Ali Ay “Kimsenin şüphesi olmasın”

Bursaspor Kulübü Başkanı Ali Ay, Kayserispor galibiyeti sonrası "Üzerimizdeki baskı ve stresi atmamız açısından önemli bir galibiyetti. Bundan sonra daha iyi sonuçlara imza atacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın" dedi.

Bursaspor Kulübü Başkanı Ali Ay, Kayserispor karşısındaki galibiyetin 9 haftadır 3 puan alamayan takım adına çok önemli olduğunu söyledi.

Ali Ay, yaptığı açıklamada, “Stresli bir maça çıktık ancak oyuncularımız bir hafta süresince bu maça iyi hazırlandı. Sahadaki performanslarıyla da bunu gösterdiler. Hak ettiğimiz bir galibiyet aldık” dedi.

Başkan Ay, ligde 9 hafta kazanamamanın teknik heyet ve oyuncular üzerinde büyük bir baskı oluşturduğuna işaret ederek, şunları kaydetti:

“Üzerimizdeki baskı ve stresi atmamız açısından önemli bir galibiyetti. Bundan sonra daha iyi sonuçlara imza atacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın. Bir daha aynı sıkıntıları yaşamak istemiyoruz. Sonuçta bir galibiyet aldık ama bu yeterli de değil. Önümüzde Osmanlıspor maçı var. Bu galibiyetin daha anlamlı olması için Ankara deplasmanından da galibiyetle dönmeliyiz. Ben teknik heyet ve oyuncularımızın bundan sonra iyi sonuçlar elde edeceklerine inanıyorum.”

40 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @Bursasporummm yorumuna yanıt olarak

   Mayısta aday olma yeter.
   Ya arkadaş patron olsam seni hemen işten atarım.
   Bırak benim seni atmamı senin kendini atacağını düşünüyorum.
   Bu kadar basiretsiz ve becekriksiz olamak zorundamısın.
   Sen ve yönetimin gerçekten gidin mayısta.
   Şunu da düşünüyorum ama evet dahada kötüsü gelebilir. Ama olsun sen gitte. Seni görünce dişlerimi sıkıyorum.
   Sen , bölükbaşı, körüstan konuşmaya çıktığınızda ki halim aynı misafirlikteiken çoçuğum osurunca nasıl utanıyorsam yanımdaki farklı takımları tutanlardan öyle utanıyorum işte

   11
   12
 1. Bursaspor tarihinin en beceriksiz yönetimiyle karşı karşıya olduğumuzu hiç kimse reddedemez. Gerek transfer konusunda gerekse sportif başarı açısından berbat bir iş çıkarıyorlar. Lakin şuanda yapılacak bir kongrenin emin olun Bursaspor’a kaos ortamı yaratmaktan başka hiçbir getirisi olamaz. Bunun için her ne kadar desteklemesek, nefret etsekde mevcut yönetimle Mayıs ayındaki kongreyi bekleyip Mayıs ayındaki kongrede artık bunlardan kurtulmalıyız. Bestelerimize sadık kalıp sadece ”Büyük” olarak adlandılıran ”büyütülmüş” kulüplerin maçlarında değil tüm maçlarda stadımızı doldurmalıyız. Mayıs’a kadar DESTEK’den başka çaremiz yok dostlar! Bırakın artık onu yuhlamayı bunu yuhlamayı. Bunun emin olun hiçbir getirisi olmadı ve olamaz.

  67
  15
   1. @. yorumuna yanıt olarak

    Nekadar körsünüz ertugrul alacagi yatmadi diye antremana cikmayan hoca gittigi takimlari parasal olarak batirdi

    18
    12
    1. @Güllükten ad yorumuna yanıt olarak

     Ulan siz ne biçim adamlarsınız ya. Parası yatmamış da şöyle olmuş. Parasını veremiyorsan getirmiceksin. Fabrikadan 2 ay maaş almayın ortalığı yıkarsınız. Profesyonel bu adamlar. Ayrıca büyük takım hocalarının aldıklarının yarısından azını belkide alarak şampiyon yaptı bu adam bizi hiç mi vefa olmaz be kardeşim!

     1
     2
  1. @ertugrulsaglam yorumuna yanıt olarak

   Kongrede düzgün aday çıkmazsa yine aynı senaryo döner durur.Ahmet Bozdemir ismi geçiyor.Eğer yönetim ekibini kendi çevresinden iş bilmez adamlarla dolduracak, üst üste 2 cümle kurmaktan aciz adamlar gelirse başkanlığa her geçen gün borç yığılarak büyüyecek.İnşallah adam akıllı bir insan aday olur da bizi düzlüğe çıkarır.

   33
   5
 2. başkanım böyle boş ve gereksiz açıklamalar yaparak kendini öne atma sonra tutamadığın her söz önüne gelir

  35
  12
 3. Şu takım çok kötü oyunculardan kurulu bir takım değil. Ancak senin kötü yönetimin takımı bu hale getirdi sayın başkanım. Bursaspor kümede kalma mücadelesi veren bir takım olabilir mi? Ama 2 senedir bunun hesabındayız. Bu zihniyetle bu sene düşmessen seneye düşersin. Şu çok önemli külüp başkanı ve ekibi gerçekten futbol dan anlamaları gerekiyor anlamıyorsan bırak anlayan gelsin bu kulüp başkansız kalmadı kalmaz saygılar.

  33
  9
 4. İst. da güçlü ve lobili bi başkan adayı çıkmazsa en iyisi ali ay beyler 2 yıldır hatalarını gördü artık yanlış yapamaz şu anda aday olması muhtemellerin mevcut başkandan fazlası olduğuna inanmıyorum keşke levent kızıl aday olsa..

  14
  46
 5. Arkadaşlar biraz daha sabırlı olalım. Ne kadar kızsakta ne kadar istemesek de Mayıs ayı nı bekliyelim. Az kaldı şimdi bunlar gittği zaman boşluğu kim dolduracak. Bunlar kongre de hesabı verip öyle giderler lütfen biraz daha sabırlı olalım. 8 hafta sonra her şey belli olacak.

  11
  13
 6. Hiç şüphemiz yok sayın Başkan !!! Nasıl olsa ligin ilk baçını oynadık , sizin için lig yeni başlıyor sanırım!!! Geçen sene lig son maçı sonrası yaptığınız açıklamaları bir zahmet okuyun da şimdi yapacağınız açıklamaları ona göre yapın , Siz bu güzide kulübü yönetemiyorsunuz , siz ve Yönetim kurulu üyeleri de bu işi bilmiyorlar , Bursaspor’a ve kendinize zarar veriyorsunuz , daha fazla yıpranmadan Mayıs ayında aday olmayacağınızı ilan ediniz….

  4
  3
 7. ”burası bursa akhisar değil ” tezahüratlarından gaza gelip ,takım 6.sıradayken hoca kovmak , mutlu topçu gibi vizyon sahibi ! bir hocayı takımın başına geçirmek , taraftar futbolcu döverken oyuncusuna sahip çıkmamak.. hepsi ali bey’de ama kimse bir şey diyemiyor ,demiyor.. sebebi çok açık.. kendisi gerçekten değil sadece sembolik olarak başkan koltuğunda oturmaktadır..

  4
  4
 8. “yabancı sayısı azaltılsın yoksa batacağız” diyordu ama önce grozav’ı ardından da sow’u transfer etti. yemin ediyorum hepsi ayrı bir model:)

  3
  4
 9. “Başkan olduğumda transfer yapacağımız futbolcuları kesinlikle ben de göreceğim. Gözümle görmedigim futbolcuyu kesinlikle transfer etmeyeceğim” dedi. Ali Ay Son olarak kendisine yönelik bir soru üzerine, ” Hamza Hamzaoğlu bizim hocamızdır” diye konuşarak sözlerini tamamladı. -he gördük transferlerini seçmece karpuz misali..

  1
  3
 10. Ali Ay bir hafta süresince bu maça iyi hazırlandık diyor. Galibiyet oradan gelmiş. Ben inanmıyorum. Her maça aynı şablonla iyi hazırlanıyoruz. Diyorlar mı ki şu maça iyi hazırlanamadık. Önceki 9 maç ne oldu? Fiyasko. Üstelik hazırlanmanın şablonu da hiç değişmiyor. Hep aynı. Pozisyon çalışılmalı, pozisyon. Diğer maçlara bakıyorum. Bir korner atışında uzaklardan gelen oyuncu, topla buluşuyor, kafayı vuruyor, golü yapıyor. Bu pozisyon çalışması ile olur.
  Sadece oyuncularımız bu maçta galibiyeti daha çok istediler, o kadar. Demek isteyince oluyormuş.

  1
  3
 11. Beyler burada le guen konusunda kıvıran yok, siz sövülmesi gerekilen birçok kişi varken hocaya sövdüğünüzde eksileyen tayfaydık.. Şimdi de onu başından beri savunan bizleri siz eksiliyorsunuz..
  Hoca geldiğinde ‘sabırlı olalım, bu adam uzun vadede bizi uçurur’ diyorduk.. Çapsız yönetimin hataları yüzünden sizin gibi futbol cahillerine günah keçisi olarak hocayı yedirmeyiz..
  Sen ver bakalım seneye düzgün bi kadro eline, o zaman başarısız olsun burada gelin sabaha kadar eksileyin..
  Bu arada siz futbol cahillerinden bağımsız olarak Hocayı tek eleştirdiğim nokta; yusuf ısrarı..
  Atibasız bjk orta sahasında hareketli diye kral ilan ettiğiniz adam topla kafasını kaldırmayan, ne yapacağını bilemeyen, ayakları dolaşan bi adam..
  Eminim le guen düşmanlarının takımdaki en sevdiği futbolcu yusuftur.. Bu kadar çünkü sizin gözlemleriniz..

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu