Ali Ay, Özhan Pulat için karar verecek

Bursaspor Kulübü Başkanı Ali Ay Bursa Hakimiyet'e konuştu.

Bir süredir kulübe gelmeyen scout departmanın sorumlusu Özhan Pulat’la ilgili de görüşlerini aktaran Ali Ay, “Özhan kulüpten ayrılmadı. Ama kulübe de gelmiyor. Gelecek, konuşacağız ve kendisi hakkında bir karar vereceğiz” sözleriyle kamuoyunun merak ettiği konuya yakın bir tarihte açıklık getireceklerini kaydetti.

8 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. şimdi ben patronum, bir çalışanım var, işten ayrılmadı ama şirkete de gelmiyor, bana soruyorlar, ben de hele bir keyfi olsun gelsin konuşalım da ona göre karar veririz diyorum, bu kadar aciz bir adam olabilir mi yaa??? ben iyi niyetli bir patronsam telefonu açarım, gelirsen ekime gelmezsen … der kaparım, hee iyi niyetli değilsem onu bile yapmam, anında kovarım, bunu bile yapamayan adama koca kulüp emanet ettik, ne diyeyim…

  47
  3
  1. @misafir yorumuna yanıt olarak

   Hepsini geçtim, işe gelmeyen adam oyuncu izleme komitesinin başı, transfere ihtiyacımız var, transferin bitmesine 2 günden az var, ama oyuncu bulacak adam işe gelmiyor, bu adam yüzünden transfer yapamazsak vebali kimin, he bu adam yokken de transfer yapabiliyorsak bu adam neden var?

   11
   2
 2. Bence hoca gördü bu adamın futboldan falan anladığı yok, gerek yok buna dedi ben kendi ekibimle takip edeceğim dedi transferi, artık bas bas bağırıyo bu kulübe bir SPORTİF DİREKTÖR ŞART diye futboldan gelmiş, futbolu bilen, yabancı dil konusunda sıkıntısı olmayan, Avrupa futboluna hakim, futbolcularla iletişimi iyi, hem gelecek, hem gidecek oyuncular hakkında karar veren, gitmeyenlere gerekirse kulüp bulan, YEŞİL BURSA, PAF TAKIM, A TAKIM arasındaki koordineyi sağlayacak, Hocayla iyi anlaşacak yok mu böyle bi isim ülkemizde; SÜHA SİDAL, SÜLEYMAN HURMA, ÖNDER ÖZEN, ÖMER ERDOĞAN, YILDIRAY BAŞTÜRK, İRFAN BUZ gibi bu işi yapabilecek kalitede adamlar mevcut, işte yine elimiz kolumuz bağlı uzun süreli projeler için mayıs kongresini bekleyeceğiz gözüken durum budur

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu