Ali Ay “Süper Lige devam edeceğiz!”

Avrupa Kupaları‘na katılmanın hesaplarının yapıldığı sezonda küme düşme tehlikesiyle karşı karşıya kalan Bursaspor‘da başkan Ali Ay, “Birlik ve beraberliğe her günden daha çok ihtiyacımız var” sözleriyle camiaya seslendi.

LİG’E DEVAM EDECEĞİZ

Ali Ay açıklamalarını “Bunu özellikle belirtmek ve açıklamak istiyorum. Bursaspor’u ligde ancak birlik ve beraberlik tutar. Biz bunu başaracak güçteyiz. Bunun için var gücümüzle uğraşıyoruz. Desteğe her zamankinden çok daha fazla ihtiyacımız var” cümleleriyle sürdürdü. ‘Lig’de kalmak‘ ifadesini kullanmak istemediğini söyleyen Ali Ay, “Bu ifadeyi doğru bulmuyorum. Biz Süper Lig’de devam edeceğiz” şeklinde konuştu. Ali Ay taraftarlardan da Trabzon deplasmanında takımlarını yalnız bırakmamalarını istedi.

Bu sezon çok yalnız kaldığından yakınan Ali Ay, “Sağ olsunlar bakanlarımız, valimiz, belediye başkanımız, milletvekillerimiz arayıp bizlere Trabzonspor maçı öncesi başarı dileklerini ilettiler. Biz keşke bu birlikteliği daha önce sağlasaydık. Ama ne olursa olsun gelen telefonlar bizleri daha çok motive etti” diye konuştu.

Ligin bitimliyle birlikte olağanüstü genel kurul kararı alıp almayacağı konusunda konuşmak istemeyen Ali Ay, “Gün bu konuları konuşmanın günü değil. Gündemimizde Bursaspor’un lige devam etmesi için birlik ve beraberliği sağlamamız var” şeklinde görüş belirtti.

Başkan Ali Ay, ‘Futbolculara bu karşılaşma öncesi ekstra bir prim açıklayacak mısınız‘ şeklindeki sorumuza, “Artık onlardan galibiyet bekliyoruz. Onlar maçı kazansınlar, gerisi kolay” sözleriyle yanıt verdi. Ali Ay, oyuncuların morallerinin önceki gün çok bozuk olmasına karşın giderek düzeldiğinin de altını çizdi.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu