Ali Ay “Şampiyonluğun havasını yakaladık”

Başkan Ay, takımda müthiş bir birliktelik olduğuna dikkat çekerken, “2010 yılında şampiyon olduğumuz sezonun havası yakalanmış. Bunu burada gördüm” dedi.

ORTAM ÇOK GÜZEL

Avusturya’da çok güzel bir ortamla karşılaştıklarına dikkat çeken Başkan Ay,”Burada çok güzel bir ortamla karşılaştık. Bursa’nın Uludağ’ı gibi bir yer. Manzaralar müthiş. Ancak buraları daha temiz diyebilirim. Futbolcularımızı çok iyi gördüm. Bizim istediğimiz, amaçladığımız birlik ve beraberlik sağlanmış durumda. Herkes birbiriyle şakalaşıyor. İyi bir kaynaşma oluşmuş. Bunları sağlayan teknik direktörümüze ve ekibine çok teşekkür ediyorum. Bu aile ortamının meyvelerini lig başlayınca göreceğiz” diyerek açıklamalarını şöyle sürdürdü:

AİLE ORTAMI OLUŞMUŞ

“Bizim en büyük arzumuz takımdaki aile ortamını oluşturmaktı. Sevinerek söylüyorum bu oluşmuş. Ben 2010 yılında Süper Lig şampiyonu olduğumuz seneyi görür gibiyim. Takım ve yönetim bir arada tek eksiğimiz taraftarlar. Onlarda bu birlik ve beraberliğin içersine girerlerse arzulanan başarı gelecektir. Sportif başarı olduğu takdirde mali güçte arkasından gelecektir. Bunun biliyoruz. Emre ve Merter’in durumuna üzüldüm. 4 hafta bizden ayrı kalacaklar. Bir an önce onların sahalara dönmelerini arzuluyorum.”

BURSASPOR TV’DEN İZLEDİM

“Hazırlık maçları teknik direktörümüz Hamza Hamzaoğlu’nun da  dediği gibi maç oynaması açısından önemli.  Bursa’da kulübümüzün işleri  nedeniyle maçları Bursaspor TV’de izledim. Gördüğüm kadarıyla takımımız çok istekli oynadı. Geçen sezon olduğu gibi bekleyen değil, koşan, coşan ve rakibini ısıran bir takım oluşmuş. Gençlerle iyi uyum yakalanmış. Bunlar özel maçlar. Sezon içinde bunları yapılmasını ve takımımızın arzulanan yere gelmesini istiyorum.”

 ORTAM MÜTHİŞ

Daha sonra canlı yayına katılan 2. Başkan Ali Ay ve Sosyal Yapılanmadan Sorumlu yönetici Cem Özdemir, “Burada çok güzel bir ortam var. Harika bir yer var. Herkes bu kampın başbaşka olduğunu söylüyor. Takım içerisinde birlik ve beraberlik var. İnşallah bu lige güzel bir şekilde ansır” dediler.

Bursa.com

 

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı