Ali Ay “Öyle oyuncunun Bursaspor’da yeri yok!”

Ben başkanlık görevine gelirken sanayici arkadaşlarım destek olur diye bekledim ancak beklediğim olmadı. Sanayiciler niçin Bursaspor’a yüzlerini dönmüyor. Aklım almıyor. Ne yaparsak yapalım borcumuzu ödeyemeyiz. Bursaspor’a olan ilgisizliğin bir açıklaması olmalı. Bunlar suistimal ve vefasızlıktır. Ben buradan sanayicilerimize sesleniyorum. Sanayici olmadan bu evlerin çeşmelerinde su bile akmaz. Bu şehirde doğduğunuz ve burada para kazandığınız için hain durumuna getirildiniz. Eğer Bursaspor’a destek olursanız, desteğiniz sonuna kadar Bursaspor için harcanacaktır. Namusum üzerine söz veriyorum. Sizlerden rica ediyorum. Uçurumun kenarında aldığımız bu kulübü gelin hep beraber düzlüğe çıkartalım. Biz eğer reklam verenlere, kurumlara sırtımızı dönersek olmaz. Bundan sonra Bursaspor’un adı vefa olacaktır. Yeni sezonda Bursaspor için iyi bir kadro oluşturmak istiyoruz. Eğer topa kafa uzatmayıp takımı için oynamayan dini imanı para olan oyuncu varsa bu kapıdan içeri giremez. Bu akşam Bursaspor Lisesi için izin aldık. Yıldırım Belediye Başkanımız İsmail Hakkı Edebali’ye çok teşekkür ederim.

Bursaspor’da şu an 52 oyuncu var. Bursaspor eğer bir daha şampiyon olacaksa bunu altyapıdan gelen oyuncularımız ile yapacağız. En az 5 oyuncumuz bu sene A Takım kadromuzda olacak. İsmail Ertekin hocamız ile konuştuk ve Bandırmaspor’a 6 oyuncumuzu vereceğiz. Şartımız bu oyuncuların tüm maçlarda oynaması. Eğer tüm maçlarda oynarlarsa para almayacağız.

 

 

 

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu