Ali Ay “Tarihi biz yazacağız”

Kasımpaşa ve Sivasspor galibiyetiyle hava yakalayanBursaspor, Beşiktaş karşılaşmasına çok farklı bakıyor. Başkan Ali Ay’ın açıklamaları da Yeşil-Beyazlı camia için bu maçın önemini çok iyi anlatıyor. Timsah’ın patronu, 3 puandan başka bir şey düşünmediklerini vurguladı.
 
‘OYUNCULAR YANIMA GELİYOR…’

Ali Ay, “Beşiktaş maçları Bursaspor için her zaman özel olmuştur. Bir de rakibimizin stat açılışı olunca, daha da anlamlı hale geldi. Bunun motivasyonu, bunun zevki, bunun tadı çok başka. Her galibiyetten sonra futbolcular zaten yanıma geliyor. Biz de elimizi cebimize atıp, esirgemiyoruz. Beşiktaş’ı da yenecekler, buna inanıyorum” dedi.
 
‘KONSANTRE ÜST DÜZEYDE’

Futbolcularla yakın ilişki içerisinde olduğunu belirten Başkan, “Onların gözünde, kazanmayı ne kadar istediklerini gördüm. Takımın konsantresi üst düzeyde. Açılış maçı rakibimiz açısından ne kadar kritikse, Bursaspor için de öyle. Kazanıp, biz tarih yazacağız. Vodafone Arena’ya zafer için gidiyoruz” diye konuştu.
 
‘KABUK DEĞİŞTİRDİK’

Hamza Hamzaoğlu için de ayrı bir parantez açan Başkan Ay, “Hamza hocanın gelmesiyle birlikte kabuk değiştirdik, eski günlerimize dönüş sinyali verdik. Oynadığımız futbol zaten takımdaki hareketlenmenin en büyük göstergesi. Bursaspor, geçmişinden daha fazla başarı yakalamak için yola çıkmıştır” ifadesini kullandı.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu