Ali Ay “O telleri kaldırın!”

Timsah Arena'nın en büyük sorunlarından olan Timsah Arena'da bulunan tel kafeslerin kaldırılması için Ali Ay talimat verdi.

Uzun bir süredir ha yapıldı, ha yapılacak diye beklenen Timsah Arena‘nın kale arkalarında bulunan korkulukların kaldırılıp yerine plexiglass yapılması için Başkan Ali Ay gereğinin yapılmasını istedi.

Bursaspor Kulübü Başkanı Ali Ay Spor Toto Süper Lig‘in devre arasında çalışmaların başlamasını isterken Bursaspor Kulübü Mülk Yönetimi ve Projeden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Ömer Faruk Şahin‘e tam yetki verdi.

32 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Stadımızın çevresindeki bariyerlerinde tümünün kaldırlması,ACEMLER-BURSASPOR İSTASYONUNDAN STADIMIZA ULAŞIM SAĞLANMASI için istasyonun GÜNEY CEPHESİNDEN DUVARLARIN YIKILIP GİRİŞ-ÇIKIŞ SİSTEMİNİN KURULMASI,bu alandan stada taraftar ve işyerlerine ulaşacak insanımızın yürüyeceği yolun yapılması da şarttır.

  BURSASPORUMUZUN maddi sorunlarını aşması için her türlü alternatif acilen devreye konulmalıdııır.

  41
  2
 2. beyler teller kalksın tamam ama plexiglas demek cam yapılması demek buda sahaya sesin inmesini engeller ses cama çarpıp eri döner bizim için hiçte iyi olmaz ya tamamen kaldırılsın hiçbir şey yapılmasın öyle bir ihtimalde teksas tribününe yapılamayacağı için bırakın teller kalsın siz bunu düşüneceğinize maratonda ilk sıraları açında hem hakeme hem rakibe baskı artsın

  29
  7
  1. @dostdüşman yorumuna yanıt olarak

   Stad boş duruyor teller yüzünden kimse alt sıralara inmiyor kamera çekimi yukarıdan olduğu için seyir zevki düşüyor. Hamsilerde bile tel yok bizde de hiçbirşey kalmamalı zaten yüzlerce polis olacak bence cam da olmamalı

  2. @dostdüşman yorumuna yanıt olarak

   Merak etme renkdaş, cam dedigin 10 mt yüksekliginde olmayacak,
   Yine tel mantıgı gibi 1,5-2 mt boyunda olacak, taraftarı engellemek için,
   Olmaması en dogrusu ama bizim taraftara canı sıkıldıkça atlayı verir sahaya

 3. Başka bir konuya değinmek istiyorum.Samet hoca bize gelmeden evvel hangi başarılara ulaştı diye soranlar vardı geçenlerde.Bende soruyorum ,Ertuğrul sağlam Bursamız la şampiyon olduktan sonra , hangi takımlara başarı olmuş ?..
  Kayseri’de yine ipler koptu….

  Bana kalırsa şuan Türkiye’nin en iyi hocalarından birine sahibiz, iyi değerlendirmeliyiz .

  13
  1
 4. Bu stadı buraya bu şekilde Ali Ay yapmadı..Suçlanacaksa adres bellidir.Onca yıl onca paraya karşın ortaya çıkan ne yazık ki bu stattır.Hesabı soracaksanız buraya bu şekilde bir stat yapanlara (daha doğrusu halen de bitiremeyenlere) sormak gerek

 5. Asıl mesele Hüseyin kardeşin dediği mesele flexiglass meselesi sonraki mesele. Şu yol işi çözülmesin benden oy yok.
  Hani bursa taraftarı da olmuş koyun burdan yazışıoz. Seçimden büyük ne avantajımız var yaptıralım şu acemler stad arasını

  Stadımızın çevresindeki bariyerlerinde tümünün kaldırlması,ACEMLER-BURSASPOR İSTASYONUNDAN STADIMIZA ULAŞIM SAĞLANMASI için istasyonun GÜNEY CEPHESİNDEN DUVARLARIN YIKILIP GİRİŞ-ÇIKIŞ SİSTEMİNİN KURULMASI,bu alandan stada taraftar ve işyerlerine ulaşacak insanımızın yürüyeceği yolun yapılması da şarttır.

  BURSASPORUMUZUN maddi sorunlarını aşması için her türlü alternatif acilen devreye konulmalıdııır.

 6. Yeter artık figüran olmaktan çıksın artık şu timsah arenaya mutlu huzurlu ve eksiksiz bir biçimde ne zaman olacak…Bursaspor taraftarını terörist muamelesi ve ceza evine girer gibi tellerle , demirlerle çevrelenmiş bir stada gitmek istemiyoruz artık Avrupa ve uefa standartlarına uygun ise tellerin ne işi var hangi devirde yaşıyoruz.Bizler canımızdan çok sevdiğimiz Bursasporumuza geliyoruz…Hala stat bitmedi neden…Statda sadece maç günleri geliniyor.Rahmetli İbrahim Yazıcı herşeyi görmüşcesine FİGÜRAN olacaksa bizim orada oynamamızın ve olmamızın anlamı yok demişti gerçektende öyle oldu…Söylemekten bıktık artık…Kaldırın kale arkasındaki tek örgüleri pankartlar betonların üzerine koyulur Örnek Eskişehir statındaki gibi.Kaldırın stat dışındaki demir çevreliklerini tamamının kaldırılması gerekiyor.Stadın görsel olarak çok kötü göstermekte…Diğer eksiklerde tamamlanmalı…Engellerle bir yere varılmaz.Bizler Manchester United ın Old Trafford stadı gibi özgürce maç izlemek takımımızı desteklemek istiyoruz.TEL ÖRGÜLERE HAYIR…

 7. para boşa gitmesin…o malzeme çok pahalı….onun yerine stadın üstü teknik olarak müsaitse…teksa kapatılırsa iyi olur….akustik diye bir şey yok….teksas yok…eski tribünden eser yok….artık atkı bile yok….

 8. Sn.Başkanımız,basın toplantınızı tv’den izledim.VAR nedeniyle haksızlığa uğramamızla ilgili sözleriniz maalesef SİLİK ve HEDEFİNE ULAŞMAYAN bir açıklama oldu.
  Kulüpler Birliği ise tamamen bir entrika ile açıklama yapmış.Kardeş kulubün başkanının açıklamasını diznledim.İmzamız yok,bize Anadolu kulüplerinin mağduriyetine ağırlık verilerek bir açıklama yapılacak dediler amma bu yapılmadı dedi.

  Sahi FUTBOLUMUZ ÇADIR TİYATROSUNA DÖNERKEN siz başkanımız hakkımızı yiyenlere karşı böylemi arayıp soracaksınız.
  TRİBÜNE KAÇAK GİRİŞ diyerek hemen detaylara girdiniz.TRİBÜNE KAÇAK GİRENLERİ ENGELLEMEK SİZ YÖNETİMİN GÖREVİ DEĞİLMİDİR.
  Siz hangi tedbiri ve denetimi yaptınızda bu böyle oluyor.
  Lütfen İCRAAT MAKAMISINIZ ŞİKAYET DEĞİL.
  ŞİKAYET MAKAMINIZ ancak ve ancak HAKEM,MHK,TFF,PDK gibi makamlar ve şahıslarca hakkımızın gasp edildiğinde BANGIIIR BANGIR BAĞIRIĞ HAKKIMIZI ARAMANIZ VE İŞTE O AN ŞİKAYET ETMENİZDİİİR.
  Lütfen basın toplantınızı kahvehane konuşmalarıyla karıştırmayınııız.

 9. 3 milyon tl civarı para yapar ..keşke robinho yu alsak 2 sene deli top oynatir hem kanatlarda hem 10 numarada tek transfer olsun .. 2 yada 3 tane boş adam alcaklarina .. robinho sivasi tek taşıyo sonuç adami skorer daha ne olsun

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu