Ali Ay: Recep Günay’a kamyon göndereceğim!

Bursaspor Kulübü eski Başkanlarından Ali Ay düzenlediği basın toplantısında çok konuşulacak bir açıklama yaptı.

Bir basın mensubunun Recep Günay‘ın Ankara‘ya traktör römorku ile dosya götüreceğini ifade etmesinin ardından “Ben ona kamyon göndereceğim. Daha hızlı gitsin. Römork çok ağır kalır!” dedi.

20 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Bursaspor Texas tan kurtulmadigi sürece düştüğü bu durumdan kurtulamaz. Bursaspor’u bu hâle getiren Ali ay değil mi? Kongrede aday olmayan ve Recep günay in tek aday kalması bundan dolayı değil mi? Recep günay pisliklerini ortaya çıkarmaya başlayınca Bursaspor sevdası tuttu. Selim ve avanesi Texas da imza diye ortalığı ayağa kaldırdı. Artık amatöre düşeriz herhalde

  155
  38
  1. @Vizyon yorumuna yanıt olarak

   ÇÖZÜMÜN NE VİZYON NİCKLİ KARDEŞİM ÇÖZÜMÜN HEP SALLAYIN BAK BURSASPORLULUK TESTİ DİYE AŞAĞIDA YORUM YAPTIM Bİ OKU BAKALIM SEN GEÇMEK İSTER MİSİN BU TESTTEN!!!!!

   4
   8
  2. @Vizyon yorumuna yanıt olarak

   Senin vizyonuna tüküreyim trol selim denen zat Recep denen zattın yanında bilmeden yazma texsas ağırdır altında ezilirsin vizyinsuz.

   8
   22
  3. @Vizyon yorumuna yanıt olarak

   Recep Günay,la şampiyonlar liginde oynayacağız sanki 🙂 Recep Günay,a çıkar yüz bin lira acil para lazım desen verebilecek gücü yok 2-2 daha 4..
   Ali ay,da en azından var bir şeyler. Teksas bugüne kadar ki en mantıklı işi yaptı. Ertuğ Toker kardeşimi tebrik ederim. Çocukluğumuzdan beri tanırım Bursasporluluğu tartışılmaz.

   12
   8
  1. @16 BURSASPORLU yorumuna yanıt olarak

   Adam haklı olduğunu düşünüyor kendine iftira atıldığını söylüyor siz kendinize iftira atıldığında gayet kibar bir şekilde ne güzel iftira attınız falan mı diyorsunuz acaba çok yakıştı mı diyorsunuz ben yardım edeyim bir an önce beni mahkemeye ver ben de aklanayım demiş işte ne güzel

   9
   2
  2. @16 BURSASPORLU yorumuna yanıt olarak

   YAHU KARDEŞİM BİR SÜRÜ BİRŞEY YAZMISSIN GÜZEL BUNLARIN HEPSİ ELEŞTİRİ DİMİ PEKİ SANA SORU SENİN ÇÖZÜMÜN NEDİR ÇÖZÜMÜN ANLADIN MI ADAMIN DEDİĞİ GİBİ VERSEN KÜFÜR YÜYORSUN VERMESEN SENİN GİBİLİRDEN ZATEN SENİN GİBİ ZİHNİYETLER YÜZÜNDEN KLÜP BU HALDE ANLADIN MI SEN OLSAN NE YAPARDIN MESELA ALİ AY GİBİ OLSAN NASIL BİR KARAR VERİRDİN. SİLSİN ALACAĞINI DİYORSUN YANLIŞ ANLAMA SEN 15 MİLYON EURO YU BİR ARADA GÖRDÜNMÜ 1 MİLYON EURO YU BİR ARADA GÖRDÜN MÜ ADAMA DİYORSUN Kİ BAĞIŞLA OH BE NE GÜZEL MEMLEKET KOLAY MI KARDEŞİM KOLAY MI SEN NE BAĞIŞ YAPTIN DERLER ADAMA ANLADIN MI GÜZEL KARDEŞİM YAZMADAN ELEŞTİRMEDEN Bİ DÜŞÜNÜN ALİ AYIN YERİNE KENDİNİZİ KOYUN O KADAR PARA VERMİSSİN BAŞARISIZ OLMUŞ KLÜP SENDE BURSASAPORLUSUN ÜZÜLÜYORSUN BU HALE NE YAPARSIN YAAAA
   BİRDE ŞU VAR BENİM BİR ÖNERİM VAR SENİN GİBİ SADECE KLAVYEDEN YAZANLAR İÇİN GERÇEK BURSASPORLULUK TESTİ YANİ
   BURSASPORLULUK TESTİ = HER AY 1000,00 TL 12 AY BOYUNCA BİR KİŞİ STADIMIZDAN KOLTUK ALACAK İSTER MAÇLARA GELSİN İSTER GELMESİN AMA KOLTUKTA İSMİ EN AZ 3 YIL BOYUNCA OLACAK KENDİSİNİ DE TEŞEKKÜR EDİLECEK SİTEDE PAYLAŞILACAK ÖZEL ANI DEFTERİNDE İSMİ OLACAK ŞEKLİNDE. BURADA KİŞİ YADA KURUM İSTEDİĞİ KADAR ALACAK AYNI İŞLER ONLAR İÇİN DE GEÇERLİ YILLIK KİŞİ BAŞI 12.000 TL 40,000 KİŞİ DEN YILDA 480 MİLYON TL NAKİT GİRİŞİ OLACAK KLÜBE 1 KERELİK BURSASPORLULUK TESTİ NASIL OLUR MU? BEN 2 KİŞİ OLARAK HER AY 2000,00 TL OLARAK GİRECEĞİM PEKİ YA SENNNN KARDEŞİM

   11
   2
 2. Sakamisiniz siz ya ne diye imza topladiniz o zaman varmı biri daha gelmeden başladınız gene takım otobüsle bir yere zor gidiyo para yok neyin pesindesiniz

  43
  10
  1. @Bursalı ego yorumuna yanıt olarak

   Recep Bölükbaşı’nin başkan olduğu dönemde Ömer kızıl ile karşılaştım. Levent başkan Bursaspor umuza çare olsun Ömer bey dedim. İlk sözü Recep bey iyidir oldu. Bende ne iyisi küme düşeceğiz dedim. İkinci sozude, yahu bilader bu taraftar abimin anasına avradina sövdü. Abim bir daha başkan olurmu zannediyorsun oldu. Bence tüm durumun özeti bu.

 3. Sayın Site editörleri,
  Yorumlarımızı yayınlamıyorsunuz. Ahlaki sınırlar çerçevesinde anayasanın sunduğu fikir özgürlüğü hakkımızı gasp ediyorsunuz. Ayakta kalmanızı asıl sağlayacak olan taraftarı küstürüyorsunuz. Bilginize.

 4. Cümlenin başına “Bu şikayet vs durumlarının hızlıca sonuçlanması ve camianın gözünde aklanıp tekrar TEMİZ BAŞKAN olabilmem için” desen, hah diyeceğiz bu adam olmuş. Tam tersi hamasi sözler…akım derken Bochum (almanyada bir şehir) demişsin.

  1
  4

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu