Ali Ay transferler hakkında konuştu

Adnan Batır Bursa.com – Başkan Ali Ay transfer sürecini değerlendirirken camianın bu süreçte sabırlı olması gerektiğini belirtti. Ali Ay “Hocamız Paul Le Guen ile güzel bir hava yakaladığımızı düşünüyorum. Ben takımın teknik işlerine karışan başkanlardan değilim. Hocamız ile yaptığımız değerlendirmelerde kendisi bize ‘Önce defans hattının oturtalım. Daha sonra ön libero, orta saha ve kanat transferleri ile kademe kademe ilerleyelim. Takımdaki as oyuncuları da idmanlarda görmek istiyorum.’ dedi. Paul Le Guen’in direktifleri doğrultusunda adım adım ilerleme kaydediyoruz. Cuma günü Titi ve Ekong gelecek. Görüştüğümüz oyuncular var. Acele ederek geçtiğimiz sezonki hataları yapmak istemiyoruz.” ifadelerini kullandı.

 

WARİS MAJEED’İN MENAJERİ GELİYOR

Bugün bir transfer görüşmesi yapacaklarını belirten Başkan Ay “Bugün Bursa’ya Ganalı forvet oyuncusu Waris Majeed’in menajeri gelecek. Kendisi hocamızın takip ettiği bir oyuncu ve eğer anlaşma sağlayabilirsek takımımıza kazandıracağız.” dedi.

KUBİLAY İÇİN AVRUPA’DAN TEKLİF YOK 

Kubilay takımımızda kalacak diyen Başkan şöyle dedi “Genç oyuncumuz Kubilay Kanatsızkuş için yurt içinden gelecek tüm teklifleri reddedeceğim. Ben kendisinin Türkiye’de bir takımda gelişme gösterebileceğini düşünmüyorum. Yurt dışından bir teklif olur ve kendisi için bir proje sunulursa o zaman düşünebilirim.

  

 

 

 

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu