzaoğlu, Terörün sivil-polis, çoluk-çocuk demeden herkesi hedef aldığına dikkati çekerek şu açıklamayı yaptı:

Dün akşam düzenlenen hain terör saldırısında, ne yazıkki başta emniyet mensubu arkadaşlarımız olmak üzere, birçok vatandaşımızı şehit verdik.Allahtan kendilerine rahmet geride kalan yakınlarına, masum evlatlarına sabır ve metanet diliyorum.Yaralı vatandaşlarımıza acil şifalar diliyorum.Ülkemizin içinde bulunduğu şu zor günlere inat, ezeli rekabet duygusunu bir kenara bırakarak.Birlik ve beraberlik içinde maçı izleyen taraftarlarımıza da geçmiş olsun dileklerimi iletiyor.Hain terör olayını yapan ve yaptıranları lanetle kınıyorum.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu