Ali Ay “Sercan, Türkiye’nin en iyisi”

Ay, ‘Açıkçası bizim açımızdan çok stresli bir maçtı… Ben alt sıralara düşeceğimize ya da sıkıntı yaşayacağımıza zaten ihtimal vermiyordum. Tek sorunumuz kazanamamaktı… İlkyarıda kaçırdığımız golleri görünce -Eyvah Konyaspor maçı gibi mi olacak?- dedim ama ikinci devre goller geldi hepimiz rahatladık‘ dedi.

STANCU DA GELİYOR

Takımın performansından da memnun kaldığını ve her zaman böyle istekli, arzulu oynamaları gerektiğini vurgulayan Ay, ‘Akhisar maçına kadar bazı sakat oyuncularımızın da iyileşeceğini düşünüyorum. Stancu mesela hepimiz merak ediyoruz. Hocamızın da hamle kabiliyeti artacak‘ diye konuştu. 

Sercan Yıldırım‘ın da gol atmasına en az onun kadar sevindiğini söyleyen Ali Ay, ‘Bizim kendisinden beklentimiz büyük çünkü Bursalı… Kendine iyi baksa bence Türkiye’nin en iyi kanat oyuncusu. Hem kendisiyle hem babasıyla sürekli görüşüyorum. Ona güveniyoruz. Hep böyle istekli ve arzulu bir Sercan izlemek istiyoruz‘ ifadelerini kullandı. 

Olay

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu