Ali Ay “Hepsini Allah’a havale ediyorum!”

Bursaspor Başkanı Ali Ay, Galatasaray'ı ellerinden kaçırdıklarını söyledi.

Sönmez Medya‘ya açıklamada bulunan Ali Ay, “Galatasaray gerçekten elimizden kaçtı. Bir kere de şans bizim yüzümüze gülsün. Ama eninde sonunda gülecek herhalde. Aslında galip gelseydik Türkiye‘nin gündemine oturacaktık. Aytaç penaltıyı kaçırdı fakat ben yine de gol atacağını hissetmiştim. Aslında o fırsatlar da geldi. Olmadı ancak bundan sonrası daha iyi olacak. Sezon başından beni çocuklar iyi top oynuyor. Gençlerimiz çok iyi. Hepsinin özgüveni yerinde. Burada bütün Türkiye bizim doğru yolda olduğumuzu gördü. Benim her zaman söylediğim gibi altyapıya önem vermeliyiz. Bu Türk futbolu için de çok önemli. Hatta ben burada federasyon yetkililerine de sesleniyorum. Bursaspor‘u seyretsinler, Vakıfköy‘ü seyretsinler. Bizim gibi takımlara da teşvik versinler.” dedi.

 

HEPSİNİ ALLAH’A HAVALE EDİYORUM

Hakkında çıkan istifa söylentilerine şiddetle karşı çıkan Bursaspor Başkanı Ali Ay, “Hakkımda çıkan haberlerin hepsi külliyen yalan. Maalesef Bursaspor camiasında bir kesim var. Bu kesim nedendir bilinmez Bursaspor‘un başarılı olmasını istemiyor. Mali tablonun düzelmesini de istemiyor. Ama bu rahmetli İbrahim Yazıcı zamanında da vardı. Ben onların hepsini Allah‘a havale ediyorum. Ben bu kulübün başkanıyım. Ben o zaman her şeyi saklayayım, kenara çekileyim ve hiçbir şey söylemeyeyim. Kulübün durumunu sizlere açıklamakla bazı kişilere mesajlar veriyorum. Çünkü burası Bursa‘nın kulübü. Herkes bir şeyler yapacak, herkes elini cebine atacak ki daha başarılı olalım. Herkes başkandan bekliyor. Bende de artık bıçak kemiğe dayandı. Deniz bitti. Bu nedenle arkadaşlara bazı mesajlar verdim. Bazı mesajlar da yerini buldu.” diye konuştu.

8 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Ali Ay İyi Yada Kötü Orasını Katmıyorum .. Ama Şu Bir Gerçekki Bizim Taraftar Kadar Beleş Avanta . Bedava . Kıyak Ve Sinyal Peşinde Koşan Taraftar Yoktur Bence .. Lütfen Takımımıza sahip çıkalım herkes beğenerek değil kulub e katkı sağlayacak şekilde alışveriş yapmaya özen göstersin stadyum icinde zarar vermesin vereni uyarsın .. merdivende duranı uyarsın .. küfür edeni uyarsın bunlar boş bedavaya alınan para cezası .. yıl sonuna kadar 3 milyon TL kadar parayı TFF ye ceza olarak ödüyoruz .. yazıktır günahtır .. 2 türk futbolcunun yıllık maliyetine denk neredeyse .. lütfen bilinçlenelim .. daha da derin düşünelim .. herkes’e saygılar ..

  50
  2
  1. @Clegane yorumuna yanıt olarak

   Çok haklısın kardeşim, takımına kulübüne desteğin çeşitli yolları var,
   Öncelikle stadda küfr etmeyerek, yabancı madde atmayarak, takımına ceza yedirmeyerek,
   Kombine alarak, kombinen yoksa belirlediğin 3-4 maça bilet alarak,
   Orjinal forma alarak, gücün yoksa onun yeri yine storeden atkı alarak, kupa bardak alarak,
   Maça gelemiyr ya da gelmiyorsan, Basketbol takımı maçlarına giderek, onları destekleyerek, bunların hiç birini bile yapmıyorsan Vakıfköyde gençlerin maçlarını
   izlemeye giderek bu kulübü, bu armayı her halükarda destekleyebilirsin.
   Yeter ki amacın menfaat değil, Arma peşinde olsun…

   11
  2. @Clegane yorumuna yanıt olarak

   Kesinlikle katılıyorum renktaş daha bilinçli bir taraftar topluluğu olmamız gerekiyor artık şu küfürü bırakalım küfürle bir yere varılamayacağını ve Bursasporumuza zarar verildiğini görmek gerekiyor .

   20
 2. Personelde gereksiz yere duran maaş alan scaot vb. Adamlara göz yumanlarada bende hakkımı helel etmiyorum yanlış transfer le zarar etip para yok diye ağlamayın

  14
  9
 3. Çalıstıgın futbolculara,emek veren personele sor bakalım sana haklarını helal ediyorlarmı acaba? Benim dısarıdan duyduklarım hiç hoş değil cok ah alıyorsun sayın başkan!

  14
 4. Zorla güzellik olmaz.Çok hatalar yapıldı.2 yıl üst üste düşmemeye oynadık.Borçlar azalacağına,daha çok arttı.Marka değerimiz düştü.Sponsorluk,reklam ve kalıcı gelir çalışmaları koca bir hiç .futbolcular idmana çıkmadı.Yöneticiniz otobüs durdurup futbolcu dövdürdü.Batalla 2 yıl daha oynardı.adamı kaçırdınız.şuan camianın %75 i sizi istemiyor.bu şartlarda birlik beraberlik siz görevdeyken zor.eğer gerçekten Bursasporu seviyorsanız istifa edin.

  9
  2

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu