Ali Ay ” Harun artistik hareket yapmaz”

Marcelo ile Harun arasındaki yaşanan olay için Ay, “Marcelo’nun pozisyonunu da görmedim ama bakın size şunu söylüyorum ben Harun için şunu söyleyebilirim; gördüğüm, tanıdığım en iyi futbolculardan bir tanesi. Affedersiniz bir tabir vardır ‘artistik hareket’ diye o hareketi yapmamıştır bence o kırmızı kart olması lazım” diye konuştu.

Mücadelenin hakemi Bülent Yıldırım hakkında açıklamalarda bulunan Ay, “Hakemin verdiği kararlar ile ilgili şu anda ben bir şey söyleyemem. Tabii yayında seyrettikten sonra daha net karar verebilirim ama bence birinci penaltı herhalde çizginin dışındaydı. İkinci için yorum yapamayacağım. Bence ucuz penaltılardı. Beşiktaş’ı tebrik ediyorum” şeklinde konuştu.

“Artık bu işi bir savaşa çevirmememiz lazım”

Son olarak deplasmana gelen Bursasporlu taraftarlar için Ay, şunları söyledi:“Taraftarlarıma teşekkür ediyorum. Gayet güzel geldiler maçlarını seyrettiler, Bursaspor’u desteklediler, çok da fazla bir şey yoktu. İnşallah biz de bundan sonra biz de Beşiktaş taraftarını Bursa’ya bekliyoruz. 21. yüzyılda taraftarın yasaklanmaması lazım. Herkes gelsin takımlarını desteklesinler ve güle oynaya evlerine gitsinler. Artık bu işi bir savaşa çevirmememiz lazım. Neticede bu futbol festival havasında, eğlence havasında geçmesi lazım.

İHA

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu