Ali Ay “Tribün isim hakkı ve forma sponsoru tamam”

Ali Ay’a ziyareti esnasında Web.tv  İcra Kurulu Başkanı Murat Yanıklar, Bursa.com Spor Koordinatörü Tarık Çapçı ile Bursa.com spor yazarı Serkan Yetişmişoğlu ve Tarkan Öge de eşlik etti.

İşte Başkan Ali Ay’ın Bursa.com’a yaptığı açıklamalar:

“ÖDEMELER NEDENİYLE GÖZÜME UYKU GİRMİYOR”

Önceki yönetimin plansız ödeme sistemi nedeniyle zor durumda kaldık. Bu durumu aşmak için gece gündüz çalışıyoruz. Günlerce gözüme uyku girmiyor.

“ALMAN DİSİPLİNİ İSTİYORUM!”

Altyapı için Alman disiplini hayalim var. Eğer ikinci kez şampiyon olacaksak, bu altyapıdan çıkacak ve bizde disiplinli sistem şart. Mümkün olsa altyapının başına Alman hocalar getiririm.

“ALMAN TAKIMLARININ SİSTEMLERİNİ ARAŞTIRIYORUZ”

Borussia Mönchengladbach’ın kısa bir dönem sayılabilecek zaman içinde 50 milyon Euro zarardan nasıl 250 milyon Euro kar ettiğini araştırıyoruz. 250 bin nüfuslu bir şehirde, 50 bin kişilik kombine satılıyor. O nedenle bizim stadın sosyal alan olması için çalışmalar yapmayı planlıyoruz.

“BENZİNLİK ARAZİSİNİ SATMAYACAĞIM”

Benzinlik arazisini satmayı düşünmüyorum. Büyükşehir Belediye Başkanımız Recep Altepe’nin yardımları ile yeni araziler alıp sıcak para sağlamak istiyoruz.

“TRİBÜNLERİMİZDEN BİRİNİN İSİM HAKKINI SATTIK”

Timsah Arena tribünlerinden birinin isim hakkı için ulusal bir firma ile prensipte anlaştık. Tribünlerinden hangisinin olacağı konusunda detaylar görüşülüyor.

“FORMA SPONSORUMUZ HAZIR”

Bursaspor Kulübü forma sponsorluğu konusunda anlaşma sağladı. Gelecek sezon başlayacak olan anlaşma hem forma göğüs sponsorluğu hem de Bursaspor Basketbol Takımı için anlaşma sağlandı. Maddi anlamda 4 milyon liraya yakın bir gelir elde etmeyi bekliyoruz.

“AMATÖR TAKIMLARIN GİDERLERİ ÇOK FAZLA”

Bursaspor’un amatör takımlarının giderleri kulübe büyük bir yük oluşturuyor. Bu takımlarımız için her takıma ayrı ayrı sponsor aranıyor.

“NECİD TRANSFERİ İÇİN AMERİKA’DAN CİDDİ BİR TEKLİF VAR”

Amerikan Major League Soccer takımlarından bir kulüp, Tomas Necid için Bursaspor’a 4 milyon dolar transfer teklifinde bulundu. Euro 2016 sonrası Necid’in piyasasının yükselmesini bekleyen yönetim kurulu, bu teklifi düşük bularak rakamın yükseltilmesini istedi. Necid transferi için iki kulübün görüşmeleri devam ediyor.

ARNAVUT OYUNCULARA YAKIN TAKİP

Bursaspor yöneticisi Yüksel Çolak, Avusturya-Arnavutluk milli maçında iki Arnavut futbolcuyu izleyecek.

Bursa.com’un özel haberidir, http://www.bursa.com/ali-ay-timsah-arenanin-bir-tribununu-sattik-n239110/

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu