Ali Ay “İyi niyetle olmuyormuş”

Karşılaşmayı büyük bir heyecanla izleyen sonrasında da soyunma odasına inerek oyuncularla kucaklaşan Başkan Ay, ‘Üzerimden sanki 10 TIR geçmiş gibi hissediyorum‘ dedi. Maç sonrası takımın kamp yaptığı otelde biraya geldiğimiz Ay, şunları söyledi:

İLAÇLARLA AYAKTA DURDUK

‘Allah beni sınadı. Bursaspor başkanı yaptı ve ne kadar kıskançlık, çekememezlik, kavga varsa gösterdi. Bunu da yaşamak nasipte varmış. Kaç gündür uykumuz yok. İlaçlarla ayakta durmaya çalışıyoruz. Helde hele son gün Aziz Yıldırım’ın yaptığı açıklama olacak iş miydi? Takmış bir şeye sürekli konuşuyor.’

İYİ NİYETLE OLMUYORMUŞ

‘Ben kadromuzun o kadar da kötü olduğuna inanmıyorum. Otobüs olayıyla başlayan ve sonrasında bir türlü toparlanamayan bir takım haline geldiler. Artık şunu rahatlıkla söyleyebilirim; bu saatten sonra kimsenin gözünün yaşına bakmayacağım. Demek ki, iyi niyetle olmuyormuş. Çok farklı bir Ali Ay göreceksiniz.’

VAKTİMİZ ÇOK YOK

Yeni sezonla ilgili bir an önce çalışmaya başlayacaklarını kaydeden Başkan Ali Ay, ‘O kadar sıkıntılı bir dönem geçirdik ki, yeni sezonla ilgili kafa yoramadık. Vaktimiz çok yok. Takımdan gitmek isteyen olursa kimseye -kal- demem. Zaten, gitmek isteyen birini nasıl tutabilirsiniz‘ dedi.

Olay

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu