Ali Ay “İmza toplanıyormuş, toplansın!”

Süha GÜRSOY’un haberi…

Yeşil Beyazlı futbolcular özellikle ikinci yarıda kaçırdığı gollerin üzüntüsünü yaşarken, havalimanında adeta matem havası vardı. Bursa‘ya dönüş için Antalya Havalimanı‘nda yaklaşık 1 saat bekleyen Bursaspor kafilesinde Yeşil Beyazlı oyuncuların ağızlarını bıçak açmadı. Sadece takımın tecrübeli isimleri yardımcı antrenörlerle birlikte durum değerlendirmesi yaparken, genç kramponların deyim yerindeyse ‘çıtı‘ bile çıkmadı.

KAPIDA KARŞILADI

Bu süreçte başkan Ali Ay ve yönetim kurulu üyeleri ile teknik direktör Adnan Örnek farklı bir yerde uçağın hareket etmesini bekledi. Uçağın gidişinde ise futbolcuları başkan Ali Ay karşıladı. Ali Ay, oyuncuları, “Kaldırın kafanızı. Toparlanın. Kimse yere bakmayacak” sözleriyle motive etmeye çalıştı. Başkan Ali Ay, Antalya‘ya gidiş sırasında Yenişehir Havalimanı’nda da sert bir çıkış yaparak kongre için toplanan imzalara değinmiş ve “İmza toplanılıyormuş. Toplansın, zamanı gelince ben de konuşacağım” ifadelerini kullanmıştı.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu