Ali Ay reddetti!

Göztepe Başkanı Mehmet Sepil Bursaspor Başkanı Ali Ay'a pazar günü oynanacak maçın Erzurumspor maçıyla birlikte başlamasını ve pazartesi gününe alınmasını teklif etti. Sepil'in bu talebine Ali Ay'dan 'Hayır' yanıtı geldi. Ali Ay, TFF'ye de "Saat ve gün değişikliğini asla kabul etmiyorum" dedi.

Göztepe ile kader maçına çıkacak Bursaspor‘da Başkan Ali Ay Sarı-Kırmızılı kulübün başkanı Mehmet Sepil‘den gelen maç günü değişikliği talebine sert yanıt verdi. Önceki gün Göztepe Başkanı Mehmet Sepil‘in telefonla Bursaspor Başkanı Ali Ay‘ı aradığı ve Süper Lig‘in 33’üncü haftasında 19 Mayıs Pazar günü saat 16.00’da Bursa‘da oynanacak maçın 20 Mayıs Pazartesi günü saat 20.00’de Erzurumspor-Fenerbahçe maçıyla aynı saatte başlamasını teklif ettiğini, hatta bu konudaki isteklerini Türkiye Futbol Federasyonu‘na da ilettiğini söylediği öğrenildi.

Bu beklenmedik talep karşısında hayli öfkelenen Ali Ay‘ın Mehmet Sepil‘e kesinlikle böyle bir değişikliğin söz konusu olamayacağını, tüm planlarını pazar gününe göre yaptıklarını söylediği ifade edildi. Ali Ay‘ın Türkiye Futbol Federasyonu‘ndan yetkili kişilerle de yaptığı görüşmede, “Göztepe’nin maçla ilgili bir değişiklik talebi olmuş. Ben kesinlikle bunu kabul etmiyorum. Bütün sezon cuma ve pazartesi gün oynadık. Bursa bir sanayi şehri ve biz Göztepe maçımızı pazar günü oynayacağız. Saat ve gün değişikliğine kesinlikle hayır diyorum” dediği belirtildi.

28 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @Arar yorumuna yanıt olarak

   Alanya akşam yenildi Malatya UEFA’ yı garantiledi sistem tıkır tıkır işliyor al Göztepe maçını malatya zaten garanti bilmem anlatabildim mi ? Göztepe maçını da 40 bin taraftarla bi zahmet alırsınız herhalde en önemli oyuncuları sakat ya da kart cezalısı daha ne olsun ?

   43
   5
 1. Tff tamam derse ne yapabilceksin acaba ali dede? Madem sesini çıkartabiliyosun bugüne kadar neden sustun? Pazar günü dolu stadyumda Atatürk Stadyumundaki ruh geri gelir inş ve 3 puanı alan oluruz.

  35
  4
 2. Ali ay haklı tff biz istediğimizde kabul etmiyor goztapeninkinide kabul etmesin bursa sanayi şehri. Ali ay haklı.

  22
  4
 3. Gerçekten Göztepe başkanı bu kurnazlığı yapmış mı 🙂 İnşallah biz yenersek zaten o stresle Erzurum çıkaramaz fener maçını

  2
  3
 4. göztepe maçı bitene kadar her ne olursa olsun bir olalım.maçı alalım.sonra atış serbest.tabi malatyayı unutmadan

  2
  1
 5. Arkadaşlar bizim kulübün başkanı var mıydı ya ? Otobüs giderken neredeydi ? Futbolcular erirken neredeydi ? Bursaspor Taraftarı takımı için yakınırken bu adam neredeydi !

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu