Ali Ay “Samet Aybaba bugün geliyor”

Bursaspor Kulübü Başkanı Ali Ay, mazbata töreninin ardından açıklamalarda bulundu.

Bursaspor Kulübü Başkan Ali Ay, “Bugün yeni yönetim kurulu ile ilk günümüz. Allah hepimizin yardımcımcısı olsun. 28 aylık süreçten sonra kongre üyelerimiz bizi tekrar başkan olarak seçti. Samet Aybaba ile daha önce görüşmüştük. Bugün tesislerimize gelecek ve yeniden görüşeceğiz. Samet hoca ile anlaşma sağlayacağız.

Profesyonel isim olarak anlaştığımız Ilgaz Çınar’da bugün gelecek. Geriye sadece Sportif direktörümüz kalacak. O da yarın gibi belli olacak. Cenk Ergün’den haber bekliyoruz. Bursaspor layık olduğu yerlere gelecek. Mustafa Er, teknik kadro içerisinde yer alacak. Mustafa Hocamızla henüz görüşmedik. Ama o da bizimle beraber devam edecek.

Transfer elbette olacak. Ancak profesyoneller bu konularla ilgilenecek. Yoksa eskisi gibi olur. Bizim olmazsa olmazımız transferler” ifadelerini kullandı.

73 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @Mustafa 16 yorumuna yanıt olarak

   Tabiki de pireye küsüp yorgan yakmıyacaz başka Bursaspor yok hepimiz tekrar eski Avrupa ya oynayan takım hüviyet kazanması için elimizden ne geliyorsa yapıcaz taraftar taraftarlığı yapacak basın basınlığını bilecek başkanda başkanlığını yapıp bu takımı nasıl ki bu hale düşürdü tekrar düze çıkartacak bunu yapmak zorunda aksi halde bu şehre ihanet etmiş olmaz mı.

   16
   6
  2. @Mustafa 16 yorumuna yanıt olarak

   Transferi Aybaba’ya bırakmayın, Ilgaz Çınar ve sportif direktör el atmalı transfer işine. Aybaba’nın getirdiği çöp brezilyalılar hala hafızalarda. Aşağıda isimlerini yazan arkadaşa tebrikler ne hafıza varmış sende.

   28
   5
   1. @Abowww yorumuna yanıt olarak

    Onun zamaninda gelenleri cikardigi gencleri neden yazan yok .
    1.Sercan Yıldırım
    2.Renny Vega
    3.Herve Tum
    4.Mustafa Sarp
    5.Muhammed Demir
    6.Serdar Aziz
    7.Tuna Üzümcü
    8.Yeong Sin
    9.Volkan Bekiroğlu
    10.İbrahim Öztürk
    11.Yusuf Şimşek
    12.Giani Kirita
    13.Gökhan Güleç
    14.Mustafa Keçeli
    15.Dimitar İvankov
    16.Ali Tandoğan
    17.Ozan İpek

    12
    7
    1. @Ozsntci yorumuna yanıt olarak

     Yukarıda bilgi diye alt alta dizdiğiniz şeyler doğru bilgiler değil
     Taraftarı kandırmaya niyetlenmiş değilseniz, derhal gözden geçirin

    2. @Ozsntci yorumuna yanıt olarak

     Sallama ziyaaa… Herve tum. Renny vega, mustafa sarp Bülent korkmaz zamanında geldi. Volkan bekiroğlu bir önceki sezon. Tuna ile tandoğan ertuğrul imza attığında devre arası yusuf şimşeke karşılık geldi. Shin young ile ozan ipek te aynı devre arası geldi. Sercan ve volkan şen transfer olmadılar zaten Bülent korkmaz A takıma almıştı. Muhammed demir oynamadan gitti.

     8
     3
       1. @Dimitar yorumuna yanıt olarak

        şampiyon olduğun seneki kadroyu biliyor musun sen
        ivankov 33
        ali tandoğan 31
        ibrahim öztürk 28
        ömer erdoğan 32
        mustafa keçeli 30
        hüseyim çimşir 30
        ergiç 28
        ozan ipek 22
        volkan şen 21
        turgay bahadır 25
        bak bakalım kaç genç var

        1
        3
        1. @Ozsntci yorumuna yanıt olarak

         Şampiyon kadro Zapo Ömer Erdoğan Tandoğan Ergiç Hüseyin Çimşir Batalla Ozan İpek Turgay bahadır,Tuna, Volkan şen ,Sercan Yıldırım .Bu futbolcuların hiç birini Aybaba getirmedi. Aybabanın aldıkları İvankov Keçeliibrahim öztürk ve krita.

 1. Arkadaşlar artık çaylar içildi…… Bu saatten sonra fevri davranmayalim bakalım ne olacak duruma göre tepki gösterelim yoksa ne olursa Bursasporumuza olan oluyor mantıklı haraket etmek ve taraftar olarak sabırlı olmak gerekiyor benim düşüncem

  73
  12
  1. @Esentepeli Kadir yorumuna yanıt olarak

   haklısın, tecavüz kaçınılmazsa diye başlayan bir deyim var.. Bu arada bir espri de ben yapayım: Ali Ay projem dediği mustafa er i dil öğrenmeye sık sık gelmesin diye yeni zelandaya gönderecekmiş..

   8
   3
  2. @Esentepeli Kadir yorumuna yanıt olarak

   Ali Ay muhasebecisi ile tavla oynamaktan bıkmış olmalı ki ;
   Cenk Ergün , Ilgaz Çınar ve Samet Aybaba ile satranç oynamaya heveslenmiştir.

   Lakin , şans faktörü tavlada 2 yıldır yanında idi.
   Satranç öyle değildir. Bu Veziri, Atı ve Kaleyi doğru yere oturtamaz ise,
   Ligin 5. haftasını bile göremez. Demedi deme İbrahim….

   16
   3
 2. Samet’i içine sindirebilen insanlara yazıklar olsun diyorum. Nasıl unutabiliyorsunuz 2008-09 sezonunu?
  Şampiyonluk kadrosunu Samet kurdu diyenler var bir de, bu nasıl bir akıl tutulmasıdır? Hatırlamıyorsanız, bilmiyorsanız açın bakın getirdiği adamlara. Martı sesli Brezilya’nın en iyi forveti Adriano Magrao, Leandrinho , Dani Rezende, Marcelo, Melo, Gutierrez ile mi kurdu şampiyon kadroyu?? Soruyorum size sosyal medyada yorum yapan insanlar. Güney Amerika’nın alt liglerden getirdiği bu ne olduğu belli olmayan menajer itelemesi adamlar o kadar kötülerdi ki, bizden sonra 1-2 yıl içinde futbolu bırakıp yok oldu bu isimler gencecik yaşlarında. Bu kadar rezil takımın içinde fırtına gibi gelen Sercan ile Volkan’ı oynatmak zorunda kaldı diye bu isimleri Samet mi bulmuş çıkarmış oldu cidden? Var olan zımba gibi gençler göstere göstere geldi diye Samet Aybaba genç dehası mı oldu gerçekten?? 20 yıldır çalıştırmadığı takım kalmamış olan bu zatın Türk futboluna kazandırdığı 1 tane isim söyleyebilir misiniz? Hiç mi hatırlamıyorsunuz Atatürk Stadı’nda haftalarca 20 bin kişi tek bir ağızdan s….. ol git Aybaba diye bağırdığımız o günleri? Hiç mi hatırlamıyorsunuz maçlardan sonra saçma sapan konuşup tüm suçu futbolcularına yıkan Aybaba vizyonunu? Taraftarlar ile söz dalaşını? Peki ya bu zatın yönettiği Beşiktaş’ı içeride ezip geçerken Beşiktaş ile tencere kapak hesabı diye pankart açıp dalga geçtiğimiz günleri de mi hatırlamıyorsunuz? Nasıl içinize siniyor bu Samet??? 20 yıldır Anadolu’yu şehir şehir dolaşan, en büyük başarısı Sivasspor’u 7. yapması olan, eski kafalı, berbat top oynatan, kariyerinde mağlubiyetleri galibiyetlerinden açık ara fazla olan bu vizyonsuz adam bırakın Bursaspor’a antrenör olmayı, Bursa şehrine bile adım atmaması gerekirken, nasıl oluyor da hepiniz kabullenip bir de üstüne seviniyorsunuz??? Şampiyon olunca şampiyonluktan daha çok sevindiğim Samet gibilerin birdaha bu kulübe adım atamayacak olmasıydı. Yazıklar olsun. Onca yıldır tüm kalbimle sevdiğim Bursaspor’a Samet geldiği andan itibaren hayatımda ilk kez ara vereceğim ve defolana kadar da zerre takip etmeyeceğim. Ben pes ettim. Samet’in antrenör olduğu takımı kabullenmiyorum ve kabullenmeyeceğim. Samet zerre adam olsaydı zaten 2008-09 sezonundaki o kovuluşundan sonra Bursa’ya adım bile atmak istemezdi. Sevdamızı göz göre göre isteye isteye yok ettiniz. Hepinize yazıklar olsun!

  38
  25
  1. @ahmetu. yorumuna yanıt olarak

   Neyin kafasını yaşıyorsun sen ya BURSASPORUMUZU senin gibiler yüzünden kaybedeceğiz abş bi gidin rahat bırakın şu takımı ya futboldan anladığınız yok çeneye gelince konuşuyorsunuz

   8
   14
  2. @ahmetu. yorumuna yanıt olarak

   Herkesin yalnis transferleri vardir bizi sampiyon yapan Sağlam ı bile yerden yere vurduk şampiyon olduğumuz seneki transferler sanki barselona dan yapıldı dimi cok mu super kadromuz vardı yoktu bu işler birliktelik ile gelir onemli olan futbolcularda ozveridir turkiye liginde ve sampiyon yada ilk 4 e girenler hep Türk hocaları % 90 hangi yabancı yarar sağladı yada hangi Türk hocayı istersin söylemde bilelim renktaş

   10
   6
   1. @Ersin aktas yorumuna yanıt olarak

    Mustafa Er’i isterim renktaş. Kendi değerlerimizi yaratmayı, bizden birine güvenebilmeyi isterim. Hadi diyelim Samet’in yaptıkları komisyon içermiyordu ve sadece iyi niyetli hatalardı, bana Samet Aybaba’nın kaşarlanmış kariyeri boyunca 1 tane başarısını söyle lütfen. Sivasspor’u 7. yaptı, yaratılan algı sanırsın Sivas açık ara şampiyon oldu. Oynattığı çağ dışı futbolunu mu referans alalım yoksa? Kendini geliştirip çağa ayak uyduran bir antrenör de biz mi bilmiyoruz? . Hücum futbolu istiyoruz diye bağıra bağıra söyleyen bu taraftar gerçekten Samet Aybaba’nın hücum futbolu oynattığını mı sanıyor? Bu adam bu ülkede 20 yılı aşkındır takım yönetiyor, aklınızda hangi çalıştırdığı takım kaldı, şu takım ne güzel hücum ediyordu dediğiniz?

    5
    1
  3. @ahmetu. yorumuna yanıt olarak

   Bravo hocam. Üzerine başka bişey söylemeye gerek yok cahiller şimdi seni suçlar 6.hafta s.ol git Samet diye bagirinirlar. Dediğin gibi o formayı Sercan ve volkan çöplerin elinden aldılar sercani zaten tüm dünya 15 yaşından beri izliyodu. Serdar azizin sametle hiç bir ilgisi yok oynattığı 30dk.

   11
   2
  4. @ahmetu. yorumuna yanıt olarak

   Gençler kendi kendine yükseliyorsa,Mehmet Zeki Çelik niye ,keşfedilmeden satıldı ozaman.Hamza yerine,Samet hoca olsaydı, Mehmet Zeki Çelik’in satılmasına onay vermezdi.Samet hocaya haksızlık yapmayın.Volkan Şen,Sercan Yıldırım ve Serdar Azizi Türk futboluna kazandıran Samet hocadır.

   12
   17
   1. @Mustafa 16 yorumuna yanıt olarak

    Bana Samet’in diğer takımlarda Türk futboluna kazandırdığı 1 tane isim söyleyebilir misin? Bazı gençler göstere göstere gelir. Enes gibi, zamanındaki Sercan gibi, Volkan gibi. Bu isimleri Bursaspor’u takip edenler seneler boyunca konuşuyordu zaten. Alt yapıda bir Sercan var, Volkan var, Serdar var diye.
    Samet’in bana şu ana kadarki rezalet kariyerinde 1 tane başarısını söyleyebilir misin?
    Çok merak ediyorum hangi özelliğini seviyorsun bu adamın?

    11
    6
    1. @ahmetu. yorumuna yanıt olarak

     Antep’teyken Bekir İrtegün , Kemal Aslan , İbrahim Toraman
     Ankara Büyükşehir Belediye : Özer Hurmacı
     İkinci Antep seferinde Gökhan Güleç
     Rize’deyken Anıl Karaer
     Bursaspor’u saymıyorum , hepimiz biliyoruz.
     Gençlerbirliğinde Soner Aydoğdu , Mustafa Pektemek
     Buca’da Kamil Ahmet Çörekçi , Salih Uçan
     Beşiktaş Atınç Nukan
     Eskişehir Dorukhan Toköz
     Sivasspor ; Emre Kılınç

     Bizzat alt yapıdan ya da alt ligden bulup oynattığı isimler. Bunun yanında daha evvelden takımda olup parlattıkları ya da bunlar kadar popüler olmasa da Türk futboluna hizmet eden çok isim var. Sen bu yorumu yaparken hangi faydana istinaden yapıyorsun ?

     8
     5
     1. @Zafer Mahalleli yorumuna yanıt olarak

      Bu adam 28 yıldır antrenörlük yapıyor bu ülkede. Yazdığın isimlerin birçoğuna katılmamak ile birlikte diyelim ki birkaç genç oyuncuya güvenip oynattı, bu onu iyi bir antrenör yapmıyor arkadaşım. Gittiği hiç bir yerde tutunamayan, hiç bir başarısı olmayan bir adam kendileri. 28 yıllık kariyerinde daha önce yapamadığı neyi yapacak da başarılı olacak burada? Aynı şeyleri yaparak farklı sonuçlar umuyoruz…

 3. Serdar Gürler,Soner Aydoğdu,yasın Öztekin,Olcan adın,rayn Dink,gassama alınabilecek sözleşmesi biten oyuncular..ayrıca Mehmet Zeki celik,Sivaslı emre kilic ve Hakan arslan,alanyali Fernandes kasımpasaliı digne alınabilecek diğer oyuncular

  26
  4
  1. @Prussa yorumuna yanıt olarak

   prussa sner aydoğdu g.birliğinde thomas doll ve ralf zumdick dönemlerindeydi ayrıca yasin öztekin 2010 2011 sezonu ikinci yarısında g.birliğine geldi tekdir ralf zumdick ti

  2. @Prussa yorumuna yanıt olarak

   yasin öztekin ralf zumdick döneminde borussia dortmundan 2010 2011 yılı ikinci devresinde g.birliğine gelmişti keza soneraydoğdu da thomass dollun o dönemki kadrosundaydı

 4. Başkan iyi güzel hoşsun, seçim oldu bitti, profesyoneller yapacak bu işi diyorsun ama şu demeçlerine bir özen göster. “Mustafa Er, teknik kadro içerisinde yer alacak. Mustafa Hocamızla henüz görüşmedik. Ama o da bizimle beraber devam edecek.” Henüz görüşmediğin kişi için bu kadar net konuşma. Evet Mustafa Hoca görevden kaçmaz lakin hepimiz çiğ süt emmiş insanlarız. Anlaş, hallet öyle konuş. Samet içinde aynı, getir adamı, iş imzaya kalsın, açıkla.

  16
 5. Ben küstüm oynamıyorum der gibi tribünü bırakmak iseyen abilerim kardeşlerim bunun ne bize faydası olacak ne de ali aya bir zararı olacak o yüzden böyle düşünen renkdaşlarım kaararlarını tekrar gözden geçirmeliler.Şunu unutmayalım 2 yıllık geçen bir süreçran sonra bu sene çok daha kritik çünkü yeni yönetim yeni teknik ekip yeni bir kadro derken baştan aşağı bir yapılanma olacak bu süreçte taraftar katkısı ne kadar fazla olursa bence camiamıza yeni katılan isimlerden o ölçüde fazla katkı alırız.Evet seçim sonucu içimize sinmedi ancak samet hocanın gençlere ilgisi ılgaz çınarın oyuncu bilgisi olursa eğer cenk ergünün iş bitiriciliği bir araya geldiğinde iyi bir kadro ortaya çıkabilir yeter ki sponsorluk işi bir an önce çözülsün ve biz de takıma destek olalım.Evet her sezona böyle başlıyoruz belki çok objektif olmuyor ancak yapacak birşey yok yine hakkımızda herşeyin iyi olacağına inanmak zorundayız.

 6. Cenk Erdem den haber bekliyoruz dediysen o iş olmaz.seni az çok tanıdık.samete gitmeden önce keşke Mustafa er ile gorusseydin.saygisizlik yapmışsın.aliayvarsa stadda yokuz.,…..

  8
  11
  1. @Mumin yorumuna yanıt olarak

   Usta yorumunu beğendim ama stada gelmeyecek olmanı kişilere bağlı kalıp tribünden vazgeçebiliyorsan sen iyi bir izleyicisin demektir. Bizede zaten izleyici değil taraftar lazım o nedenle sen gelme geç tv’nin başın izle en iyisi.. #izleyicidegiltaraftarız

   4
   1
 7. Sesli güldüm ama Sn. Başkan akıllanmış sanırım haydi inşallah çok birşey istemiyoruz ruh azim hırs bunlar oldumu yine çekersin taraftar stada bu gelmem diyen abiler dayanamaz gelir seni istemeidim ama kongre sonunda diger adaylar senle birlikte kürsüye çıktı ama bi kisi eksik Sn Lemi keskin yoktu ? Bunda bende şöyle bi kanı oluşturdu acaba iyimi oldu mevcut başkanın secilmesi digerleri halinden memnundu belkide oh cektiler iyiki olmadik baskan diye .

 8. Kulübe üye olun. Bu düzeni yıkmak yine Bursasporu menfaatsiz sevenlerin elinde. Sen kulübe üye olmazdan böyle çaya çorbaya başkanlar seçilir. Bursasporu seven üyelik başvurusu yapsın.

  6
  1
  1. @Tteksass yorumuna yanıt olarak

   ÇOK DOĞRU KARDEŞİM VALLA BEN ÜYE OLMAYAN TARAFTAR KALMASIN DİYORUM ÇÜNKÜ BAŞKA TÜRLÜ SADECE BURDAN STADDAN BAĞIRIRIZ YAHU BİR TEK LEMİ KESKİN PROJE ORTAYA KOYMUŞ DİĞERLERİNDE YAPARIZ EDERİZ TAKIMI ADAM SECİLEMEDİ YA VALLAHİ BİZ MİLLET OLARAK OLAYA BAMBAŞKA BAKIYORUZ ACAYİP DUYGUSALIZ YAAA…

 9. SAMET HOCA İYİ DE ŞİMDİ KÖTÜ BİR SONUÇTA TRÜBÜN TRAFINDAN 1 GRAM SEVİLMEYEN BU ADAM YÜZÜNDEN SAMET DE YALAN OLUR DEMEDİ DEME MÜLAYİM.

  6
  2
 10. Ali ay sıfır kredi ile işe başlayacak. Lige kötü başlangıç hem yeni hocayı hem yeni alınacak profesyonelleri ve camiayı çok kötü etkiler. Olan Bursaspora olur. İnşallah biran önce profesyoneller ve teknik kadro belirlenip kampa kadar transferler yetişir. Samet hocada gençleri yetiştirmede usta bir hoca. Umarım hocaya karşı taraftar toleranslı davranır. Artık taraftar olarak biraz olsun yapıcı olup destek verelim. Bu seferde bu işi beceremeyen ali ay zaten kendisi istifa eder.

  6
  2
 11. Başkan taraftar ikiye bölündü 2 malubiyete ortalık karışır demedi deme Insallah bunları bilerek yola cikmissindir seni desteklemicem Bursaspor için gelicem maçlara sadece

  5
  2
 12. Teknik direktor bugun gelecek geriye sportif direktor kalacak diyorsun Ali Ay. Bir iside dogru duzgun yapin sen hocayla bile anlastikdan sonra sportif direktor ne is yapmaya gelecek once sportif direktor gelsin birlikte degerlendirin sonra aciklayin su hocayi !!

 13. İki dakika şöyle mantıklı konuşsan bizi ikna edicen başkan da, bence bu kadar yeter. Bu dediklerini yap. Sonrasına sen ne olur karışma. Biz senden gelen kazıkları yeterince yedik. Profesyoneller ile nasıl olacak. Birde onu görelim. Sen geri çekil. Yalnız personelin maaşını ver. Ayıp gerçekten üzücü. İnsanları mağdur etmeyin

 14. Başarısız iki sezonu atlatan yönetim yeniden göreve geldi. Bursaspor camiasına hayırlı olsun. İnşallah tepkileri üzerine çeken bu yönetim en güzel cevabı başarılı bir sezon geçirerek taraftarımızı utandırır. Yönetime olan tepkiler sezon başında alınacak başarısız sonuçlarda birleşirse yönetim ve camia çok zora girer. Sezona çok iyi başlangıç bu yönetimin öolmazsa olmazıdır. Yoksa bizi kurtaracak BATALLA mız da yok. Bu ahvalde işi baştan çok sıkı tutmamız gerekiyor. Umarım yeni sezon son iki sezonu unutturur.

 15. Hüseyin Akdemir in transfer listesindeki isimler iyiydi.Onlarla bağlantıya geçilebilir.Yoksa başkan tabanca gibi takım kurarsa Yandık.

 16. Ali ay hiç ders almamış ilk önce sportif direktörü falan getirirsin takımı ona kurgulatırsın yine aynı terane hiç ders almıyor almayacak at gözlüklerini atamıyor

 17. vizyonsuz hiç bir başarısı olmayan yönetimin başkanı ve samet aybaba tatlı olarak + batalla da yok . bir tane maça gitmem

  2
  3
 18. BU GUNE KADAR CALİSTİRDİGİ 25 TAKİMDA ELDE ETTİGİ EFSANE BASARİLARLA TARİHE GECEN , SAMET AYBABAYİ, Takımımıza kazandiran EFSANE BAŞKAN ALİ AY ve ekibini tebrik ediyoruz!!!!!!

  2
  3
 19. anlaşılan gerekli dersleri çıkarmış ki mantıklı konuşuyor inşallah icraat konusundada başarılı olur daha önce sözlerinde durmamışı umarım bu kez durur sözlerinde ve kaliteli isimlerle iyi yerlere geliriz bu senede başarısız olursa Ali ay ve yönetimi 2.ve 3.sezonu göremez!

  1
  3
 20. Evet arkadaslar,ben de Ali ay ve ekibini gosterdikleri ustun meziyet ve basarilarindan oturu tebrik ediyorum.Yuzsuzlugun bu kadarina pes dogrusu.Isin en aci tarafi ben de GERCEK BURSASPOR SEVDALISI olarak onumuzdeki sene bu muhtesem ikili ile Ali ay ve Samet ile nasil sezona baslayacaklarini merak ediyorum.Yazik, olan Bursaspor’uma oluyor.Bakalim Samet’e ilk ANTRENMAN’da tepkileriniz nasil olacak gormek istiyorum.Bursa’mizda her mecata isliklanan,yuhalanan ve dunya kadar kufur
  yedikten sonra Bursa’mizdan kovularak giden bir adamin hangi yuzle Bursa’ya tekrar gelecegini merak ediyorum.Bu kadar senedir Bursaspor’u takip ediyorum.Boylesine kotu gecen 2 sezon ve arti bakalim bu sezon ne olacak ? Ali ay’in soyledigi bir soze katilmamak elde degil : YUCE ALLAH GERCEKTEN YARDIMCIMIZ OLSUN.Hic bu kadar aciz durumlara dusurulmemisti Bursaspor’um.

  1
  1
 21. Ali Ay ın gözlerinde bir ışık vardı kesin kararlı ve hatalarından ders çıkarmışa benziyor ve bu sene o sene diyor görmüyor musunuz ? Ben inanıyorum kendisine bu sene o sene olacak ….. PTT ye merhaba

 22. ya batarız, yada kurtulur, kasıp kavururuz. tek şart kadroda yerlı oyuncu sayısı fazla yabancı sayısı 5-6 olmalıdır..

 23. Cenk Ergün le anlaştığını söyleyen başkan neden cenk Ergün un hocayı sekmesine 8zin vermedi madem cenk Ergün sportif direktör olacaktı neden Samet aybaba ya anlaştınız… o zaman cenk Ergün ne gerek vardı

 24. BU TAKIMIN İLACI SAMET HOCA NEDENİDE TAKIMDA PARA YOK BORÇ ÇOK AZ PARAYLA LİGTE KALALIM YETER ALT YAPIMIZ BİRNUMARA NEDEN A TAKIMA DA OYNAYAMIYOR TOPÇULARIMIZ İSKELETİ OLUŞTURSUN VAKIFKÖYDEKİ TOPÇULARIMIZ. İKİ SENE SONRA HOCAYI DEĞİŞTİRİRİZ ÜÇ TAKFİYEYLE KAFAYA OYNARIZ BORCUDA BİTİRİRİZ HADE HAYIRLISI

 25. samet aybaba daha önce bursaspordaydı ….tıpkı ertugrul sağlam gibi …madem basarılı olarak söylüyorsunuz sivaspor koneli bifoumalı robinholu kadroyu vermeseydi basarılı olacakmıydı……..o zaman ali ay baskanda benzer oyuncular getirsin….

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu