Ali Ay takipte

Bursaspor Kulübü Başkanı Ali Ay, Özlüce Tesisler'indeki antrenman maçını takip etti.

Bursaspor‘un U21 takımı ile yaptığı hazırlık maçını tesislerden takip eden Ali Ay‘a 2. başkan Cem Öztürk ile Başkanın abisi de eşlik etti.

10 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @Yeşil yorumuna yanıt olarak

   BURSASPORA HİÇBİR ŞEKİLDE YAKIŞMAYAN BAŞKAN………..Bu yazıyı 3 dönem başkanlık süresi içindeki yaptığı herşeyi değerlendirerek yazdım.

  2. @Yeşil yorumuna yanıt olarak

   Boşuna hayal kurmayın.Corbaci Teksas,çorbacı maraton ,çorbacı unitimsah ,çorbacı radikal onu o koltukta tutmaya devam edecekler.Unitimsahin yarısı kongre üyesi.Madem bu kadar seviyorlar bu takımı,imza toplasalar ya!? Ya da teksastaki çorbacı kardeşleriyle ve maratonda ki çorbacı abileriyle birlik olup bir tepki koysalardi ya!? Başta unitimsah Uludağ olmak üzere Teksas maraton vs farketmeksizin Ali ayin verdiği çorbaya bakıyorlar.Lig bitsin.Corbalarini koysun Ali ay.on yıl daha bizi bütün ülkeye rezil etmeye devam eder.Taraftar gruplari,kafalarını çorbadan kaldırmadığı sürece,benim gibi bir avuç kongre üyesi İbrahim etmemeye çalışır,bir grupta oradan buradan sallar.Bu ülkenin insanından ne köy olur ne kasaba.İnsallah küme düşeriz de Bursaspor sadece kalplerde yaşar Artık bursasporluyum demeye utanıyorum.Hos ne Bursaspor ne de Bursasporluluk kaldı ya…

   14
   1
   1. @Kiraly yorumuna yanıt olarak

    Taraftar liderleriyle ilgili yazdıkların güzel.. Ama kardeş bursasporlu yum demekten utanıyorsan tutmucaksın. İnsallah küme düşer demeye hakkın yok. Bursaspor buyuktur. Ali ay yol alır gider yine biz burdayız demek lazım bir arma var birde biz.

 1. Ya bu adamı çözemiyorum çok ilginç biri 2 sene başarısız olmuşsun yaşın kemale ermiş halin vaktin yerinde çek git yok illa gene aday oldu gene başarısız oldu ve yine aday olucak değişik adam

  10
 2. Ben Ali Ay diye birini baskan olmadan once tanimiyordum fakat Bursaspor un basina gecince butun Turkiye onu taniyor. Taninmak iste boyle birsey birakamiyor kendisi iyi niyetli olabilir ancak basarisiz bunun farkinda bile degil.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu