Ali Ay ibra edildi!

Bursaspor Kulübü Başkanı Ali Ay, Bursaspor Olağan Genel Kurulda üyeler tarafından ibra edildi.

Genel Kurulda yapılan ibra oylaması sonucunda Ali Ay yönetimi ibra edildi.

16 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @Teksaslı16 yorumuna yanıt olarak

   Hadi ordan! Çakma Bursasporlular sizi! Adalet yerini buldu. Allah’ım çok büyük işte. Ali Ay başkanımıza hep muhalefet oldunuz yük oldunuz şimdi oturun ağlayın bakalım. Keşke Allah’ımın sopası olsa da siz çapulcu sürüsünü bir vuruşla şutlasa şu takımdan. Takıma zarardan başka bir şeyiniz dokunmuyor çünkü.

   2
   30
 1. Yazıklar olsun, 2 katı borç yap, külübün içinde hırsız olsun, taciz olsun, yeşil bursayı küme düşür, basketbolda bir ağırlığını koyama, bonservissiz oyuncuya para vererek klübün paralarını çal, 1 ver 2 al sonra iyi adam, cebinden verdi verme kardeşim proje üret, çalış .. İbra edenlerin vicdanı rahat mı! Bursaspordan tek bir kuruş bile menfaat sağlıyana, çalana hakkım varsa haram olsun! Utanmadan birde aday ol, bu oyunu bozmalıyız! Klüp içi artık siyaset bulaşmamalı, menfaat adamcılık olmamalı, riyakat, hakedenler göreve gelmeli ve yapmalı…

  20
  3
 2. Kimse kızmasın . Kaç seçimdir başkanlar ibra ediliyor . Bir gelenek haline gelmiş birşeyi her seferinde yeni bir hadise gibi lanet okumak çok gereksiz . Bursaspor park olmuş gelen istediği gibi oynayıp gidiyor .

  3
  3
 3. Ali Ay’ın yerine kim geçerse geçsin paşa paşa ödeyecek o borcu. Yok öyle borç kakalamak. İnşallah Ali Ay ile yola d e v a m edeceğiz.

  2
  22
 4. bakın arkadaşlar ibra ibra dioruz ibra edilmeyince noluyor hiçbişey olmuyor daha önce ibra edilmeyenlere bişey olmadığı gibi ayrıca ben bir tane ibra biliom isveçli zlatan ibrahimovic saygılarımla.

  1
  1
 5. Ya arkadaş adam kötü yönetebilir ama Ama parayı yemedi, yeri geldi cebinden verdi. Hatalı transfer den İbra zaten hüküm bulmaz, ibra etmemek İçin neden bu olamaz. Euro olmuş 5.50 tl. Bu adam aşırı bir borçlanma zaten yapmadı mevcut borcu da hataları yüzünden kapatamadı. Cezası bu seçimde seçilmemek olmalı. Ancak ve ancak şu da bir gerçek ki, diğer Başkan adaylarından da bir şey beklemiyorum. Herkes birbirine ancak sallıyor başka bir nane yok

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu