Ali Ay “Sorunlu adam istemiyorum!”

Bursaspor Kulübü Başkanı Ali Ay takıma yapılacak transferlerde karakterli oyuncu istiyor.

Kanat transferi için gündeme gelen Galatasaraylı Yasin Öztekin için teknik direktör Samet Aybaba‘nın aksine olumsuz düşünen Ali Ay bu oyuncuyu istemiyor.

Yasin’in sorunlu bir futbolcu olarak gören Başkan Ali Ay‘ın tecrübeli ismi istemediğini teknik kadroya ilettiği belirtildi.

17 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @Serkan yorumuna yanıt olarak

   Delarge da önceki takımlarında sorunlu diye kadro dışı kaldı ama siz ucuz diye aldınız yetmedi böyle 2 oyuncu olsun alayım diyordunuz.

   24
 1. Evet sorunlu adam istemiyor lakin sorunun başı kendi olduğunun farkında değil. Ayrıca sen bir başkansın Antrenör kimi al derse bütçe uygunsa alırsın sen karakter ile uğraşmazsın sen sorunlu mu değil mi demezsin bunları Sportif Direktörün yapar aaaaaa pardon bizim yoktu unuttum çok kurumsal olunca maalesef böyle oluyor.
  Sorunludan başlamak lazımsa Delarge başlayalım bu adam alınmamalı diye bol bol ifadeler kullanıldı, gazeteci kardeşimiz deklare etti bonservisi var diye ve ayrıca adamda sorun olduğunu kadın ve alkol düşkünü olduğu neyse zaten sorun başta olunca sıkıntı

  25
  5
 2. Biz bayılıyoruz oysa sorunlu futbolculara, olmazsa olmaz yani. Tabi. O yüzden geçmiş iki yılda böyle oyuncuları biz transfer ettik. Neyse bunlardan ders çıkarmış olmanızı ummaktan başka elimizden bir şey gelmiyor. İnşallah.

  16
  4
 3. Bu takımın en sorunlu adamı Ali ay.En başta anlama sorunu var.Bir diğer yandan bu soruna rağmen böyle bir şey demiş olması , “Hatalarından az çok ders çıkarmaya mi başladı acaba?” dedirtmiyor değil.

  14
  3
 4. Ya … bu takımda tek sıkıntılı insan sensin ne anlatıyosun 2 senedir kim aldı bu adamlarıda çıkmışın sorunlu adam istemiyom millet alma derken doldurdun çöpleri şimdi sözlere bak ya sen nekadad vizyonsuz kişilik yoksunu insansın untanma dene hiç bir şey yok sende

  13
  1
 5. Biz de seni istemiyoruz Ali Dedeeee. Sorunlu adamın babası sensin. Senin olduğun yerde zaten sorun var demektir başlıbaşına

 6. dede bizde seni istemiyoruz ama ne hikmetse hala bıu takımın başkanı sensin sorunlunun en ağa babası sensin…

 7. Ali dede bırak bu işleri sırf fazla para gidecek diye yok sorunlu yok psikolojisi bozuk bahaneleri üretmeye başladın sanki kadroda hangi topçu sorunsuz

 8. Yasin Öztekini almama konusunda Sayın Başkanımız Ali Ay ı kutluyorum. Çünkü Yasin Öztekin hem problemli futbolcu,hem genç oyuncularımızın önünü kapatır hem kendisinin yıllık aldığı ücret sıkıntılı ve aylık maaşı fazla! ve böle oyuncular takımda sıkıntı yaratır Gs da aldığı ücretin aynısını yada biraz daha aşağısını bile istese biz onun isteklerini karşılayamayız!daha ucuza daha iyi işler yapıcak genç oyunculara yönelmek daha doğru!takımın mali durumunu görmezden gelemeyiz,bu intihar olur!sio transferi gerçekleşirse çok büyük iş başarmış oluruz ki başkanımıza güveniyorum bu sene daha iyi Bursaspor izletecek kadroyu kuracaktır eminim.Transferler elbet olur bazı bilmiş taraftarlarımız destek olsun ordan oturdukları yerden sallamasınlar alsınlar kombinelerini.Başkan seçildimi seçildi artık bırakın Ali Ay la uğraşmayı takımınızı seviorsanız destek için paraya kıyında forma alın kombine alın kulübe katkı verin siz kombine almazsanız iyi transferler nasıl olcak ancak konuşursunuz ordan klavye delikanlıları sizi!bu sözüm sadece Kulübün Başkanına hala sallayanlara ve boş laf yapanlara dır.kombinesini alana formasını sırtına geçirene lafım olamaz!sağduyulu olmak lazım SADECE TEK BİR BURSASPOR VAR!

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu