Ali Ay “Kamptan sonra 1-2 transfer yapacağız”

Bursaspor Kulübü Başkanı Ali Ay ve yönetim kurulu üyelerinin yanı sıra teknik direktör Hamza Hamzaoğlu’nun da katıldığı iftar yeşil beyazlı camiayı buluşturdu.

Ünitimsah Bursa ve diğer şehirlerdeki grupların da katılımıyla iftar oldukça kalabalık bir ortamda gerçekleştirildi.

Başkan Ali Ay yaptığı açıklamada “Bursaspor’un geleceği altyapıdadır. Altyapı okullarımızı Türkiye’ye yaymak istiyoruz. Buradaki topluluk bana umut verdi. Geldiğimiz günden beri mali tablo ve transferle uğraştık. Belki de Bursaspor tarihinde ilk defa sezon açılışı ve kamp öncesi transferi tamamladık. Kamp sonrası Hamza hoca ile tekrar görüşüp 1-2 transfer daha yapabiliriz. Öncelikli hedefimiz iyi bir takım olmak ve tekrar şampiyonluk yaşayabilmek kim bilir bu belki bu sene de olabilir” dedi.

Hamza Hamzaoğlu yaptığı konuşmada ise “Çok güzel bir şehrimiz ve o güzellikte insanlarımız var. Camia olarak zorlukları da başarıyı da yaşamışız, birlik olursak her türlü zorluğun üstesinden geliriz. Amacımız size layık bir takım olabilmek özellikle zor günler yaşadığımızda sizin desteğinize daha çok ihtiyacımız var. Sizinle birlikte başarıyı yakalayacağımızdan kuşkum yok” ifadelerini kullandı.

Ünitimsah Başkanı Cem Tunçbilek ise “Türkiye’nin dört bir yanındaki Ünitimsah üyeleri ile şehrimizi ve kulübümüzü desteklemeye yanında olmaya devam edeceğiz. 2002 yılında çıktığımız bu yolda misyonumuz aydınlık beyinlerle projelerimizle de katkılarımız devam edecek. Bursaspor bu şehrin en büyük markasıdır. Bunu herkese hissettirmeye devam edeceğiz” dedi

 

Bursa.com

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu